Секс за една нощ

  • 43 780
  • 181
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Аз пък бая секс за една нощ съм правил в смисъла който повечето от вас влагат в понятието словосъчетанието . Някога съм и повтарял и потретял болест не ме е хващала никаква. Което идва да каже че опасенията ви са безпочвени . Плюс медицината лекува 90 % от заболяванията предавани по полов път успешно и с лекота . Тия екзотки като спин и т.н са изключително малко вероятни по нашите ширини и въпбще не си струва да се мисли по тези въпроси . Мислите по тези въпроси ощетяват емоционално
Сигурно, ама ако си преживял ужаса, който ми се случи преди няколко години и си мислех, че умирам от рак на шийката на матката, друго щеше да говориш. Блаженни са невежите, само това ще ти кажа, отделно ти си мъж и твоята е лесна.

За пореден път, казах "прежаля", на майтап, не бързайте със семейните консултации.

# 31
  • Мнения: 28 437
Аз пък бая секс за една нощ съм правил в смисъла който повечето от вас влагат в понятието словосъчетанието . Някога съм и повтарял и потретял болест не ме е хващала никаква. Което идва да каже че опасенията ви са безпочвени . Плюс медицината лекува 90 % от заболяванията предавани по полов път успешно и с лекота . Тия екзотки като спин и т.н са изключително малко вероятни по нашите ширини и въпбще не си струва да се мисли по тези въпроси . Мислите по тези въпроси ощетяват емоционално
Сигурно, ама ако си преживял ужаса, който ми се случи преди няколко години и си мислех, че умирам от рак на шийката на матката, друго щеше да говориш. Блаженни са невежите, само това ще ти кажа, отделно ти си мъж и твоята е лесна.

За пореден път, казах "прежаля", на майтап, не бързайте със семейните консултации.
Вече и тяхната не е толкова лесна, според последните проучвания папиломата е причина при мъжете за онко заболявания при простата и дебело черво! Така че мъжете само го носят без да боледуват .....вече не е истина!

# 32
  • Мнения: 46 508
Ние хубаво не практикуваме секс за една нощ Simple Smile....ама никой не се замисля за тия козметични салони....и за тия епилации навсякъде Simple Smile.....с една шпатулка съм виждала маже наред.... Shocked

Аз сама се епилирам, но когато съм ходила не ползват една шпатула. Подай сигнал, не е редно Peace

Е че космати кой ще ни хареса...! hahaha И за една вечер секс няма да намерим! Joy Joy

Нищо не прави по-целомъдрена една жена от косматите крака  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 466
А така  Mr. Green С косми към целомъдрие  Laughing

Имах една параноичка кандидатка. На първа среща ме накара да идем да дадем секрети за изследване. Беше много романтична иначе  Laughing

# 34
  • Мнения: 28 437

Е че космати кой ще ни хареса...! hahaha И за една вечер секс няма да намерим! Joy Joy

Нищо не прави по-целомъдрена една жена от косматите крака  Mr. Green
Напълно вярно hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: X
А така  Mr. Green С косми към целомъдрие  Laughing

Имах една параноичка кандидатка. На първа среща ме накара да идем да дадем секрети за изследване. Беше много романтична иначе  Laughing
Само секрети??? Laughing

# 36
  • Мнения: 466
Така се изрази  Laughing

# 37
  • Мнения: 1 281
Не знам дали се сещате затия дето искали да отслабнат  и пазили диета .. на края вместо да отслабнат  си останали освен дебели и гладни . Laughing същото е с болестите . Ако много се пазиш .. най много освен болна да ходиш и ненаебана . Ако ше се мре от рак поне да мръ с доволна усмивка на лицето. Така или иначе всички ставаме храна на червеите накрая . Важно е не колко а как си живял Peace

# 38
  • Мнения: 21 438



Правила съм, да, когато съответно възрастта ми го е позволявала. Сега съм стара, грозна и уморена.

 Joy
 А аз какво да кажа... същото, но с по-голямо основание.

# 39
  • Мнения: 3 609
Не знам дали се сещате затия дето искали да отслабнат  и пазили диета .. на края вместо да отслабнат  си останали освен дебели и гладни . Laughing същото е с болестите . Ако много се пазиш .. най много освен болна да ходиш и ненаебана . Ако ше се мре от рак поне да мръ с доволна усмивка на лицето. Така или иначе всички ставаме храна на червеите накрая . Важно е не колко а как си живял Peace

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пхаххааа, харесва ми подхода по-горе!!!

Aз не съм правила секс за една нощ, пък си имам ЧПВ.  Whistling

# 40
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Анкетка няма ли, за който го е срам да си каже директно Joy Тъкмо ще е по-реално проучването.
На въпроса- правила съм, но никога с напълно непознат. Това ми е необяснимо, понеже мен рядко някой ме привлича неудържимо от пръв поглед.

# 41
  • Мнения: 28 437
Не знам дали се сещате затия дето искали да отслабнат  и пазили диета .. на края вместо да отслабнат  си останали освен дебели и гладни . Laughing същото е с болестите . Ако много се пазиш .. най много освен болна да ходиш и ненаебана . Ако ше се мре от рак поне да мръ с доволна усмивка на лицето. Така или иначе всички ставаме храна на червеите накрая . Важно е не колко а как си живял Peace

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пхаххааа, харесва ми подхода по-горе!!!

Aз не съм правила секс за една нощ, пък си имам ЧПВ.  Whistling
Изследване ли си направи? Е той не се хваща само от секс за една нощ....!

# 42
  • Мнения: X
Абе кой казва, че ЧПВ се хваща от секс за една нощ, бре хора. Просто казах, че не съм правила такъв и след прекалено многото инфо, което прочетох за вирусите, май ще се въздържам и в бъдеще. Което не е казано, че ще се случи.  Embarassed

# 43
  • Мнения: 28 437
Абе кой казва, че ЧПВ се хваща от секс за една нощ, бре хора. Просто казах, че не съм правила такъв и след прекалено многото инфо, което прочетох за вирусите, май ще се въздържам и в бъдеще. Което не е казано, че ще се случи.  Embarassed
Хваща се! Peace Или вероятността да се хване е доста голяма - на тези, които правят секс за една нощ това им е практика, ти не си им първата със сигурност.....през тях са минали множество....и вероятността за зараза е висока! Peace
Не визирам точно теб разбира се.... Simple Smile Hug

# 44
  • Мнения: 143
Последните години доста го практикувам, но от няколко дни съм привлечен от едно момиче, дано не се окаже за една нощ...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт