На море в Турция - тема 39

  • 129 917
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 605
Tatjana-не съм казала,че Меркел е препоръчала да не се почива в даден хотел,а е казала ,че Турция в момента не е много надеждна дестинация за почивка.

Пак повтарям, такава препоръка няма и не е имало, най-малко пък от канцлерката.

# 31
  • Мнения: 6 031
Майче, благодаря за новата тема!   bouquet
 
Толкова отдавна беше, когато резервирах почивката, но наближава.  Joy
Хубаво е, че се поразходих на разни други места, че чакането беше доста.  Embarassed

# 32
  • София
  • Мнения: 530
Има ли някой от 25.08 в Golden Age Бодрум?

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 620
Току що видях че има директен полет от. Бургас за Анталия октомври месец с малко дете на 2 години замислям се


 Peace

# 34
  • Мнения: 110
Здравейте ! Отзиви за  хотел "Spice and Spa" Belek ? Записахме пътуването за 4.10 . От 7 год. почиваме в Анталия , но всяка година сменяме хотела с цел разнообразие . Та , бих искала да чуя мнения за въпросния хотел ?  Wink Sunglasses

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте ! Отзиви за  хотел "Spice and Spa" Belek ? Записахме пътуването за 4.10 . От 7 год. почиваме в Анталия , но всяка година сменяме хотела с цел разнообразие . Та , бих искала да чуя мнения за въпросния хотел ?  Wink Sunglasses
Невероятен и много класен хотел  Heart Eyes Сигурна съм, че ще останете очаровани. Приятно прекарване!

Току що видях че има директен полет от. Бургас за Анталия октомври месец с малко дете на 2 години замислям се
Ех, време беше. Ако хотелът е добър и офертата ви е по джоба - не се замисляйте.

# 36
  • Мнения: 262
Здравейте ! Отзиви за  хотел "Spice and Spa" Belek ? Записахме пътуването за 4.10 . От 7 год. почиваме в Анталия , но всяка година сменяме хотела с цел разнообразие . Та , бих искала да чуя мнения за въпросния хотел ?  Wink Sunglasses
Поздравления за избора. миналия октомври почивах там.Пишете ми на лични за подробности,ако искате. Peace

# 37
  • Мнения: 110
Много Ви благодаря за отзивите !  Hug До сега сме почивали в доста хотели , има някои на които не случихме като - Alva Donna , Magic Live Jacaranda , и честно казано не останахме впечатлени и от Rixos Premium . Като цяло хотелите бяха хубави - стаи , басейни , но еднообразната храна 7 дни в изброените ... всяка сутрин , всеки обед и вечер беше едно и също . Възхитени останахме от Delphin imperial , и от Miracle Resort , страхотни хотели , разнообразна храна , разнообразна анимация , всичко беше 6 ! Надявам се и този път да останем доволни от избора си ! Приятна почивка на всички , и много хубави и запомнящи се мигове  Hug Hug

# 38
  • Мнения: 1 036
Не си спомням обсъждано ли е,но при влизане в морето и в морето за Лонг Бийч Ресорт Алания има ли камъчета т.е. трябват ли аква обувки.

# 39
  • Мнения: 5 459
Плами, ние не сме ходили на джип сафари, но колежката ми е много доволна.

# 40
  • Мнения: 3 424
Записвам се с въпрос - може ли да ми препоръчате хотел с отопляем вътрешен басейн в Анталия/Бодрум  /евентуално за празнуване на НГ там/. И изобщо намирате ли Анталия/Бодрум за подходяща дестинация за посрещане на НГ? Благодаря!

# 41
  • Мнения: 7 605
Записвам се с въпрос - може ли да ми препоръчате хотел с отопляем вътрешен басейн в Анталия/Бодрум  /евентуално за празнуване на НГ там/. И изобщо намирате ли Анталия/Бодрум за подходяща дестинация за посрещане на НГ? Благодаря!

Посрещнали сме НГ в Белек и беше супер, когато не валеше дъжд беше много приятно, с часове се разходихме по плажа, без връхни дрехи, даже сме обядвали на терасата  Peace

Ние бяхме в Макс Роял, има отопляем вътрешен басейн и богата инфраструктура за да не скучае човек когато времето е лошо. Но имам сериозни забележки към хотела и цената не отговаря на качеството, та бих го препоръчвала само с резерви.

# 42
  • Мнения: 2 980
И аз съм от групата на очакващите почивка...

# 43
  • Мнения: 509
Току що видях че има директен полет от. Бургас за Анталия октомври месец с малко дете на 2 години замислям се


 Peace
Това в коя агенция е, не съм виждала полети от Бургас, само София и Варна-от края на м.август.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 620
Агеницията е травел Бургас или Бургас травел пътувала съм с тях доволна съм

Сега виждам че е за 5 дни и разглеждам хотелите



 Peace

Общи условия

Активация на акаунт