Колко пъти се преоблича БЕБО и кога?

  • 5 395
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 524
В началото я обличах с боди и ританки, не е имала пижама и дневни дрехи, тя спеше нерекъснато  Laughing
Не съм къпала всяка вечер, преобличах дрехите по 2-3 пъти на ден, защото "Памперс" изпускаха непрекъснато  Confused

# 16
  • Мнения: 140
Аз лично не мога да седя през деня с едни дрехи и със същите да си легна в чаршафите.Всяка вечер дори и да мием само дупето,и обличам пижамата и в чувалчето.На сутринта и обличам дрешки за вкъщи.А когато излизаме - други дрешки.Разбира се че ако стане някаква авария пак я преобличам.Така я караме от изписването.За дневният сън не и обличам пижамата защото тя спи по 30мин-1час.

# 17
  • Мнения: 1 446
На всяко хранене сменяш памперс, което значи основно събличане, миене на дупе и обличане наново.
Изпуснал памперс - дрехи за пране. Повърнало бебе - пак дрехи за пране.
Ще ти писне да преобличаш Simple Smile
В чувалче не съм го слагала. През лятото започнахда ползвам тънко с цип по средата не е удобно. Купи чувалче с цип наоколо.

# 18
  • Мнения: 2 849
Аз преобличам като се изцапа (повърнал ,изпуснал памперс) ,след баня и сутрин . Wink

# 19
  • Мнения: 498
И аз преобличам често, заради това че Памперс все пропускат на гръбчето най-вече
Иначе преди лягане също я слагам в чисти дрешки Grinning

# 20
  • Мнения: 7 186
Преобличам го вечер, след баня. През деня само ако се е изцапал или намокрил.

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
преобличане вечер след баня; през деня го преобличам само, ако е повърнал нещо; в началото не съм го обличала с пижамки, не ползвам и чувалче за съм
памперс сменях при всяко хранене

# 22
  • Мнения: 2 553
Преобличам го вечер, след баня. През деня само ако се е изцапал или намокрил.

 Peace

# 23
аз сменям дрешки само след къпане. през останалото време само ако са изцапани, а понякога и за разходка.вечер му обличам пижамка с ританки-той е на 3 месеца

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
При положение че само спи я преобличах вечер след банята и ако има авария.И все още сме така,защото когато я оставям да играе на дивана съм постлала пелена под нея.Скоро обаче ще започнем със седене и пълзене и нещата ще се променят.Даже вече съм и приготвила пижамки.И това не защото нямаме дрехи-напротив,накой така и ще си останат носени 4-5 пъти.

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 11:13 от margo71

# 25
  • Мнения: 163
Аз я обличам вечер след баня с пижамка и сутрин като стане

# 26
  • Мнения: 678
Който няма достатъчно дрехи може да ги носи и по 3 дни.Ние имаме много и винаги й сменям бельото,понякога навън обличам други дрехи.Вечер й обличам пижамка.

# 27
  • Мнения: 577
аз сменям дрешки само след къпане. през останалото време само ако са изцапани, а понякога и за разходка.
а бодито един път на ден

# 28
  • София
  • Мнения: 44 122
На всяко хранене сменяш памперс, което значи основно събличане, миене на дупе и обличане наново.
Изпуснал памперс - дрехи за пране. Повърнало бебе - пак дрехи за пране.
Ще ти писне да преобличаш Simple Smile

В началото ще бъдете малки за пижамка. Мамите ще ти обяснят за спалните чувалчета (аз не съм ползвала).

 newsm10

 newsm10
Естествено при желание нощем можеш да обличаш пижами.
Като малко порасне може така да научиш бебета, че е вр за спане като сложите пижамката и че е дошъл нов ден като сутрин минете през ритуала на сутришния тоалет и облечете дневните дрехи...но в началото то не прави никаква разлика как го обличаш - това си е само да твое удоволствие...

# 29
  • Торонто
  • Мнения: 837
Аз не слагах пижама за първото до 1 год., не виждах смисъл. Така и за второто смятам, а какво чувалче е най-удоббно за новородено през пролетно-летния сезон?

Общи условия

Активация на акаунт