На море в България 2015 - 5

  • 38 570
  • 375
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 435
Момичета, някой да е ходил в Бяла на море? Моля да сподели впечатления, даже ако сте ходили в Бяла бийч ресорт още по-добре.  Mr. Green
Каним се уикенда да ходим на море, но го дават с много валежи, егати и късмета.  Blush

# 361
  • Мнения: 6 293
Ние също ще ходим, даже още по-на север, и гледах, че за Шабла го дават 28 градуса  newsm78 Не, че им вярвам де....

# 362
  • Мнения: 6 257
Момичета, някой да е ходил в Бяла на море? Моля да сподели впечатления, даже ако сте ходили в Бяла бийч ресорт още по-добре.  Mr. Green
Каним се уикенда да ходим на море, но го дават с много валежи, егати и късмета.  Blush
Хотелът е без забележки, проблем е плажът. Това преди 3 год. В момента пътувам и пиша от тел. Ако имаш въпроси питай на лични.

# 363
  • Мнения: 5 435
Времето го дават дъжд с гръмотевици, тъкмо за море .  Mr. Green Но каквото такова.

# 364
  • Мнения: 478
От моя позната знам за хотела че е доста хубав-според нейните критерии,разбира се-ходят за 2-ра година там.Но до плажа се слиза по много стълби,с малки деца било тегаво,особено нагоре.Мога да я питам друго,ако се сетиш.

# 365
  • Мнения: 1 205
Здравейте, да споделя своето мнение за един прекрасен хотел. Ходихме за 2 дни в хотел РИУ Хелиос Бей в Обзор. Нямам никакви забележки към хотела и с удоволствие бих се върнала пак там и другата година. Жалко само, че уцелихме кофти време, но пък си починахме идеално. Всичко е на ниво: храната е разнообразна, персонала любезен и приятен. А от аниматорите съм възхитена. Така не сме се забавлявали и смяли много отдавна, програмата вечер е много забавна и децата гледаха с удоволствие. В началото на лятото бяхме в Лука Хелиос Бей в Обзор и като направя сравнение разликата е огромна. Там имаше 2-ма аниматори, като аниматорката не знаеше грам език и с триста зора и много мислене успя да каже на един турист, че шоуто е в 8,30ч. Аниматора пък беше постоянно пиян. Докато в РИУ Хелиос Бей са 6 аниматора и си личи, че искрено се радват на децата и гостите на хотела.

# 366
  • София
  • Мнения: 23 036
В началото на лятото бяхме в Лука Хелиос Бей в Обзор и като направя сравнение разликата е огромна.
Разбира се, че ще е голяма разликата, при положение, че двата хотела са от различен ранг. Не може да сравняваш Опел с Мерцедес.

# 367
  • Мнения: 5 435
Така включвам се за пореден път в темата, но за съжаление с не добри отзиви от Бяла Бийч Ресорт.
Хора не ходете там, моля ви.  Close Самият хотел е хубав, апартаментите са просторни, много добре обзаведени, камериерки почистват и сменят хавлиите всеки ден. Но до там свършва хубавата част.
Външния бар супер занемарен и мръсен, както и басейна. Ресторанта е тип закусвалня. Просто е ужасно.
А храната, като се сетя за храната и ми се повдига. Няма такива бъркочи като за прасета, готвача явно беше фен на лука и доматите и съответно присъстваха на всичко.  Sick  Ще спра дотук, за да не прекалявам с негативите. Но определено има още неща, които мога да напиша.

# 368
  • Мнения: 3 253
Така включвам се за пореден път в темата, но за съжаление с не добри отзиви от Бяла Бийч Ресорт.
Хора не ходете там, моля ви.  Close Самият хотел е хубав, апартаментите са просторни, много добре обзаведени, камериерки почистват и сменят хавлиите всеки ден. Но до там свършва хубавата част.
Външния бар супер занемарен и мръсен, както и басейна. Ресторанта е тип закусвалня. Просто е ужасно.
А храната, като се сетя за храната и ми се повдига. Няма такива бъркочи като за прасета, готвача явно беше фен на лука и доматите и съответно присъстваха на всичко.  Sick  Ще спра дотук, за да не прекалявам с негативите. Но определено има още неща, които мога да напиша.
Охх заглеждах го за НГ но сега. newsm78

# 369
  • Мнения: 5 435
Ако смятате да се храните в ресторанта по-добре харесай друго място.  Ресторанта въобще не е подходящ за посрещане на Нова година, направен е тип столова. Ако те интересува нещо друго, питай на лични.

# 370
  • Мнения: 17 935
Ако смятате да се храните в ресторанта по-добре харесай друго място.  Ресторанта въобще не е подходящ за посрещане на Нова година, направен е тип столова. Ако те интересува нещо друго, питай на лични.

Офертата е ол, как на друго място  newsm78

# 371
  • Мнения: 3 253
Ако смятате да се храните в ресторанта по-добре харесай друго място.  Ресторанта въобще не е подходящ за посрещане на Нова година, направен е тип столова. Ако те интересува нещо друго, питай на лични.

Офертата е ол, как на друго място  newsm78
Хотела не е ли ол по принцип?Самия хотел точно много ми хареса /апартаменти.панорама/За в сезон никога не бих го и загледала даже.Точно за това ми допадна като оферта за НГ.

# 372
  • Мнения: 5 459
Ние се върнахме вчера от Хавана, Златни пясъци. доволни сме от хотела, особено от хигиената и любезното отношение на персонала.

# 373
  • Мнения: 5 435
Ако смятате да се храните в ресторанта по-добре харесай друго място.  Ресторанта въобще не е подходящ за посрещане на Нова година, направен е тип столова. Ако те интересува нещо друго, питай на лични.

Офертата е ол, как на друго място  newsm78
Хотела не е ли ол по принцип?Самия хотел точно много ми хареса /апартаменти.панорама/За в сезон никога не бих го и загледала даже.Точно за това ми допадна като оферта за НГ.
Може да се плати само и нощувка. Хола и кухнята са едно помещение, напълно обзаведени, като започнеш от вилици, лъжици, кафе машина, микровълнова, фурна и тн. Нищо не липсва, така че имате вариант и да си готвите. Но пак казвам, не се лъжете на ОИ ресторанта е под всякаква критика, не си заслужава грам. Peace

# 374

Общи условия

Активация на акаунт