Кръщене, къде ?

  • 15 837
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
И ние ще кръстим ситното и съм хвърлила око на Драгалевския манастир.  Party

# 16
  • Мнения: 385
Еййй съвсем ме затруднихте  Grinning Все хубави места посочвате Simple Smile
Новата ми идея е да сме на село (близо до Ботевград) в събота и в неделя да отидеме да кръстиме малкия. В такъв случай отпадат отдалечените манастири. Замислям се за свети Мина Simple Smile . Но този Врачешки манастир също изглежда страхотно!!! Каквото и да реша, трябва да е до ден-два, че не остана време. После ще пиша Simple Smile

Поздрави   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 39 773
Да се похвалиш после с малкото християнче Simple Smile
Когато и да минем покрай "Света Неделя", Дияна казва "това е моята църква" Simple Smile

# 18
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Преди Великден не се правят кръщенета, не знаете ли!

# 19
  • София
  • Мнения: 39 773
Баба ми е от Врачеш, в селото съм ходила като малка, но пък нищо не знам за този манастир. Ако някоя мама има снимки...

# 20
  • Мнения: 404
Баба ми е от Врачеш, в селото съм ходила като малка, но пък нищо не знам за този манастир. Ако някоя мама има снимки...
Ето го манастира http://topche.host.bg/thumbnails.php?album=236

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
Баба ми е от Врачеш, в селото съм ходила като малка, но пък нищо не знам за този манастир. Ако някоя мама има снимки...
Ето го манастира http://topche.host.bg/thumbnails.php?album=236

  Имаме приятел от с.Врачеш. Правиха кръщене на детето си в този манастир. Много ми харесаха снимките им и те бяха много доволни.

# 22
  • Мнения: 385
Преди Великден не се правят кръщенета, не знаете ли!
А това защо? Съпругат ми и цялата му рода всъщност са кръстени на цветница. Всички попове с които говорих казаха, че ВИНАГИ може да  се прави кръщене  Thinking . Единственното е, че се пости и няма да се коля агне, а ще се ядат картофки и т.н  Mr. Green
Ако можеш обясни по-подробно. благодаря   bouquet

Манастира във Врачеш ми харесва страшно много от снимките, ама май няма да мога да закарам кръстниците до там Sad . Та явно ще сме в София, колкото и да исках да е другаде.

Поздрави   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 39 773
Много е хубаво. Ще видя кога ще мога да вдигна мъж ми и да се разходим Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 668
Врачешкия манастир много ми хареса , но дали снимките отговарят на действителността ? Ще вземем да се дигнем до там тези дни . Мъжа ми иска в Рилския манастир да го кръстим малкия , но на мен там нещо не ми харесва , дано го навия за този Врачешкия ...

# 25
  • Мнения: 404
Врачешкия манастир много ми хареса , но дали снимките отговарят на действителността ? Ще вземем да се дигнем до там тези дни . Мъжа ми иска в Рилския манастир да го кръстим малкия , но на мен там нещо не ми харесва , дано го навия за този Врачешкия ...

Снимките наистина отговарят на действителността. Ние правихме кръщене там миналото лято. Манастирът е действащ девически и е много поддържан. Няма я лудницата, кичът и сергиите на другите по-известни и комерсиализирали се манастири. Едно много спокойно и красиво място, в което имаш чувството, че времето е спряло.
В двора на манастира има маси за почерпка, но ние си направихме барбекю на една полянка до реката.
Със сигурност ще ви хареса. За кръщане трябва обаче да се обадите предварително.

# 26
  • София
  • Мнения: 39 773
Pipinka ти явно ще отидеш преди нас Simple Smile Интересува ме има ли възможност за спане някъде в околността.

# 27
  • София
  • Мнения: 111
Препоръчвам Клисурски манастир "Св. Св. Кирил и Методий" - близо до Вършец! Там бяхме миналия Великден и си изкарахме чудно. В двора на манастира има една къща, която може да наемете цялата и става перфектно! До манастира има и механа...................

# 28
  • Мнения: 60
Много моля,ако някой има тел. на Врачешкия манастир да го напише.Много искам да кръстим там малкия.
Благодаря ви предварително!

# 29
  • Мнения: 104
И двете са кръстени в Рилския манастир,след това седнахме в едно ресторантче наблизо "Зодиак" с прекрасна градина точно до реката,децата щуряха на воля.


 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт