Някой пазарувал във www.rosegal.com?

  • 35 607
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Аз също искам да знам каква е цената на доставката? въпреки,че почнах да се замислям дали да си поръчам нещо.

# 46
  • Мнения: 1
Zdraveite, iskam da popitam nqkoq ot vashite poruchki bavila li se e poveche ot 25 dni ?

# 47
  • Мнения: 1 414
Zdraveite, iskam da popitam nqkoq ot vashite poruchki bavila li se e poveche ot 25 dni ?
Да. Някой път идват след 45 дни.

# 48
  • Мнения: 1
Моята поръчка я чакам вече четири месеца. Явно няма да дойде. Писах в сайта преди няколко седмици, но нямам отговор.

# 49
  • Мнения: 1
Здравейте,
разправям аз на жена си ,че са китайски измамници ама.та-платихме с дебитна карта как да си върнем парите ако се окаже,че нещо не ни допада

# 50
  • Мнения: 1 174
За съжаление този сайт е далеч от Алиекспрес, пишете им пак.

# 51
  • Мнения: 116
и да дойде поръчката, ще сте супер разочаровани, нещата им стават само за кофата за боклук(дори за парцали за бърсане не може да се използват, защото са изкуственяци) Жалко, на картинка изглеждат добре...

Общи условия

Активация на акаунт