Питанка за кичурите?

  • 2 220
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 271
Аз на два месеца - само корените(с фолио ми ги правят)!

# 16
  • БГ
  • Мнения: 735
На шапка няма да могат да се извадят същите кичури. На фолио казват, че по принцип можело, но няма абсолютно никаква гаранция, че ще успеят.

Аз дълго време бях на руси кичури, Правеха ме на шапка. Кичурите се увеличаваха пропорционално, русото също. Накрая боядисах цялата си коса руса.
и аз съм така  Peace

# 17
  • Мнения: 903
Момичета, аз днес си направих кичури и питах за поддръжката им и моя фризьор ми каза, че като израснат се правят само от горе около пътя със шапка, а следващия път се боядисва косата с цвета на основата и пак се вадят. Каза, че  има боя с моя цвят. Ще видим. Аз засега много се харесвам, но не знам по-нататък какво ще ми кефне.

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
След 2-3 път, ще преобладава русият цвят, така че по-добре помисли навреме!

# 19
  • София
  • Мнения: 625
Аз на два месеца - само корените(с фолио ми ги правят)!

Благодаря ти за отговора! Мислех, че поне на 3,4 месеца се правят!

# 20
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз си правих няколко пъти и косата надолу ми стана като боядисана.Сега я подстригах на пластове и стана интересно,преплита се тъмно русо с кичурите,които са по-светли.Все пак това зависи от косата,моята е дълга,ако е по-къса и чуплива,няма да стане като боядисвана.

# 21
  • Мнения: 1 809
От 3 години все на кичури се правя  Wink при това 2 цвята (св. рус и тъмно кестеняв) върху естесвеният ми цвят  Peace
Не съм станала нито цялата руса, нито кестенява. Фризьорката ми ги прави с фолио, като разделя косата отпред,отгоре на пътя и после от 2-те страни- всима само старите кичури, мацва с боята само върху корените (ако не съм ходила дълго и са избледнели слага върху целия кичур )
Просто ми е чудно,че има и такива,които не могат (или не искат) да го направят  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт