Покажи се

  • 3 684 368
  • 21 786
  •   1
Отговори
# 14 895
  • Мнения: 2 199
Вижте какво се присламчи към нас 🤣усетиха къде е храната.


Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 11:28 от Няма смисъл

# 14 896
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Още малко от Пловдив:

Поглед от Дановия хълм към Стария град


Поглед от Дановия хълм към Стария град



Поглед от Дановия хълм към Стария град


Тигрица


Поглед от джунглата на Дановия хълм към Младежкия хълм (отляво) и Хълма на освободителите (отдясно)


На гърба на Драматичния театър на Главната, в подножието на Дановия хълм


Крива сграда на ул. "Филип Македонски" 40, в близост до Пеещите фонтани


Мост "Герджика" над река Марица


Самоснимка на Гребната база

# 14 897
  • Мнения: 28 572
Жребче, много любов и гордост се крие в снимките ти! Sparkling Heart Прекрасен е градът под тепетата! 👏

# 14 898
  • SF
  • Мнения: 21 243
Добре де! Пловдивчанка ли искате да ме направите!!?
Искам уикенд в Пловдив! Някой с мен?

Била съм там, но нищо от тези интересни места не съм видяла. Трябва да се поправи това. Пловдив изглежда феноменално през вашите обективи!

# 14 899
  • Мнения: 28 572
Добре де! Пловдивчанка ли искате да ме направите!!?
Искам уикенд в Пловдив! Някой с мен?
Ааааз, веднага тръгвам!
От мен един Созопол...

# 14 900
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Жребче, много любов и гордост се крие в снимките ти! Sparkling Heart Прекрасен е градът под тепетата! 👏
Благодаря за хубавите думи! Simple Smile Едно от нещата, които много харесвам в Пловдив, е това, че градът е сравнително разнообразен като релеф, малък и поради това - идеален за обхождане пеша. Ако си около централната част, за броени минути можеш да отскочиш до някой от 4-те хълма в близост и да се потопиш сред природата и тишината там. Мястото, което съм заснел на горните снимки на Дановия хълм, е на само 200 метра от Главната.

Добре де! Пловдивчанка ли искате да ме направите!!?
Искам уикенд в Пловдив! Някой с мен?

Била съм там, но нищо от тези интересни места не съм видяла. Трябва да се поправи това. Пловдив изглежда феноменално през вашите обективи!
На живо тези местенца са по-хубави, но телефонна камера не е в състояние да пресъздаде същите ярки цветове и пространствено усещане, особено при снимане срещу Слънцето. Simple Smile
 Като дойдеш в Пловдив, може да идеш и на 3-тия етаж на магазин "H&M" на Главната преди джумаята и оттам от тесните му прозорчета се открива готина гледка надолу към Главната. Simple Smile

 В други градове и села също има много хубави гледки, стига човек да знае къде из да се разходи. Например, като посетя София по работа или с друга цел, първото усещане е за шум, много коли и вечно забързани хора, но когато веднъж един приятел ме заведе в Зоологическата градина, после не ми се тръгваше оттам. Smiley Прекрасна е!


Поглед към Пешеходния мост от мост "Герджика"


Ресторант "Южен полъх" в подножието на Хълма на освободителите


Детската площадка на Гребната база


Гребната база и близката пешеходна алея


Поглед към Младежкия хълм от Гребната база


Поглед от ул. "Владивосток" към Младежкия хълм


Велосипедната площадка в парк "Розариум" зад Братската могила


Рибки в езерзето в Цар-Симеоновата градина

# 14 901
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Жребче,Благодаря за прекрасните снимки на любимия ми Пловдив.
Аз съм 10 поколение Софиянка, но за мен Пловдив е стара и незабравена любов.
Много ми харесва като инфраструктура и енергия - тук в София отдавна няма този дух ..

# 14 902
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
Разкажи нещо за тази Венера не-Милоска?

# 14 903
  • Мнения: 28 572
Аз съм 10 поколение Софиянка, но за мен Пловдив е стара и незабравена любов.
София изобщо не е същата като през детството ми....изобщо, аз съм трето поколение софиянка, но с удоволствие станах морско чедо....и се плаша, че родния ми град все по малко ми липсва...
Жребче, записвам си местата, с удоволствие ще ги посетя, но първо ще отида на Гребната база. Kissing Heart

# 14 904
  • Мнения: 983

Един залез от най любимото ми място с.Гълъбово област.Пловдив.

Река Въча над гр.Кричим.


Много ги харесвам рибките в Цар Симеонавата градина.

И една моя любима снимка правена преди 5 г на фона на небето тези два щъркела изглеждат величествено.Във всяка буря те са двама-заедно.

Последна редакция: чт, 09 юли 2020, 21:57 от AniGaSt

# 14 905
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Разкажи нещо за тази Венера не-Милоска?

Ами, това по принцип е игрището за атлетически дисциплини към близкото спортно училище "Васил Левски", и основно там мятат гюлета и копия. Но всяко лято там се провеждат и концерти, в това число и традиционният вече рокфест. Миналото лято имаше 3 концерта едновременно в радиус от 200 метра. Smiley


На тази поляна понякога надуват и балон с формата на сърце, който после лети над града.



AniGaSt, страхотни снимки! Smiley

# 14 906
  • Мнения: 6 596
Мнгоо сухо в тоя Пловдив! И горещо изглежда.
От мен една снимка от 2016г.
За разхлаждане.

# 14 907
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Да, така е. Скоро не сме плавали с лодки из улиците на Пловдив. За последно имаше голямо наводнение през 2005-та година. Повечето зими също са доста меки и понякога дори не е валяло сняг или се е случвало само 1-2 пъти през цялата зима. Кофти ни е така без студ и наводнения, но се примиряваме. Simple Smile

# 14 908
  • Мнения: 11 569

След толкова години във форума се научих да качвам снимки.
Моят съншайн.

Последна редакция: пт, 10 юли 2020, 02:03 от h.d.

# 14 909
  • Мнения: 15 329
Ех, че хубав млад господин. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт