Шипково брашно?

  • 10 327
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 737
Аз ще си купя ябълково, че шипково пюре яде, но ябълка откровено си мрази, по всякакъв начин замаскирана  Sad Мен силно ме интересува това ябълково брашно как е правено - обработвани ли са термично ябълките, да не е печено нещо?  Thinking Дали пише на опаковката?

# 16
  • Мнения: 1 327
Аз ще си купя ябълково, че шипково пюре яде, но ябълка откровено си мрази, по всякакъв начин замаскирана  Sad Мен силно ме интересува това ябълково брашно как е правено - обработвани ли са термично ябълките, да не е печено нещо?  Thinking Дали пише на опаковката?
като купя ще пиша тук в темата.
тя към всички сортове ябълки ли има таково отношение? защото при мойта се получи същото, но смених сорта и сега ги папа с голям кеф, особено ако са печени и смесени с морков, направо облизваме купичката

# 17
  • Мнения: 1 737
Той  Wink към всички плодове има такова отношение  Sad, най - вече към ябълките. По- сладки по-успявам да му дам, от кисели. Никога не ги яде чисти, винаги пасирани в просо, ориз, киноа... Даже с ванилия съм опитвала да ги замаскирам и нямаше ефект.

# 18
  • Мнения: 255
Та кажете все пак дали наистина могат да се смесят всички брашна, аз съм захранила с почти всичко освен с киноата, за която така и не намерих някакво свястно решение.  newsm78
Аз не бих смесвала предварително брашната и изобщо зърнените храни, защото някои се сваряват много бързо, други по-бавно, овесените ядки изобщо нямат нужда от варене.  Приготвянето на киноа го обсъждахме наскоро, според мен тя се комбинира  добре с всички зърнени храни, само че се вари поне 15 минути, затова аз първо слагам на котлона само киноа, и когато е почти готова добавям напр. елда, просо или овесени ядки.

# 19
  • Мнения: 255
AQ, а как приготвяш шипковото пюре?

# 20
  • Мнения: 1 737
Шипковото пюре е единственото готово, което купувам, защото няма как да приготвя от сурови шипки (то и от сварени няма как). Всичко друго ни е домашно приготвено.

Общи условия

Активация на акаунт