Парфюми

  • 26 697
  • 122
  •   1
Отговори
# 60
ami na men mi haresva Pure na Boss -za jensi - nov e i e strahoten a sashto taka i na Dolce i Gabana Light Blue - ne e nov  no ima mnogo svej aromat i e za prolet i lqto
za majki  - Aqua na Bulgari ili Bodiserrini mai beshe na Boss  bouquet

# 61
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Addict i J'adore на Christian Dior. Eclat d'Arpege на Lanvin.

# 62
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз си купувам по 50 мл., но много бързо ми омръзват, не знам защо.  До сега не ми е омръзнал Булгари за жени и о де Бланк, BLV, зелената ескада /щото ми е нов/, Пюр Пойзън, Кензо - Люмон деБо, Тендър Пойзън -стар и жесток.
Но сега съм луда по Еуфория, на К. Клайн.
Май и него ще си взема, няма да се въздържа, знам си аз. Embarassed Embarassed Embarassed

# 63
  • София
  • Мнения: 10 326
Никак не ми омръзват любимите миризми... даже последния който си купих е в 150мл. шише  Mr. Green познайте колко време има да пръскам  Laughing Laughing Laughing
По-скоро ми омръзва да се пръскам с един и същи аромат, затова обикновенно ползвам едновременно няколко за различни случаи и настроения, но си ги изпръсквам докрай  Mr. Green
Май ще се озоря със 150те милилитра... ама пуста лакомия, нали е на далавера  Embarassed Embarassed Embarassed

# 64
  • Мнения: 260
Kenzo  Eau D'Ete-може би най-любимия парфюм. Имам Omnia на Булгари, но ми е много тежка, рядко съм в настроение за нея, а мъжа се изхвърлил с 60 мл шише, има да се пръскааам. Сега май ще си закупя DKNY Be delicious, някой донесе мостра вкъщи и се упоих направо, божествена миризма.

# 65
  • София
  • Мнения: 10 326
Вдигам темата, че пак се пусна нова  Sick

# 66
  • Мнения: 2 257
Вдигам темата, че пак се пусна нова  Sick

Аз мисля, че парфюмите за като стрийте, nad_tab! Mr. Green Всяка седмица нов парфюм, нова стрия, нов въпрос - какво си мислиш ти?
Иначе аз се радвам на J'adore и Dune нa Dior, Baby Doll нa Yves Saint Laurent, Green Tea нa Elizabeth Arden, Calvin Klein - Truth и Eternity, Fragile - Jean Paul Gaultier....Имам ужасно много парфюми и все хубави и не мога да ги изфъчкам - колко им е трайността всъщност? Някои са ми от години вече... newsm78

# 67
  • Мнения: 4 371
Не само като стриЙте, но и като темите за диетите и килограмите. Забележете колко теми има на първите две страници, аман Crossing Arms

# 68
  • София
  • Мнения: 4 867
Asinka, сега видях, че си ми предложила започнатия Sunflowers. благодаря ти, но предпочитам ако намеря да си купя новичък.

на мен не ми омръзват миризмите, не ползвам и по няколко различни парфюма едновременно (поне не в един сезон), защото миризмата си остава по дрехите, а не обичам да ги смесвам.
в момента се наслаждавам на Donna на Серджо ТаКини, но продължавам да търся слънчогледите на арден.

Последна редакция: ср, 05 апр 2006, 11:13 от yanita

# 69
  • Мнения: 1 114
Аз си поръчах Sunflowers от Мегашоп, но не ми хареса особено. Не зная, дали защото е тестер? 100 мл за 30лв.
Иначе имам и харесвам  много DKNY - Women, Organza - First Light ,
Estee Lauder -  Pleasures и Jil Sander - Sensations.
Някой ползвал ли е O oui на Lancome?

Последна редакция: ср, 05 апр 2006, 10:45 от теа

# 70
  • Мнения: 2 575
Asinka, сега видях, че си ми предложила започнатия Sunflowers. благодаря ти, но предпочитам ако намея да си купя новичък.

на мен не ми омръзват миризмите, не ползвам и по няколко различни парфюма едновременно (поне не в един сезон), защото миризмата си остава по дрехите, а не обичам да ги смесвам.
в момента се наслаждавам на Donna на Серджо ТаКини, но продължавам да търся слънчогледите на арден.
разбирам те, може би и аз така бих предпочела за себе си  Flutter
Жалко, щото на мен ама хич не ми се нрави, но пусто бързане на Будапещенското летище, когато си избирах нещо ..........
Явно пак някоя от бабите ще намаже - вече се сдобиха с Черути 1881, Гучи Ръш ( леле, става ми лошо от него), а сега е наред и Sunflowers-a Mr. Green

# 71
  • Мнения: 2 575

Някой ползвал ли е O oui на Lancome?

Да, аз - много си падах по Ланком ( и все още), но специално този не ми хареса много, защото беше нетраен, а иначе миризмата му си е точно от тези цветно-летните и затова си го бях взела преди няколко години

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
Някой ползвал ли е O oui на Lancome?

Аз съм го ползвала и мисля пак да си взема. Невероятно нежен и свеж аромат за пролет-лято.
На моята кожа е траен.
Пробвай на ръката дали ще ти стои. На малко места го предлагат, едното е парфюмерията в подлеза на Плиска.

# 73
  • София
  • Мнения: 4 867
аз пък дори не мога да си купя парфюм сама. съпругът ми има непоносимост към някои от нюансите на ароматите и му става физически зле от тях. от два парфюма с подобна миризма, които на мен ми харесват, на него му призлява като помирише единия. аз дори не мога да разберакакъв е точно проблемът, затова или си купувам парфюм в негово присъствие, или той ми купува - знае какво харесвам.

# 74
  • Мнения: 2 575
аз пък дори не мога да си купя парфюм сама. съпругът ми има непоносимост към някои от нюансите на ароматите и му става физически зле от тях. от два парфюма с подобна миризма, които на мен ми харесват, на него му призлява като помирише единия. аз дори не мога да разберакакъв е точно проблемът, затова или си купувам парфюм в негово присъствие, или той ми купува - знае какво харесвам.

и при нас е подобен случая - така или иначе повечето ми парфюми са от него ( доста пътува със самолет Grinning), а рядкото пъти когато сама съм избирала той все нещо мрънка,че не ги понася - особено за WISH ( Chopard) & Eden (Cacharel)

Общи условия

Активация на акаунт