Туй-онуй за стриите

  • 23 515
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
  Носителят на ордена след кратка почивка може да мине към следващия си труд ГЪРНЕТО.

# 16
  • Мнения: 5 391
БРАВОС,но да знаеш,че пак ще има недоразбрали Mr. Green
PeaceОпределено

# 17
  • Мнения: 9 903
Знам - до седмица все някоя заблудена душа ще пусне нова тема  Mr. Green
Но пък тогава просто ще й пейстна тази  Mr. Green
благодаря ви за признанието, далеч не съм изчерпателна, просто на 14та страница ми писна Simple Smile
А в отчетните теми хич не съм се ровила.
Гърнето е приоритет на Лиорена - там не се мешам.

# 18
  • Мнения: 479
Тити, а ти отърва ли се от стрии?

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
............благодаря ви за признанието, далеч не съм изчерпателна, просто на 14та страница ми писна Simple Smile


На мен на 14 тема ми писна, ти явно си далееееееееееееч по-търпелива.

# 20
  • Мнения: 5 103
Заковете яяяяяяяяяяяяяя, да няма пак недоразбали:)

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЕВАЛА ТИТИ!!!   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 9 477
Ами то вече има недорабрали, явно. Wink
Аз казах, че ще я прикача в закованата вече тема: Библиотека; раздел ХОТ теми- често обсъждани теми. Ами тя вече си е там. Направено е. Wink
Ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8154.msg1186189#msg1186189

Момичета, относно закованите теми, нали се сещате, че не може всяка втора наболяла тема да бъде закована на 1- страница, ако стане това, трябва да пишем направо на 2-ра или 3-та страница. Wink

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 13:16 от kopche

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Браво, Тити  smile3501
Може би има нужда да се направи нещо такова и за зелевата супа и японското чудо.

# 24
  • Мнения: 5 391
Браво, Тити  smile3501
Може би има нужда да се направи нещо такова и за зелевата супа и японското чудо.
Ееее, ама не товарете момичето да стикова всички наболели теми Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Извинявам се, обаче бихте ли ми казали с какво да се мажа против стриди? Грубото кесе дали няма да ми помогне? Голям проблем ми е, много съм нещастна и погрозняла, търся начини, но не намирам. Ако можете да ми помогнете с нещо изпитано, ще съм много благодарна.
Търсих с търсачката, но не открих нищо.

# 26
  • Мнения: 5 228
Извинявам се, обаче бихте ли ми казали с какво да се мажа против стриди? Грубото кесе дали няма да ми помогне? Голям проблем ми е, много съм нещастна и погрозняла, търся начини, но не намирам. Ако можете да ми помогнете с нещо изпитано, ще съм много благодарна.
Търсих с търсачката, но не открих нищо.

А къде са ти стридите? Ако не е твърде лично, разбира се. Ако ги достигаш с уста, можеш да им слагаш малко лимон и да ги изсмукваш. Черупките ще паднат от само себе си.

# 27
  • Мнения: 6 155
Титиnewsm20
 Hands Clap Hands Clap Hands Clap

# 28
  • Мнения: 1 464
 smile3501Браво!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Фукла, а сол слага ли се? Мерудия, сминдух, кориандър, шафрантия нещо? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт