Нашата сватба през 2015 - тема 11

  • 28 916
  • 525
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 936
Здравейте,запис и от мен в новата темичка- Алечка благодаря! Simple Smile
Да кажа и аз за моминското парти- доста от момичетата се отказаха, включително и сестра ми,защото партито ще е на морето,за което аз не им се сърдя, понеже са доста повече разходи за там, въпреки че аз съм им казала,че не искам нищо и всеки ще си плати за него си.Та останаха само шаферките и кумата, те са ми и най-добри приятелки и с тях ще идем.Simple SmileТо не остана в петък тръгваме Simple Smile
Джия, наистина във нета има токлова много и различни вариани харесай си нещичко от там.Simple Smile
TuKBu4Ka,честито, за повторението, ще следиш и следващата тема за догодина Simple Smile
Силвушка,Пепи, Sallywf,GaTima, и аз мисля края наавгуст като се върнем от морето да почна да звъня за потвърждение, ама като ви слушам от сега започвам да се нервирам. Confused
 Nassie Popova, ако работят на 31,12 не би трябвало да има проблем, но питай все пак.

Цитат
Извенявам се за въпроса но как да кача снимка в коментара?

Трябва да я качиш в сайт за качване на снимки, ето този например: http://prikachi.com/ след което да сложиш линка тук, като го копираш, но преди това избираш от горните бутони, този с "вмъкни изображение" или "вмъкни връзка", дано да съм обяснила разбираемо.Simple Smile

А относно идеите за изненада на деца и аз събирам,защото при мен ще са много - около 20-тина.Ще има балони за тях,но ми се иска още нещо.То зависи колко са големи, но може за всяко детенце да има сапунени балони да си прави, те много се радват на това.Simple Smile
Шоколадче,според мен малко е широчко това платно което си намерила,иначе на дължина е добре ,ама мже да го резнеш и да го стесниш Simple SmileШирочината трябва да е наполовина,поне това е което аз съм виждала по сватби тук при нас Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 22 954
Децата на нашата сватба бяха 6,храната им се сервираше на масата,където бяха родителите им,но имах една отделна маса,където имаше балони,бях купила от джъмбо разни листчета за оцветяване с моливчета и  за правене на балончета едни неща.Въпреки скептицизмът главно на свекървата,че това било излишно,децата си седнаха там по някое време,рисуваха си,играха си,имаше смисъл  Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 321
Наси, наистина е най-добре да питаш. Като чета тук - всяка община си е отделна "губерния" с нааай-различни изисквания  Crazy Миналата година на 29.12. бяхме на подписване. Бяха казали на младоженците, че от 28-ми Декември до към 2-3 Януари май беше излизат в почивка. Не зная какво точно миналата година беше около датата 29-ти та работиха и тогава, но като един вид изключение.Това обаче е за София.

Момичета, ние сме готови с поканите, късметчетата за хвърляне, с бутониерите за близките. Вече имаме идея как искаме да бъдат етикетите за бутилките. Набавила съм хартията за тях, остава само да ги напечатаме. Как да бъдат декорирани подаръчетата за гости, също вече имам идея, както и материали - вчера ми пристигнаха последните неща за тях. До утре трябва да съм приключила и с поканите за родителите, че този уикенд ще са всичките събрани на куп и мислим да използваме, за да им ги дадем.
Иначе започнахме вече да раздаваме поканите на другите гости. Не съм снимала все още нищо от тези неща, че нямам никакво време. Но снощи, като дадохме на едни много близки приятели поканата и там бяха още едни познати. Те няма да присъстват на сватбата, защото с тях сме просто познати, но видяха и те поканата, разбира се. Почувствах се изключително горда, защото мацката каза за поканата че е много "изящна, стилна и изискана" . "Извисена работа" било newsm53  Joy Даже не повярва, че аз съм си ги правила. Дано довечера се сетя да снимам и ще кача в албума. След малко ще кача поканата за кумовете. И нея си правих аз (ама колко "скромно" прозвуча  Joy )

Относно дечицата - ние сме намислили на тях да не даваме от подаръчетата за гостите. Ще им направим отделни подаръчета - торбички пълни с лакомства /опаковани по отделно желирани бонбонки, бисквитки, малки шоколадчета или шоколадови яйчица, близалки ... /, 1-2 балона и по някаква дребна играчка. Това за съвсем малките (до към 6-7 годишни). Отделно ми се иска и ние да подготвим една маса за забавления само за тях - както seangelova са направили. И аз мисля, че ще е добре. А идеята за сапунените балончета много ми хареса. Ще ги включа към инвентара за "масата за забвления"  Grinning

# 19
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Благодаря ви за отговорите, в първият възможен момент ще отида.  Peace

Забравих да пиша, че въпреки, че няма да правим сватба, все пак ще имаме сватбени чаши, халки и малка торта, може би за почерпка след това.

