до кога повръщане ?

  • 987
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте, и моето бебе много повръща и може би от това много бавно наддава.Сега е на 3 месеца и ни дадоха едни прахчета да й давам 15 мин преди хранене .Мисля ,че имат малък ефект,но не е спряла изцяло.За сега сме на Nutrilon1, но може би ще опитаме Frisovom.
Нашата лекарка сшщо каза,че като започнем с пюретата ще й мине.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И беба много повръщаше. Тя си беше на кърма/АМ не е пила/. Добре беше, че поне повръщането не беше на фонтан, но след всяко ядене задължително...Спря съвсем скоро/меже би като навърши 10-10.5 месеца. Сега пак го прави от време на време, но е съвсем слабо. Като започнахме пюретата обаче не и мина Laughing

# 17
  • Мнения: 221
Ако не спре да повръща до 6-я месец, го заведи на гастроентеролог. На нас ни предписа на всяко ядене по 50 гр. Фризовом и така се оправи Алекс. Най-добре е специалист да го види. До колкото знам, не е нещо обезспокоително, но е добре да обърнеш внимание.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Нашия бебо и той си повръща.Казаха,че щом наддава добре няма проблем.В последно време ми се струва,че понамаля,но има и дни в които като започне ела та гледай ooooh!Надявам се скоро да спре.Наистина е много неприятно и притеснително.

# 19
  • Мнения: 260
И моята си повръща по малко след ядене, вече е на 8 месеца почти..педито каза че при всяко бебе минава по различно време.

Общи условия

Активация на акаунт