Предстои ми инсеминация - тема 19

  • 40 671
  • 804
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 3 126
Мони  bouquet
Момичета, пак един глупав въпрос от мен. Гестационните седмици как се броят и има ли значение това, че е станало с инсеминация забременяването.

Бременността се дели на 40 гестационни седмици. За начало на първа седмица се брои първият ден на последната менструация. А последният ден от последната 40 седмица е терминът. Така реално ти през първите десетина дни-две седмици не си бременна. Няма никакво значение как си забременяла. Единствената разлика е, че при инсе или инвитро знаеш с по-голяма сигурност коя е точната дата на оплождането, отколкото при нормален полов акт.
Няма глупави въпроси, успех! Simple Smile

# 796
  • Мнения: 175
Поли  Praynig, ще го получиш! Не се притеснявай.  Hug

# 797
  • Мнения: 440
пуснет нова тема

# 798
  • Мнения: 2 887
абе и аз  мисля ,че ще ни изтрият вече, но всички чакат прегледи. дано някоя от по-старите потребителки се смили и пусне.

# 799
  • Мнения: 3 126

Аничка каза, че ще пусне във вторник след прегледа.

# 800
  • Мнения: 440
до вторник ще ни заключат и модераторите ще пуснат така,че...

# 801
  • Мнения: 311
Аничка ще ти се скарам  Mr. Green Всичко е 6 и ще продължава да бъде.Имаш още 9 месеца няма да ги прекарваш в страх момиченце кокиченце.Радвай се на резултата и бъди спокойна до колкото е възможно (предполагам няма как да е пълно).Ще видиш Вторник че всичко е точно.
Аз излекувах гъбте преди О и утре съм на преглед да видим фуликула ми който имах 20мм(на 12ти ден) дали се е спукал след Прегнила, че работихме естествено за да не пропуснем месеца заради гъбите.Заради високото ЛХ едва ли има годна яйцеклетка , но знае ли човек.Иначе си чакам МЦ и другия месец инсе дано.Момичета , ако фуликула се е спукал има ли как да знам дали вътре е имало яйчице  newsm78

# 802
  • София
  • Мнения: 10 642
Аничка ще ти се скарам  Mr. Green Всичко е 6 и ще продължава да бъде.Имаш още 9 месеца няма да ги прекарваш в страх момиченце кокиченце.Радвай се на резултата и бъди спокойна до колкото е възможно (предполагам няма как да е пълно).Ще видиш Вторник че всичко е точно.
Аз излекувах гъбте преди О и утре съм на преглед да видим фуликула ми който имах 20мм(на 12ти ден) дали се е спукал след Прегнила, че работихме естествено за да не пропуснем месеца заради гъбите.Заради високото ЛХ едва ли има годна яйцеклетка , но знае ли човек.Иначе си чакам МЦ и другия месец инсе дано.Момичета , ако фуликула се е спукал има ли как да знам дали вътре е имало яйчице  newsm78

Няма как да разбереш дали се е отделила Я. Пазен фоликул няма, има Я които "залепват за стената" на фоликула.

# 803
  • Мнения: 3 126
Колко трябва да е ЛХ , за да се каже, че яйцеклетката е годна?

# 804

Общи условия

Активация на акаунт