Хотели в Девин

  • 30 769
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 646
Здравейте,
И ние планираме престой в Девин, може би в Исмена, по Великден.
Понеже искаме да направим междинна нощувка в Пловдив на отиване, откъде бихте препоръчали да минем на път към Девин? Не е лошо пътьом да видим и Асеновата крепост, но четох, че пътят от Асеновград не е много ок. Дали вече е оправен или да минем от другаде?
Не съм посещавала Родопите от дете. В края на април дали е много студено по принцип? Случва ли се да има сняг?
Всякаква информация ще ми е полезна. Благодаря!
Няма вероятност в края на април да има сняг, особено по пътя. Пътят през Асеновград е основният път към Пампорово, така че в общи линии е ок. Вярно е, че има свлачища понякога, но като цяло се поддържа. Завоите са много, но в Родопите пътищата са така. Другият ви вариант за Девин е през Кричим-той е изключително живописен, в едната си част също е с много завои, покрай язовир Въча се вие. Аз бих отишла по единия и навръщане-през другия.

# 61
  • Мнения: 24 467
Ние точно такава обиколка сме правили по пътя за Девин и обратно.
Нямаме някакви негативни преживявания по пътищата там. Планина е, не е магистрала.

# 62
  • Мнения: 10 993
Някой скоро да е ходил в хотел Орфей?

# 63
  • Мнения: 1
Здравейте,

Перснек или Исмена за зимата? Какво мислите?

Поздрави,

# 64
  • here and now
  • Мнения: 4 214
В Исмена не съм била. В Персенк, ако сте с деца е малко тегаво, защото няма къде да хапнат, докато са на басейна. Трябва да се обличате и да ходите на лобито, щото там с халати не може.
На мен лично хотела ми допадна и бих посетила отново, макар да е скъпичко.
Това беше преди 2-3 години. Сега ходим на Хисаря, че ни е по-близо.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Уоу, Персенк днес си пуснаха летните оферти и огромна изненада. На фона на ситуацията и очакваните по-малко туристи цените са не само същите или по-ниски, а с близо 50% по-високи.
Миналата година летен пакет започваше от 65лв на човек със закуска и вход аквапарк, а тази година от 100.
Загубиха ме. Няма да избиват на наш гръб по-малкото гости.

Някой, ако се сеща за хотел в планината с по-голям басейн или поне с някой атракцион, моля да ми пише на лични да не спамим темата.

Хубави почивки на всички и дано са по-малко хотелите с такава политика!

Едит:намерих си потвърждението от миналатя година. Сравнявайки една и съща стая при едни и същи условия 2019г сме платили 69лв на човек, а 2020 - 105лв на човек или 72лв за стаята, защото детето ни все още е безплатно.

Последна редакция: ср, 27 май 2020, 02:51 от eli70o0

# 66
  • Мнения: 1 069
Може ли да ми препоръчате хубаво заведение/кръчме/механичка в Девин ?
Може и с музика, може и без музика, да има хубава кухня.

# 67
  • Мнения: 3 330
Може ли да ми препоръчате хубаво заведение/кръчме/механичка в Девин ?
Може и с музика, може и без музика, да има хубава кухня.
Бъчвите. Намира се в близост до аква парка. Много вкусна храна, отлично обслужване.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 4 923
То ли беше, което е точно срещу входа на аквапарка?
Ако е то, наистина много вкусна храна. За лятото обаче задължително с резервация.
Явно е доста желано, а масите не са много.

# 69
  • Мнения: 3 330
То ли беше, което е точно срещу входа на аквапарка?
Ако е то, наистина много вкусна храна. За лятото обаче задължително с резервация.
Явно е доста желано, а масите не са много.
Да. И ние с резервация ходехме. Първата вечер го намерихме по отзивите в гугъл мапс и не сгрешихме. Следващите - само с резервация.

# 70
  • Мнения: 1 069
Благодаря Ви !
Ще звънна да си направя резервация Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 069
Кричим - Девин, дали приключиха с ремонтите?

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Мин.седм.колежка мина, каза че е ок. Ремонтиран и хубав.

# 73
  • Мнения: 1 069
Перфектен е.
Всичко в града е замряло, Персенк не работи.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Персенк ще отворят доста късно, да.
25, 26ти юни.. като дата.

Общи условия

Активация на акаунт