За сватбените чаши мислих да е нещо по-различно като тези:

Скрит текст:


Последна редакция: ср, 12 авг 2015, 11:25 от Nassie Popova

# 20
  • София
  • Мнения: 22 954
Благодаря ви за отговорите, в първият възможен момент ще отида.  Peace

Забравих да пиша, че въпреки, че няма да правим сватба, все пак ще имаме сватбени чаши, халки и малка торта, може би за почерпка след това.

За сватбените чаши мислих да е нещо по-различно като тези:

Скрит текст:



Може и да им звъннеш  Peace , оригинални са чашите  Wink

# 21
  • Мнения: 321
Наси, чашите ми харесват като форма и като изчистеност на изработката. Украсата и на двете предложения обаче ми идва доста в повече  Crazy Надявам се да не се засегнеш, не целя това, а просто споделям своя вкус  Peace

Качих снимки на поканата ни за кумовете.

# 22
  • Мнения: 2 187

Качих снимки на поканата ни за кумовете.

Руми, хареса ми поканата, сама ли я прави? Трудно ли е ?

# 23
  • Мнения: 99
rumy.rci  Супер е Simple Smile
 

# 24
  • Мнения: 1 239
Лилката, гледам никой не ти коментира подаръчето. Та аз да си кажа мнението, че много ми харесва. Да вметна, че аз го измислих 1:1 бурканчето с лепнато листче , увито в тюл. Само че аз ползвам бордо панделка. Мислех си за малка розичка на мястото на възелчето, но и с перлички изглежда супер. Ще пробвам и така. Иначе на самозалепваща хартия ли печата имената ви, защото аз такава съм подготвила.
Днес май и ще ни дават домашния мед да пълним.

# 25
  • Мнения: 58
Лилката, гледам никой не ти коментира подаръчето. Та аз да си кажа мнението, че много ми харесва. Да вметна, че аз го измислих 1:1 бурканчето с лепнато листче , увито в тюл. Само че аз ползвам бордо панделка. Мислех си за малка розичка на мястото на възелчето, но и с перлички изглежда супер. Ще пробвам и така. Иначе на самозалепваща хартия ли печата имената ви, защото аз такава съм подготвила.
Днес май и ще ни дават домашния мед да пълним.
На мен с розичка ми идва в повече и за това сложих перлички, ако си от София мога да ти кажа от къде ги взех. Хартията е обикновена, просто си написах в word и си ги принтирах на цветен принтер, а ги залепих със сухо лепило и стана чудесно. Моя съвет е първо да ги залепиш и след това да пълниш. А за пълненето ще ти кажа един номер, как направих аз. Купих си един топинк с мед даже използвах и него и след като ми свърши от буркана прелях в шишето. Много бързо и лесно се пълни по този начин. Успех Grinning Grinning Grinning

# 26
  • Мнения: 1 239
Не съм от София, самозалепващата хартия така и така е купена, нея ще ползваме, ако стане добре. Топинг няма да купя, предвид че ще ползваме домашен мед, но бих могла да ползвам от тези сладкарските "ръкави". Имам такъв.Наистина не ми беше хрумнало. Мерси Wink

# 27
  • Мнения: 58
Не съм от София, самозалепващата хартия така и така е купена, нея ще ползваме, ако стане добре. Топинг няма да купя, предвид че ще ползваме домашен мед, но бих могла да ползвам от тези сладкарските "ръкави". Имам такъв.Наистина не ми беше хрумнало. Мерси Wink
  Да те ще ти свършат работа  Laughing въпроса е да не се омазваме с мед  Grinning

# 28
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Руми, не разбира се, не се засягам. Идеята ми е да са такива, но още не съм намерила, някои които да ме "грабнат". Иначе ако питам бъдещия съпруг, той казва "Аз не разбирам, каквото ти харесва - това!"  #Crazy

# 29
  • Мнения: 321
Благодаря ви, момичета  Hug

I miss you, да аз си я правих. Чак трудно не ми беше, по-скоро доста пипкава работа.

Наси, не зная кое е по-доброто - да имаш пълната свобода да правиш и избираш каквото на теб ти харесва или все пак да получаваш по някое мненийце и от отсрещната страна. Защото при нас пък всичко обсъждаме и коментираме заедно, докато не постигнем консенсус. Добре, че имаме сходни вкусове и общо взето харесваме едни и същи неща, та се разбираме почти от половин дума. Че иначе не знам ...  Crazy Всъщност за мен е важно и на него да му харесват нещата, все пак този ден е и негов  bowuu
Дано скоро да намериш "вашите" чаши  Hug

Лилката и ние сме с бурканчета с домашен мед. И с шишенца с ракия. Много нежно се е получила украсата ви. Ние ще им слагаме хартия отгоре, върху капачките - като на бурканчетата със сладко от приказките  Flutter Картончетата с имената мисля да ги захващаме с лентичката, с която ще завързваме хартията.
Някой по-назад беше питал за малки шишенца. Аз от този магазин съм си ги харесала. Имат и физически магазин в София.

Общи условия

Активация на акаунт