Парфюми

  • 26 726
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 7 039
pasific paradise мирише точно като Incanto Dream (S. Feragamo) и един на  Estee Lauder, май беше Beyond paradise. И 3-те миришат еднакво, на манго и не са особено трайни.

# 91
  • Мнения: 5 790
Ползвам Light Blue на Долче и Габана, много ми харесва. Мъжо е с някакъв на Армани, ама като не мога да се сетя....

# 92
  • Мнения: 258
попитах ви какво мислите за новата ескада защото аз вече една година съм/бях с "рокин рио"и направо се пристрастих към този парфюм,но вече ви свърши деветата бутилка и мисля че е време да го сменя,въпреки че много го обичам. Blush

# 93
  • Мнения: 7 914
Ползвах на Наоми Кембъл


След това DKNY Be Delicious


И сега най- любимият ми парфюм, който като дете го бях помириса и оттогава ми беше мечта някой ден да ухая на него - Diorissimo by Christian Dior

# 94
  • Мнения: 2 952
Моят мъж ползва  само Давидофф...     http://pg.photos.yahoo.com/ph/petia911/detail?.dir=7515&.dnm … 2.jpg&.src=ph

А  една колежка(тя  е на 72 г. , няма страшно Mr. Green) му подарила ето този :
http://pg.photos.yahoo.com/ph/petia911/detail?.dir=7515&.dnm … d.jpg&.src=ph    Незнам дали ще  го ползва изобщо , но....може да  го подарим на някой ....по някакъв повод .....или да ида да си го сменя  за  някой дамски .....незнам .....

# 95
  • Мнения: 258
момичета,моля ви ми препоръчайте ми някакъм хубав и летен аромат,защото вече 1 година бях само с ескада-рокин рио и е време за смяна... Laughing
10х предварително

# 96
  • София
  • Мнения: 3 328
От Цветница насам съм с Арденбюти и съм очарована - приятен, нежен цветен аромат. Мъжът ми също е очарован newsm03 
Други аромати, които ми допадат за лятото, и с които се сдобих напоследък, са Аквауомън на Роша и Лакост пур фам. От трите аромата най-много ми допада първият.

# 97
  • Мнения: 1 318
Аз от години харесвам страшно много 212 на Херера, за лятото е идеален. Също ми допада Echo на Davidoff Flutter Имам огромна колекция, но всичко си зависи от личните предпочитания. Пробвай на Армани - винаги ще миришеш хубаво Peace На Ескада също има добри попадения. А за вечерта - Шанел Party
Мъжките аромати на Булгари са хубави, Херера за мъже също става (май беше Шик). Имаше и един на Живанши, на когото не си спомням името ooooh! - невероятен Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 1 318
момичета,моля ви ми препоръчайте ми някакъм хубав и летен аромат,защото вече 1 година бях само с ескада-рокин рио и е време за смяна... Laughing
10х предварително
Хм, сама казваш, че харесваш Ескада - пробвай Passific Paradise, на мен лично ми харесва, вярно е сладникав, но като се поизмирише малко, остава една много приятна и ненатрапчива миризма. Както писах по-горе - Ехо на Давидоф е много приятна лятна миризма. Като си погледна рафта с парфюмите се сещам, че и Сенси на Армани става. А за лятна вечер може да пробваш нещо по-интересно - Apparition на Унгаро - пак е сладникав, но няма мъж, който да не го е одобрил Wink

# 99
  • Мнения: 998
Момичета, пробвайте новия летен Диор на Диор!!! Луда съм по него. И мъжът ми също Wink

# 100
  • София
  • Мнения: 160
Аз пък ползвам "Коко мадмоазел" на "Шанел" /дори имам и спрей за коса пак същия-нали много пуша.. Embarassed/ и ми харесва, но много ми се ще отново да намеря любимия си парфюм "Джил Сандер" - първия - за съжаление не го внасят от 4-5 години в България /останал ми е боди крем и малко дезодорант и ги пазя ...за специални случаи/. Много моля ако някой някъде го види - да пише бързооо Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз си купувам по 50 мл., но много бързо ми омръзват, не знам защо.  До сега не ми е омръзнал Булгари за жени и о де Бланк, BLV, зелената ескада /щото ми е нов/, Пюр Пойзън, Кензо - Люмон деБо, Тендър Пойзън -стар и жесток.
Но сега съм луда по Еуфория, на К. Клайн.
Май и него ще си взема, няма да се въздържа, знам си аз. Embarassed Embarassed Embarassed

Оооо, най-сетне сродна душа!  Laughing

Ох, извинявай сега ти видях постинга....
Всъщност не си купих Еуфориата ами Нипноуз на Ланком. Няма, НАМА такъв парфюм просто!!!!!!!!

# 102
  • София
  • Мнения: 160
Ето и как изглежда :

# 103
  • Мнения: 3 388
аз в момента ползвам този зеления на Escada- невероятен е  Praynig

купих си и  Very Valentino,  но нещо никак не ми допада

# 104
  • София
  • Мнения: 10 858
Даааа, зелената Ескада е жесток, но е малко нетраен, за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт