90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 308

  • 31 239
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 180
Еха дружки заварвам ви в нова тема  Hug
Тинки   bouquet
Аз си карам по правилата, малко смесих в неделя, няма да се оправдам, а и за новите правя сам няколко режимни четворки, не цяла врътка  Naughty Но от днес по правилата ВГХ
з-череши
о-питка с песто росо, лютеничка, домат+краставица
в-филии с течен шоколад, малко парче баклава, РЧШ
Много  Hug за всички

# 31
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Да се запиша и аз в новата тема
Тинки  Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: X
В песто россо има пармезан нали ? Значи не е по правилата май .
 И ядки има - те пък са от бобов ли  newsm78 

# 33
  • Мнения: 1 180
В песто россо има пармезан нали ? Значи не е по правилата май .
 И ядки има - те пък са от бобов ли  newsm78 
Ха Жармен накара ме да стана и да прочета  ooooh! Имаааа да, но пише кашу 3%, сирене 1%, надявам се да са останали на дъното и да не съм ги поела  hahaha Здраве да е ,няма да се вайкам  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 12
Здравейте момичета и момчета Simple Smile Като гледам повечето май сте морски вече, но нормално- сега е сезонът на отпуските. Аз искам да поздравя рожденничката, въпреки , че съм само от няколко дни тук и не се  познаваме и искам да и пожелая много успехи и най-вече здраве! Аз съм много доволна от вчерашния бобов ден,защото съм - 500 гр.  Сега и аз да се отчета пред вас :
Вчера - варива 3: две праскови : о: супа червена леща с филийка хляб ; в: пак същото, но супата беше по-малко количество .. иии вечерта в 10 ч. изгладнях и хапнах малко салата  Embarassed
Днес - въглихидрати 3: малко пъпеш О: много задачки имахме с малката и хапнах навън в един ресторант една пърленка със салата, и като се прибрах хапнах няколко локумени вафлички , за вечеря ще си направя пълнозърнести спагети с песто от домати и босилек chef
Хубав усмихнат и слънчев ден на всички желая.   bouquet  ПС: Как мога да отбелязвам имена в коментарите си, когато се обръщам към някои?  newsm78  На въпросът ми се отговори в ЛС, а аз копирах това от старата тема, понеже там не видях че има нова (то написано като за кьорави, ама айде Grinning )

# 35
  • София
  • Мнения: 4 142
Привет,
Лаура, няма да се отказвам, само ме учуди, че след плодов съм 0:0, ама и това не е зле.
Илиана, накара ме да се замисля, та аз ако свалям по толкова на всеки 8 дни ще изчезна Mr. Green
БрадичкаPeace Hug
Курдов, ще стискам палци да спечелиш от тото до средата на октомври, че тогава ще съм слаба и лека, та няма да тежа много на вертолета и ще мога да пощипвам от вкусотиите показвани тук. Ама играеш нали?
Аз днес си спретнах една измислена манджа печени чушки със сирене и малко кисело млекце, стана нещо като каша,  яде се. Нарязах си и салата краставици и с една филийка ръжено хлебче добре похапнах. Тази вечер същото, а за утре мятам от сега боб чорба и те така.
Хайде, лека вечер от мен!

# 36
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Еййййй, че и казват имало wi fi в хотела.... Докат напиша нещо, ще изпишете новата тема гледам... Mr. Green
Тинки, тенкю.   bouquet
Мнооого благодаря за пожеланията за хубаво изкарване.. Миии то с дете на море...  ooooh!
Аз съм мноууу режимна.. Засега..днес белтъчен, лесен...да видя другите кви ще ги дялкам..
Не успях да видя снимките на Брадичката, но...аз съм упорита, дано се отворят...някога... Rolling Eyes
Хайде, ще се пробвам да ви чета...а дано, ама надали...
 Heart Eyes на всичкииии

# 37
  • Мнения: 325
Desi Ако беше добавила вчера салати към обяда и вечерята, може би нямаше да огладнееш късно вечерта. Пробвай някой път. Както някой казват тук салатите ги правим в легени и се ядат на корем.

# 38
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
 Desislava Slavova - на въпроса ти относно обръщенията към някой потребител имаш 2 варианта -
като отвориш прозорчето за да пишеш и скролнеш надолу , ще видиш последните десетина -12 мнения - копираш си ника на конкретния потребител и го постваш в отговора / копирането става с десен бутон / , ако искаш да го болднеш, че да се вижда - маркираш името и натискаш най - горното ляво квадратче В излиза нещо такова [b/]В[/b/]. Другият вариант е да си пишеш на български, пак да болднеш/потъмниш / името и си готова .
За да видиш как изглежда написаното от теб натисни ''Предварителен преглед '' и после - ''Публикувай''
Дано не се обидиш , че така подробно обяснявам,  но не знам доколко си свикнала с форума.
  Аз си вечерях по план , обаче течния шоколад който купих за палачинките беше меко казано отвратителен . Направо намразих и него и палачинките .
Чакам утрешния ден плодов с нетърпение , замислям диня дей .

# 39
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
Ехо банда   bouquet

Аз вечерях преди около час. От топлата витрина на СВА си купих запеканка от тиквички , домати и топено сирене - 250 грама. Супер вкусно, но и супер малко ми дойде   Embarassed Embarassed Имах и един домат, хапнах го натюр и пак съм гладен. Май съм пред МЦ, нали вие така обяснявате глада си понякога  newsm78 newsm78.

Такъв глад отдавна се съм изпитвал, чак усещам полъха от крилата на Спаска, а след малко сигурно ще усетя и зловонния й дъх... Ще започне да кръжи първо над магазина, а после ще влезе вътре. Аз съм юнак и ще се боря, ще се боря до последна капка кръв. Но познавям я хитрушата, след 21 часа започва да вика двете си по-големи сестри, а като се прибера вкъщи, около 23.15 ч., вече ще е повикала и седемте си братя. Че и синджира й го забравих някъде, няма как да я вържа. Само ще се боря, ще скъсам ризата от гърба си, ще я пронижа с поглед ако трябва, няма да се дам!!!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Zeira, добре си се завърнала!  bouquet
Курдов, Принце, разкажи и играта на тази Спаска и родата, и да не пропуснеш някоя глава, че тук се вихри не деветглава, ами 9999...глава ламя.
Днес ми хлопна дъската и след работа -  newsm75 newsm79 newsm28 newsm28. Хората по капани,а аз първа чистофайница  #Crazy
Сега е крайно време за вечеря - диня. Днес е плодов.

# 41
  • Мнения: 28 772
Привет банда без команда, егати отпуската, сега си идвам от службата....само веднъж да свършим тоз проект, тоз кошмар #2gunfire #2gunfire
Ще вечерям сирене по шопски и таратор, малко окъснях, но ММ ми го е направил! Shocked
Вчера имахме важна годишнина двамата, мислех че ще мина без подарък, но имам синьо бельо, страхотен цвят, италианско Embarassed Embarassed

# 42
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
МИМИ  Hug Честито! Да сте живи и здрави и все така заедно да си празнувате годишнините   bouquet А сега - знаеш - чакаме снимки  smile3508

# 43
  • Мнения: 4 711
Курдов, ама чакаш снимки на Мими по новото бельо ли?  hahaha hahaha hahaha hahaha Joy

# 44
  • Targovishte
  • Мнения: 5 263
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт