Малки Сладки Лъжкини - Тема 11

  • 42 758
  • 728
  •   1
Отговори
# 420
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259

# 421
  • Германия
  • Мнения: 170
На старото ми харесва повече Ария... От новото според мен най-добре изглеждат Хана и Али.

# 422
  • Мнения: 5 128
На старото ми харесва повече Ария... От новото според мен най-добре изглеждат Хана и Али.
На същото мнение съм, с добавка, че и Емили изглежда страхотно сега  Heart Eyes

# 423
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
На Арията без русото в косата и беше в пъти по-добре

# 424
  • Мнения: 98
Сега с това 5 години напред е все едно почва нов сериял без да почва нов сериял. Променят им стила, дрехите, прическите, характерите... И убиха единствения нормален човек в тоя сериял - бащата на Емили ( много го харесвах)  newsm11 newsm50 newsm34 ban newsm25 blahblah

# 425
  • Мнения: 660
Сега с това 5 години напред е все едно почва нов сериял без да почва нов сериял. Променят им стила, дрехите, прическите, характерите... И убиха единствения нормален човек в тоя сериял - бащата на Емили ( много го харесвах)  newsm11 newsm50 newsm34 ban newsm25 blahblah

Мда, като всеки нов сезон на OUAT xD

# 426
  • Мнения: 291
Хора започвам да губя ентусиазъм вече.  Crossing Arms Имам чувство, че още по- рязко ще се разочаровам с новия сезон. Имам чувство, че всичко приключи с любимия сериал- но лошото е, че не приключи по правилния начин и сега хем искам още, хем не.  Crazy
А относно Ария мнооогоо повече ми харесва с късата коса, ще започна да я харесвам.  Mr. Green

# 427
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Хора започвам да губя ентусиазъм вече.  Crossing Arms Имам чувство, че още по- рязко ще се разочаровам с новия сезон. Имам чувство, че всичко приключи с любимия сериал- но лошото е, че не приключи по правилния начин и сега хем искам още, хем не.  Crazy
И аз съм така  Rolling Eyes

# 428
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Всички сме така  Confused

Преди си броях дните до епизода, сега дори не знам кога започва, а и не ми пука особено  Rolling Eyes

# 429
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Нов постер  Laughing

# 430
  • Мнения: 5 128
Все по-злокобно ги докарват  Laughing

# 431
  • Мнения: 4 595
О, много е готин! Heart Eyes

# 432
  • Мнения: 660
Ашли и Шей  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 433
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Готин постер.
Като Терминаторки са ги докарали.

# 434
  • Варна
  • Мнения: 818
още малко нови снимки  Mr. Green Mr. Green
Скрит текст:



Общи условия

Активация на акаунт