защо...

  • 5 534
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Искам да попитам защо има толкова много теми които се твърди че са лъжа и как да разбера че една тема е лъжа

# 1
  • Мнения: 2 650
Защото:
-Има скучаещи хора, които просто искат  да си говорят с въображаеми приятели
-има скучаещи  журналисти, които си търсят материал, за да си запазят  четириъгълничето /карето/ в някой обикновено тъпоъгълен сайт
- има и скучаещи "мъдри" създания, които просто се забавляват да доказват аксиоматичното - не вярвай на фрази,дори и на тази!
Та - общото е скуката. Лошото е обаче, че има и друг вариант, извън изброените -   някои  неистински истории, могат да провокират истинска  съпричасност и помощ, което прави помагащите - по-малко вярващи и  помагащи...А това не е  никак хубаво.

Иначе като си се напарил, не е чак толкова трудно  да прецениш пързалката - обикновено или е  с нелогично подредени факти , поднасяни на парче и  взаимноизключващи се, или е  твърде  премерено, сухо и логично построена история - и в двата случая /обикновено/ единствените емоции на автора  са свързани   със защитата на истинността на историята Sunglasses

# 2
  • Мнения: 466
Лично имам сериозни съмнения че темата за угасващат връзка е писана от жена а не от мъж. Историята звучи превдоподобно донякъде но като се почне със заглавието и ненужните подробности в които изпада "автора" съм почти сигурен че е жена.

Иначе от темата научих за какво мечтаят някои жени  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 793
Лично имам сериозни съмнения че темата за угасващат връзка е писана от жена а не от мъж. Историята звучи превдоподобно донякъде но като се почне със заглавието и ненужните подробности в които изпада "автора" съм почти сигурен че е жена.

Аз не вярвам въобще на темите, пускани от новорегистрирани мъже. Ще дойде мъж да пита за връзката си в бг-мамма. Mr. Green Че то масовата мъжка реакция на бг-мамма е "онези кокошки".

Иначе - има скучаещи, има работещи върху статии, има и болни за внимание. Няма как да ги разпознаеш със сигурност още отначало. После авторите, които са с по-нисък интелект, се оплитат в противоречия. Умните остават неразпознати. А за жалост има и истории, които са истински, но звучат невероятно...

# 4
  • Мнения: 4 418
Ще дойде мъж да пита за връзката си в бг-мамма. Mr. Green

Масово надали ще стане, но единични случаи, защо не?  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 801
Хора, нищо лично, но обърнахте темата на "говоря ти зад гърба". Темата е общо за темите - пързалки.
Споделете си мненията в темата на човека или си направете специална, за да я обсъждате.
 Rolling Eyes

# 6
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Според мен пък много от потребителите тук, особено старите кучета, от скука ли от що ли, ги е подгонила яко параноята и във всяка тема търсят някаква конспирация.

# 7
  • Мнения: 21
Според мен в днешно време освен изложените вече причини за теми пързалка съществува още една причина: в момента света толкова се е побъркал че самите животи им се превръщат във филми и ние си мислим че това не е реално

# 8
  • Мнения: 466
А реално ли е жена да се регистрира с име лигльо15  Laughing

Чак сега обърнах внимание макар че  ми викат зоркото око  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 775
Според мен пък много от потребителите тук, особено старите кучета, от скука ли от що ли, ги е подгонила яко параноята и във всяка тема търсят някаква конспирация.
И аз съм на това мнение. Аз към всяка тема подхождам напълно сериозно като към истинска и нямам проблеми с пързалки.

# 10
  • Мнения: 4 418
Нормално е да "падне пердето" на редовните посетители тук. Въпроса е да не излизат съвсем извън контрол нещата.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 349
Скука  Whistling Whistling Whistling

# 12
  • Мнения: 1 253
Има и един синдром, наречен Мюнхаузен, при който хора си измислят болести и проблеми, за да получават съчувствие, съпричастност, грижа, емоция. В реалния свят са почти медицински експерти и си самопричиняват болести и наранявания, за да ги приемат в болница. Във виртуалния е далеч по-лесно да изфабрикуваш история. Но смятам, че се случва рядко.  

Аз не съм параноична, но е факт, че старите потребители са били свидетели и са съчувствали на невероятни неща. Например, прекрасен живот като от филм, бременост и раждане на близнаци, после едното се разболява тежко, трагедия. И всичко това напълно изфабрикувано и поддържано с месеци! Отчетни теми, приятелства... Зловещо е чак. Не помня подробности, но хората бяха шокирани.

# 13
  • Мнения: 25 759
и как да разбера че една тема е лъжа

С четене. И малко разсъдък.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 360

 прекрасен живот като от филм, бременост и раждане на близнаци, после едното се разболява тежко, трагедия. И всичко това напълно изфабрикувано и поддържано с месеци! Отчетни теми, приятелства... Зловещо е чак. Не помня подробности, но хората бяха шокирани.


Коя е тази тема?
И как се е разбрало?

Общи условия

Активация на акаунт