перманентен грим на вежди?

  • 9 849
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А това ми е другия въпрос. Как така няма косъмчета? Бръснат ли ги и не ти ли порастват там? Rolling Eyes

И на мен не ми харесва да са само рисувани.

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Седи адски изкуствено и грозно!!!:sick:

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Все пак дайте инфо в кое студио в Бургас да отида.

И аз се интересувам (за моя приятелка).
Искала да си направи перманентен грим на устни.

А това ми е другия въпрос. Как така няма косъмчета? Бръснат ли ги и не ти ли порастват там? Rolling Eyes


Нямам си идея. И на мен ми е интересно.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз много съм навита за веждите,че ми писна от тоя молив вече,да си играя.Певицата Бони е с пермаментен грим на веждите и й стои страхотно просто.

# 19
  • Мнения: 1 205
Аз също имам мераци за веждите, но не ми се иска да стоят като нарисувани.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Моя позната си прави в Б-с (нямам вече никаква връзка с нея и не мога да я попитам къде) и ама хич не беше доволна. Веждите и бяха много черни и абсолютно изкуствено стояха. После за някакъв кратък период добих що-годе естествен цвят, но и това мина бързо и започна ада. Избеляват и то доста неравномерно и искаш или не "Играе молива". Самите те за да са изразителни и красиви се правят обикновено над твоите вежди (а тя иначе имаше добре оформени и изписани вежди и преди) и по тази причина не можеш да си оставиш твоите да израстнат, че ставеш с две вежди една въху друга. Голяма гадост си е.
м/у другото тя си ги направи черни защото е с черна коса, но вероятно може и друг цвят newsm78. За цена в главата ми се върти нещо като 80 лв, но въобще не съм сигурна в това

Общи условия

Активация на акаунт