MAC & Sephora - 32 тема

  • 66 937
  • 715
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 583
Ето тук има ревю на Есенната колекция на Шанел - https://www.youtube.com/watch?v=kdrME36Mrdc

# 31
  • Мнения: 2 045
Dior, Chanel  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Embarassed Embarassed Embarassed

# 32
  • Мнения: 31 370
Ние сега обаче чакаме скоро Синята Шанелска колекция преди да дойде Есенната.
От нея нещо харесвате ли?
Аз имам единия син лак Вибрато и искам другия-тъмния и палитрата Джаз. Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 3 248
Добре че показахте снимки. Simple Smile Това оранжево бурканче изглежда интересно. А тази синята съвсем я бях забравила, в нея май имаше още две бурканчета?

# 34
  • София
  • Мнения: 4 789
Илли кой fluid sheer ? Исках да ги погледна и тях но бях с малката ииии ... другия път.

Номер 11 пише на опаковката.
Много приятно бронзово златисто е.

Колекцията на Том Форд изглежда страхотно, а Шанелската петица ми се струва доста кофти на суочове.

# 35
  • Мнения: 5 500
Харесах си на ЕЛ Дабъл уеър -2 молива за устни, на ръката ми се видяха трайни.
Въпросът ми е дали издържат дълго,много ли изсушават? И понеже много блогърки  хвалят на МАС моливите -на коя от двете марки да заложа ? 

# 36
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мишел, аз имам около 10-на молива на МАК за устни и съм доволна. Не знам как са на ЕЛ.

# 37
  • Мнения: 70
Аз имам ей този на ЕЛ и съм много доволна:

Идва с допълнителен пълнител. Траен е и цветът (Фиг) е много подходящ за подчертаване контура на устните ми. Аз съм споделяла, че моят естествен цвят на устните е малко по-тъмен и червен и трудно намирам нюд червила и моливи, които да подхождат. Бях чела някъде, че този молив е любим на Дженифър Анистън поради същата причина и като го пробвах лично, се оказа наистина много добър. Освен това за мен е голям плюс, че не се налага да го остря  Peace

# 38
  • Мнения: 5 500
Шоколадче а на МАС трайни ли са и ако нанасяш на цялата уста-изсушават ли ти? Мойте устни все са сухи и напукани-затова нося главно глосове.

Мила ти не беше ли в чужбина  Rolling Eyes Аз вчера ги гледах в Дебенхамс моливите (ходих да видя на ДъБалм хайлайтъра който не ми хареса  Crossing Arms ) и май само Дабъл уеар имаше ,но ще отида до Сефора тези дни да погледна това което си показала.И аз имам проблем с нюд моливите-мойте устни са леко малинови и повечето моливи ми кафенеят ама грозно.

# 39
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Никога не съм носила само молив на цялата площ на устните.

# 40
  • Мнения: 70
michelle_ma_bell,
Скрит текст:
Мила ти не беше ли в чужбина  Rolling Eyes
В момента съм в София. Преди това живеех в Англия. Иначе пътувам сравнително често. Не знам какво точно имаш предвид Peace

Момичета, кога се очаква тази Шанелска колекция при нас? Гледам, че в Хародс и Селфриджис е заредена..

# 41
  • Мнения: 31 370
Никога не съм носила само молив на цялата площ на устните.
И по- добре, изсушава страшно. Нося така моливи на Мас и устата ми заприличва на кокошо дупе.

Коя колекция на Шанел? Сега се очаква синята, за другата есенната не се знае.

# 42
  • Мнения: 5 500
Есенната казаха началото на септември-обаче аз си мисля че ще я заредят направо нея тези дни, а синята мисля че ще я пропуснат  Rolling Eyes
Мила  Hug имах предвид извън Бг да има от тези моливи-а при нас само ДабълУеър  Peace
Аз гледам че всички си слагат на цялата уста молив и отгоре червило-да е по-трайно  newsm78 има логика но не съм пробвала.

# 43
  • Мнения: 31 370
Мне снията идва до няколко дни, вчера ми казаха, когато се обаждах за желаната палитра Джаз. Тя е и единствената рекламирана във всички Септемврийски списания колекция на Шанел този месец.

# 44
  • Мнения: 70
michelle_ma_bell, сега те разбрах  Hug Купувала съм го от Бюти Зоун в София мол, та би трябвало да го има на местата, където се предлага марката Peace

Много интересно за тези колекции... есенната я има вече на много места в Европа  newsm78

Последна редакция: чт, 20 авг 2015, 15:26 от Mila Farfalla

Общи условия

Активация на акаунт