Парфюми

  • 26 740
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 356
След като 5 години не го бях виждала преди седмица си взех женския Поло Спорт.... влюбена съм в него  Laughing Laughing Laughing взех си 150мл. шише  Mr. Green
Иначе имам много любими парфюми... някак всички женски аромати на Давидофф ми допадат, имам и една любима Ескада(от старите) новите са ми ужасно сладникави, Енви Ми на Живанши и т.н.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В момента ползвам:


И, разбира се, най-любимия ми:

# 32
  • Мнения: 1 063
На мъжът ми му подариха Dior Homme. Няма жена, която да е останала безразлична към този аромат. Действа точно като еуфория. Много секси аромат, тежък и траен, сладникав. А другия ни фаворит е мъжки Carolina Herera-212, за който и мъже са го питали, какъв е парфюмът. А той си харесва с нотки на лимон Paco Rabanne Black XS, който също не е лош и на Армани - Aqua di Gio.
За дамски ми е мн. трудно - сега съм с Addict Dior  - не ми допада кой знае колко, въпреки, че е супер прехвален. И с Алюр на Шанел, от който също не съм очарована, но и двата са ми подарък.

# 33
  • Мнения: 1 682
chockolina имаме 3 от 4 съвпадения!  Shocked
Само не съм го срещала.
Иначе аз бих добавила и

# 34
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Samsara,  Heart Eyes!
Ще взема да го подуша тоя Ескада Спорт - може да ми се понрави!

# 35
  • София
  • Мнения: 10 356
Samsara,  Heart Eyes!
Ще взема да го подуша тоя Ескада Спорт - може да ми се понрави!
Много са нетрайни тези ескади... цялата "Спорт" серия ухае приятно но за малко  Mr. Green
Мен Еуфорията ме заинтригува...
Сетих се че новия парфюм или по-точно ЕДТ на Булгари(Au the Rouge), много ми хареса.

# 36
  • Мнения: 1 193
Дамски- 212 Каролина Херера
Мъжки- "Кралят слънце" на Салвадор Дали," Пи" на Живанши Peace

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Любимият ми е на Диор( Адикт), а инае за пролетта ми харесват на Клиник Хепи харт ,Д&Г Лаит блу

# 38
  • Мнения: 7 430
Аз в момента съм с любимия AMARIGE  на Givenchy, харесва ми и ДавидоФ - мъжки, а мъжОто е с Truth Calvin Klein

# 39
  • Мнения: 1 493
Последната ми любов е Azzaro Chrome !!! Мъжки, но с прекрасен аромат.

# 40
  • Мнения: 1 190
Дамски харесвам: J'adore на Кристиан Диор, Aqua di Roma на Лаура Биаджоти, Deep Red на Хуго Бос

от мъжките: Boss Bottle, Mania на Армани.... други не се сещам в момента newsm78

# 41
  • Мнения: 1 629
Аз не харесвам сладникави и тежки  парфюми, моите фаворити са: ....Ъблик на Живанши....
Аз точно този ползвам в момента -Oblique/ Givanchy. Вече съм на втората доза- нали знаеш, че са две дози от по 20мл. Simple Smile
Ама точно този е доста топъл и сладникъв парфюм. Малко бие на захарни бонбони. От време на време ми се втръсва чак. Rolling Eyes newsm78

Копче, те са три разновидности на Ъблик, единствено 'форуърд' ми харесваше/аромат на диня/, другите два сладняха. А ти откъде го купи, направо се убих да го търся този парфюм във Варна, ама нъц.

# 42
  • София
  • Мнения: 9 624
Копче, те са три разновидности на Ъблик, единствено 'форуърд' ми харесваше/аромат на диня/, другите два сладняха. А ти откъде го купи, направо се убих да го търся този парфюм във Варна, ама нъц.
Права си, че са три вида. Simple Smile
Подарък ми е. От Холандия Flutter. Мисля, че го няма в БГ. Wink

# 43
  • Мнения: 364
споменали сте много аромати и все хубави !   bouquet  ето ги и моите предпочитания - eternity (Calvin Klein), cool water (davidoff), lighth blue (dolce&gabana) и още и още..... Grinning

# 44
  • sofia
  • Мнения: 1 606
[
Мен Еуфорията ме заинтригува...
Сетих се че новия парфюм или по-точно ЕДТ на Булгари(Au the Rouge), много ми хареса.

И на мен много ми хареса въпросното Булгари, ама много нетраен ми се стори.
 Еуфорята е единствения парфюм на любимия ми Clein , от който просто ми става лошо - зверски е силен и ...абе не ми харесва хич.  Много е трудно да препоръчаш парфюм - всеки е с различен вкус - примерно Лилита спомена Pure poison , че за нея е по-скоро вечерен - на мен пък ми е много лек. В момента съм с Obsession Night на C Clein, Hypnoze на Lancome , Pink Pepper на Body shop и DKNY - be delicious. Оглеждам се за по-летни миризми и със сигурност за пореден път ще си взема Truth и  Eternity на CClein. Друго нещо не мога да си харесам и ще чакам новите попълнения на пазара. Мернах реклама на Gucci Envy me 2, ама не съм го виждала още, позяпах тук и сега чакам...
 http://nowsmellthis.blogharbor.com/blog/_WebPages/NewPerfumes.html#2006

Общи условия

Активация на акаунт