Секс за една нощ

  • 44 090
  • 181
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 940
Ами каква е,това е че колко пъти изляза на дискотека и виждам млади момчета около 20-25 да се целуват и натискат с около 40-45 год.дами,то няма лошо!Ами и те търсят нещо за 1 вечер! Simple Smile Не ангажиращо! Simple Smile
Даже познавам 1 момче около 30 е и се занимава с 45 год.дами! Simple Smile

# 61
  • Мнения: 466
Момче на 30  Laughing

# 62
  • Мнения: 940
Ами аз съм на 29,ами млади сме Wink добре мъж тогава!! хахаха

# 63
  • Мнения: 4 500
Стига сте се четкали един друг по мъжки  Mr. Green Mr. Green

# 64
  • Мнения: 46 641
Ами каква е,това е че колко пъти изляза на дискотека и виждам млади момчета около 20-25 да се целуват и натискат с около 40-45 год.дами,то няма лошо!Ами и те търсят нещо за 1 вечер! Simple Smile Не ангажиращо! Simple Smile
Даже познавам 1 момче около 30 е и се занимава с 45 год.дами! Simple Smile

В днешно време е много трудно да определиш възрастта  Laughing и не винаги тя има връзка с дълготрайността на връзката, от друга страна, когато човек е отишъл с цел да си хване някой за 1 нощ не се влияе особено от възрастта, а хваща, каквото му се върже. И не на последно място има си хора, които не харесват по-млади от тях, други пък само по -млади. Затова няма "по принцип", а си е до конкретния човек Peace

# 65
  • Мнения: 940
Е мнг.ясно че си е до човека! Simple Smile Но има и такива случаи,ами някои момчета,мъже пък харесват по възрастни дами.Също така,някои пък харесват по млади,всеки има вкусове! Simple Smile

# 66
  • Мнения: 29 205
Добре де, за тези болести - ако се правят с презерватив не отпада ли почти изцяло опасността?
А гаранция няма. Имам приятелка, която е спала само и единствено с мъжа си. Голяма борба с хламидиите води.

Само че не е сигурно дали мъжът и е спал само и единствено с нея Peace и какво и е "донесъл"

# 67
  • Мнения: 46 641
Именно. Затова казвам, че не само нашите действия са решаващи Simple Smile

А за презерватива?

# 68
  • Мнения: 5 259
Не съм правила, тъй като не възприемам секса само като физически акт. Трябва да усетя първо емоционална близост, а за това е нужно време. Peace
Цял един дето да усеща нещата като мен, ура  Laughing

Преди изобщо да стигна до мислене за болести и зарази, ме спира емоционалната хигиена.

# 69
  • Мнения: 1 127
Презервативът напр. не пази от папилома вирус.


Преди изобщо да стигна до мислене за болести и зарази, ме спира емоционалната хигиена.
Peace

# 70
  • Мнения: 6 214
Не съм правила секс за една нощ. Понеже това го разбирам като да правя секс с човек, който съм срещнала веднъж и повече няма да срещна и няма да имам никакви контакти с него, дори по интернет. Ако правилно разбирам де. Иначе съм имала неангажираща връзка, но не беше еднократен секс.

# 71
  • Мнения: 29 205
Именно. Затова казвам, че не само нашите действия са решаващи Simple Smile

А за презерватива?
Не пази сто процента....! Кондиломи се хващат и с презерватив, а според последните статии папилома вируса е с такива размери че минава през порите на латекса, но това чак не ми се вярва Shocked............така или иначе стария и добър презерватив доста предпазва! hahaha

# 72
  • Мнения: 29 205
Презервативът напр. не пази от папилома вирус.


Преди изобщо да стигна до мислене за болести и зарази, ме спира емоционалната хигиена.
Peace
newsm10

# 73
  • Мнения: 6 214
Толкова много полово предавани болести протичат безсимптомно при мъжете(и при жените, но по-малко), че и след 2-3 години може нещо да се хване, без да е кръшкано.

# 74
  • Мнения: 29 205
Толкова много полово предавани болести протичат безсимптомно при мъжете(и при жените, но по-малко), че и след 2-3 години може нещо да се хване, без да е кръшкано.
Не след две, три ...............след двадесет и три дори, веднъж загнездил се в генома вирусът на херпеса, кондиломите, папилома вируса......остава за ЦЯЛ живот, ДНК то му е внедрено в нашето ДНК и отърване няма.....въпрос ще кажете, защо не боледуват всички, ами защото всеки има индивидуална имунна система, някой може да го носи цял живот и да не се разболее....Т.Е. ДА НЕ ПРОЯВИ СИМПТОМИ!
Както е с херпеса на устата, веднъж заразен, херпеси ти излизат ПЕРИОДИЧНО цял живот, когато имунитета спадне или си в стрес, НИКОГА НЕ СЕ ИЗЛЕКУВАШ.....!
Така че мили дами и кавалери ВНИМАВАЙТЕ МНОГО, ЗАЩОТО ЕДНА НОЩ МОЖЕ ДА ВИ СТРУВА ЖИВОТА!
Съжалявам за наставленията, но професионална деформация! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт