домашен фитнес

  • 1 697
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 530
За вкъщи е най- добре според мен Каланетика. Пускаш си приятна музика и си правиш упражненията. Има ефект след около два-три месеца, но си трябва постоянство. Мен определено ме мързи. Мъжът ми всеки ден тренира по два часа, възхищавам се на упоритостта му, но аз не мога така. Толкова ме е  Embarassed, но съм страшен мързел.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За вкъщи е най- добре според мен Каланетика. Пускаш си приятна музика и си правиш упражненията. Има ефект след около два-три месеца, но си трябва постоянство. Мен определено ме мързи. Мъжът ми всеки ден тренира по два часа, възхищавам се на упоритостта му, но аз не мога така. Толкова ме е  Embarassed, но съм страшен мързел.
Аз пробвах да правя упражненията по книгата на Калан Пинкни, но не съм убедена, че ги изпълнявам правилно, а това е от много голямо значение. Мъжът ти къде се е изучил на каланетика?

# 17
  • Мнения: 205
ariel  искам да те попитам ти по програмата на Синди по колко урока правеше на ден, защото аз сега почнах и минах Workout A, но ми се стори много лесно и мисля да продулжа и другите, а и по колко пъти си правила упражненията? мерси

Здрасти писанка, аз изобщо не опитах тези кратки програми. Чела съм, че ефект от упражненията има чак след 20-та минута. Иначе програма С я изпълнявам дословно както е на филмчето с повторенията на Синди. Но както вече казах струва ми се доста по-лесна от предишните й касети. Свали си Shape your body, за съжаление никъде не намирам The next challenge, ако някой я е намерил да свирне

# 18
  • Мнения: 5 647
Преди време кляках по 50-100 пъти на ден. Хем крачетата се стягат, хем и дупето. Но, фитнеса си е друго нещо.  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
Кое друго филмче според вас от този линк дето го дадохте в датата е ефективно за корем и дупе?
Тези на Кармен не ви ли се виждат малко лесни и не особено натоварващи? Специално за зоната корем - дупе де.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Моето положение е абсолютно същото. Аз нямам опит с ходенето на фитнес, но в домашните тренировки съм опитвала доста неща. Преди няколко години се бях амбицирала и тренирах всеки ден по програмите на Синди Крауфорд (те са три: първата-Изградете тялото си- е чудесна, втората-Следващото предизвикателство- ще ти разкаже играта, а третата-Ново измерение- леко ме разочарова). Честно-ефект имаше, но подчертавам-не за отслабване, а за стягане!Тогава ги имах на касети, а сега първата и третата ги има на линка, който ти е дала Heliosra. А за дупе моята панацея е гимнастиката на Калан Пикни. Преди време продаваха едни книжки  по отделно за крака, за корем и за ханш и бедра. Аз имам тази за ханш и бедра-като съм стриктна ефекта е уау!!!
 Сега ме е хванал мързела, мацотя се с едни кремчета и си мисля, че правя нещо  Sad

П.С. За танците на Бриана гласувам с две ръце! newsm44




Това ли е книжката, за която говориш?

# 21
  • Мнения: 123
еми аз днес започнах от първия диск0 началото и стигнах до среддата на workout C но много се изморих и спярх до тук, но наистина първите workouti са много лесни и няма смисъл от тях.

аз за дупе освен упражненията се качвам на стол, като редувам краката, защото така май доста се натоварва дупето.

ако има и още някои от тази страница които са най вече за стягане, свиркайте, защото не мога да ги сваля всички, за да видя кое става и кое не Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз почнах порва с тае бо, от тук:http://store1.data.bg/gateto/Moviez/Aerobic%20-%20Tae%20Bo/ и бая бързо се видя ефекта
От тези многото съм си дръпнала на Кармен, пилатес 2-3 тренировки, това с Ел МАкферсон не е хубаво, много е старовремско, и още няколко ама не се сещам кой, но най много засега си тренирам тае бото и на Кармен, както и пилатес. Когато много ме мързи правя само коремните и тези за дупе от тае бото.
Дано момичетата кажат кои стават за скоростно стягане на дупе особено, че моето е слабо, но меко и виси smile3514 smile3514 newsm61

# 23
  • Мнения: 521
П.С. За танците на Бриана гласувам с две ръце! newsm44
абе какви са тея танци.сватнете ме че мн обичам да танцувам  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
                                                                                                         От тук си свалих филмчета с пилатес. Мисля,че ще ти допаднат.Аз правя тези на Денис Остин.

Какво представлява тази на Денис Остин - аеробна ли е или просто упражнения?

# 25
  • Мнения: 205




Това ли е книжката, за която говориш?

Не, не изглежда точно така. На корицата се вижда дупето и краката на една мацка с черно трико-естествено съвършенни. Съжалявам, че не мога да ви покажа как изглежда. Ще проверя за точното заглавие, че не си го спомням.

Общи условия

Активация на акаунт