Февруарската дружина мина първата третина

  • 29 022
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Аз сладко не вкусвам, гадно ми е но за кисело просто приритвам,

Подобно и аз  Peace
С никакво сладко ни можеш да ме примамиш нито сега като бременна нито преди  Naughty
но умирам за киселко и соленко  Peace останал ми е 1 бурк. кис.краставички и на ден по малко си хапвам  Joy ММ постоянно ми се смее за това !

Чела съм както и  ros4enka е написала, че след 16г.с ще почваме да усещаме  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 760
Мами включвам се и аз при вас ... въпреки че все още не ми е определена дата за термина (тя гинеколожката не може да ми оправи седмицата а какво остава за месеца  Laughing) по мои сметки съм към началото -средата на февруари  Hug

# 47
  • Мнения: 110
А столче за кола гледате ли?Майка ми ми изпрати от Германия едно столче,но май си имат размер според възрастта. Това ми се струва доста твърдо и голямо, незнам дали ще го ползвам.  И май и това ще гледаме.
 А за количка не ви казах какъв цвят искам- предпочитам да е някаква цветна по разчупена- червено,синьо,жълто,зелено... не ми допадат приетите за стандарт цветове -синьо за момче, розово за момиче. Дори и като се роди ще гледам да не наблягам на тези  цветове, а да има разнообразие в цветовата гама. Познавам много мами,които прекаляват с розовото ,примерно... Вие как мислите?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 7 146
ShellyKeys : в нета пише "между 16 и 25 гестационна седмица"... Доста "конкретно" отговарят  ooooh!

При първа бременност - 19-20 г.с. най-често. При втора - по-рано, към 16-та...

# 49
  • Мнения: 275
Здравей, novodoshla ! Лека бременност и на теб и много щастлив финал  Hug

# 50
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
Аз като една бъдеща втора мама да споделя.Със сина ми ужасно ми се гадеше(аз пк принцип много трудно повръщам),цялата бях в кафеникави петна-лице,бюст,гръб,ужасни пъпникато пубертетни Mr. Green,ядях много кисело.Принципно без сладка не мога-тогава почти не ядях,на две седмици една вафличка или няколно бломчета шоколад.Корема ми беше по средата,като глътнала топка. Laughing Пулс-157-160Док каза момче.
Сега-пак ужасното гадене,лицето ми е по-чисто от преди бременноста,мога само сладко да ям,тумбака ми е ниско долу,кисело не понасям.пулс 168.Док каза момиче,че ще е сега,а ма ще ви кажа живот издраве февруари Hug
Относно това кога се усеща бебето-сина ми го усетих в 16г.с.Сега още нищо.Док последния път ми каза,че до средата на август най-вероятно ще го усетя. Thinking

# 51
  • Мнения: 646
Хоп, ето ме. Абе вие много рано гледате колички. Аз още не се вълнувам толкова.

# 52
  • Мнения: 149
Шели ,подкрепям те напълно за цветовете.Много ми е досадно момиче=розово,циклама(други цветове няма)или момче=синьо ooooh!Винаги ми е било интересно майки насядали в парка ,децата си играят.В един момент ,като погледнеш виждаш едно огромно розово-цикламено петно....а сега де,къде е твоето дете?! hahahaужас.Според мен на това дете отрано трябва да му се създаде собствен стил,а не да подкрепяш това да се слее с тълпата.Може на някой да му прозвучи грубичко ,но така си разсъждавам аз.Та в тоя ред на мисли за количка,независимо дали е момче или момиче комбинация от жълто и сиво,оранджево и сиво.....гледах една бяла на черни точки,страшно сладурска,но е по-скоро за момиче.Фен съм и на райетата.....въобще на всичко с което не е оборудвано всяко второ дете.

# 53
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
orindj напълно те подкрепям както и Шели с това розово и синьо  Hug
Ако се окаже девойка моето чудо най вероятно сигурно както казваш ти тя ще се слива с момченцата  Heart Eyes Не обичам розовия цвят  Naughty моя любим е зеления ... така, че моята мома най вероятно ще я обличам в момчешки цветове  hahaha

# 54
  • Мнения: 20
Първия път усетих късно пеперудите в стомаха 19- 20 седмица. Преди това не знаех какво точно трябва да усетя. Сега очаквам по- рано  Simple Smile. Иначе първата ми бременност беше без повръщания, чисто лице и линия на корема(имам момче) Сега не знам още, но бременността е различна. Ех,как ми се иска да връзвам панделки.

# 55
  • Мнения: 149
Няколко пъти вече споменавате линия на корема.Не знам дали това е същото за което говорите,но аз имам нещо такова.Мъхчетата са с по тъмен цвят и ми се струва че там са малко по-дълги.От пъпа надолу е линията и е с широчина 2-3 см.Много грозно и космато ми се вижда ooooh! но представа си нямам какво да направя.Кола-абсурд.В чуденка съм и дали това е от бременноста или от стимулацията......или от всичките тези хормони дето изпих Crossing Armsпри всички положения се надявам да е временно

# 56
  • София
  • Мнения: 59
Привет от Албена  Party
Честита ни темичка,чудна да е!
Аз съм го ударила на релакс, но ви попрочитам  Sunglasses

# 57
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
orindj напълно те подкрепям както и Шели с това розово и синьо  Hug
Ако се окаже девойка моето чудо най вероятно сигурно както казваш ти тя ще се слива с момченцата  Heart Eyes Не обичам розовия цвят  Naughty моя любим е зеления ... така, че моята мома най вероятно ще я обличам в момчешки цветове  hahaha


Аз също не съм фен на лилави момичета и сини момчета.Моето момче много често като бебе,а и сега,го обличах в червено,жълто и като разхождах в квартала(количката е синьо и зелено) всв го мислеха за момиче   #Cussing out #2gunfire
Сега уж ще си имаме мома  Praynig ,но не смятам да сменям количка.Ще си бъде с тази батко си -синьо и зелено. JoyМоже да я мислят за момченце. Joy hahaha Joy

# 58
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Деситка да си мисли който каквото ще  Naughty хич не плащам данък общественно мнение. Както си реша така ще бъде  Peace

Страхотна комбинация в зелено и синьо  Peace
може би такава като цвят и аз ще търся  Rolling Eyes

# 59
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
Деситка да си мисли който каквото ще  Naughty хич не плащам данък общественно мнение. Както си реша така ще бъде  Peace

Страхотна комбинация в зелено и синьо  Peace
може би такава като цвят и аз ще търся  Rolling Eyes

Модела е от 2010,но е много маневрена и удобна,та затова несмятам да я сменям.При това не си личи че ползвана.Той моя хубосник рано проходи и рано я оставихме де. Joy

Общи условия

Активация на акаунт