Карти Таро 14

  • 44 798
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 718
ако смъртта беше завършваща карта- щях да се съглася с теб, но тя е преход в момента. А по Ленорман какви бяха другите карти?

# 691
  • Мнения: 10 210
Опитвам се да се сетя, но нещо не се получава, понеже теглих и за други въпроси. Помня само, че като цяло ми се видяха доста мрачни.

# 692
  • Мнения: 990
8 меча - Слънцето - Силата

Какво мислите при такива карти за възможността семейство да има дете?

Ще може ли някой да помага с тълкуването?  Thinking

Теглих и още едни карти, за съдбата на един брак.

9 пентакли - Смъртта - 2 меча

За мен това са си карти за развод. Жената вероятно ще излезе материално облагодетелствана от развода. Някой тълкува ли различно?
това не съм го видяла
според мен по първия въпрос конфигурацията показва трудности, а и известно нежелание у единия партньор за дете на този етап, но смятам, че семейството ще има дете все пак, но виждам необходимост от хирургична интервенция.
по втория въпрос- не съм твърдо убедена, че картите показват неизбежен развод- до голяма степен самият брак е на материална основа и минава през труден период, но след периода на "смъртта", която е наложена отвън промяна имаме двойка мечове, които категорично показват засилване и промяна на типа партньорство. Иначе - да- бракът, какъвто е бил досега няма да се запази, но по-скоро ще се промени към повече партньорство.

По въпроса за брака - аз видях картите по същия начин. Мога да допълня, че ще се правят много компромиси - по 2 меча.

# 693
  • Мнения: 10 210
Благодаря, Силвър Лайт! bouquet

Тези 2 меча нещо не мога да я усетя като добра карта, партньорска, хармонична - уж примирие, но неспокоен мир, фалшив баланс, с много компромиси, както казваш. Не ми стои като щастлива карта. Дори и технически да не указва развод на този етап.

# 694
  • Мнения: 2 718
мечовете като цяло са указващи конфликти и неразбирателства/ както и заболявания, но специално двойка мечове аз наричам "братя по оръжие"- това е особен вид партньорска карта. Партньорство от типа "бойни другари". При тази карта компромисите са по-скоро доверие в аванс, което бива оправдано впоследствие, отколкото истински компромис с важни неща. Изисква трезв поглед за нещата

# 695
  • Мнения: 10 210
Интересно тълкуване, Диана, ще го имам предвид, благодаря.  Peace

# 696
  • Мнения: 990
Да, 2 меча е неспокойно "място", началото на разрешаване на конфликтите. Това е времето, когато балансът е опасен, но обикновено единия от двамата, е  този с многото компромиси, който пази равновесието.
Аз знам, че е хубава карта за резултата, защото показва, че хората държат съдбата в ръцете си.

# 697
  • Мнения: 10
Здравейте!
Утре ме викат на 3 часово интервю за работа. Реших да тегля 2 карти-1 основна и 1 пояснителна. Падна се 6 жезли и отшелника.  Въпроса ми беше дали ще се развият в по-добра насока за мене нещата във връзка с тази работа. Не съм доволна от сегашната си работа, но 3 часа да си изгубя времето не ми се иска. В бг работодател прочетох мнения за фирмата и някак не ми вдъхнаха надежда. Кандидатствах в Н&М за ръководна длъжност, а ме питат склонна ли съм за продавач-консултант и съответно ме викат за групово интервю. Имам съмнения, че офертата им няма да ми допадне и ходенето на 3 часовото интервю ще е губене на време. Разбирам картите като положителен отговор. Тоест ако отида ще ме харесат и приемат за работата, но все пак истинският отговор дали да отида или не ще открия вътре в мен. Тоест ако предчувствам, че не искам да ходя, по-добре да не го правя.  Дали може да помогнете с мнение по картите? 😀

# 698
  • Мнения: 845
Направи подредба с 3 карти, да видиш комбинацията. Задайте 2-3 въпроса - ще бъдеш ли удовлетворена, ще бъде ли подходяща позиция и т.н. Тогава можем да коментираме нещо 😁

# 699
  • Мнения: 10
Привет отново 😉
Зададох 2 въпроса
1въпрос- Ще бъдещи подходяща за мен позицията, която ще ми предложат?
 Паднаха се:
1- 3 меча
2-5 чаши
3-рицар пентакли

2въпрос- Ще бъде по-добре платена от колкото предполагам

1-асо чаши
2-кралица пентакли
3-5 чаши

Тези 5 чаши не ми харесват. Навяват ми загуба. Все още вътрешното ми усещане ме навежда към не добри резултати
Права ли съм 😊
Моля за коментар
💐

# 700
  • Мнения: 845
Асо чаши като основа за заплащане е изключително слаба, и горката Кралица пектакли,  свикнала на удобства и хубав живот... Какво я чака освен разочарование.  
И не за друго, а защото винаги търси максималното и перфектното.
От друга страна 3 меча показват точно това- че си се отказала/ примирила преди да пробваш, прекалено много анализи правиш на ситуацията, със апокалиптични сценарии, а такива няма да се състоят. Картите донякъде показват страховете ти от новата крачка.

Все пак дали да пробваш или не, е избора, който предстои да направиш.

# 701
  • Мнения: 219
Здравейте! Моля някой да изтегли карта за здравословното ми състояние, благодаря предварително! Simple Smile

# 702
  • Мнения: 566
Здравейте, аз също имам нужда от малко помощ. Теглих карти на въпрос " Какви са му намеренията относно мен занапред?
Касае се за бившият ми съпруг, който ми подава различни сигнали относно бъдещето ни. Изтеглих кулата, дявола и звездата. Смятам, че кулата сочи миналото, звездата като ктаен резултат не ми дава надежда май, но тоя дявол хич не знам как да го тълкувам.

# 703
  • Мнения: 990
Здравейте, аз също имам нужда от малко помощ. Теглих карти на въпрос " Какви са му намеренията относно мен занапред?
Касае се за бившият ми съпруг, който ми подава различни сигнали относно бъдещето ни. Изтеглих кулата, дявола и звездата. Смятам, че кулата сочи миналото, звездата като ктаен резултат не ми дава надежда май, но тоя дявол хич не знам как да го тълкувам.

Направи си по-голяма подредба, например Висша щрица. Така ще можеш да придобиеш по-обширна представа и ще научиш повече подробност. Само три карти... как ще разбереш такъв въпрос..

# 704
  • Мнения: 566
Благодаря за идеята Silver light, но Висшата жрица на мен ми се вижда сложна подредба. Абсурд е да усея да навържа 9 карти.

Общи условия

Активация на акаунт