В какво жилище живеете?

  • 3 239
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 526
Под наем...и то доста висок.Да кажем около 50 % от средната работна заплата.Но пак за тук е нормално.
Къща-на два етажа,3 спални,2 тоалетни,баня,хол и кухня.Имаме малък килер,таванско помещение и работилница-склад в двора.
Двора-20 на 8 метра.
Отпред градинка и паркинг за 3-4 коли.
Харесва ни,но е временно.Решили сме да си купим къща до 2-3 години.
Пък и толкова много чужденци си накупиха къщи в България.
Благородно ти завиждам!!!! Simple Smile Ние сме под наем в 3 стаи, кухня+ сервизни, но на квадратура е мъничък и където и да влезеш има купища играчки, колела, камиони, люлки, парзалки...Как искам и аз двор, но тук цените са убииствени.Е сигурно за напред ще купим но няма да е с градина за мое съжаление! И така ще плащаме 30г...

# 16
  • Мнения: 522
Ние живеем в собствена къща в Истанбул, строихме я две години и наляхме страшно много пари в нея, но поне съм доволна от резултата - три етажа, огромна градина, детски кът, 3 гаража и 5 паркоместа.
Тази къща ми е сбъднатата мечта.Имам всички удобства - което за мен е най-важното нещо!

# 17
  • Мнения: 5 475
И за мен е малко трудно да гласувам,защото в момента живеем в собствен апартамент,но е по-малък ,а лятото се местим в по-голям,който струва доста повече и ...в крайна сметка около 50%от стойността ще е на изплащане...
  В нашата зона жилищата са безсрамно скъпи. smile3513
  Така,че теглим кредит до пенсия...

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Гласувах с третата опция " изплаЩам".
Ве4е сме за4ертали първата година от заема и ни остават оЩе "само" 19 докато го погасим,ако междувременно не спе4елим 6тица от тотото и не го изплатим предсро4но. Wink
Апартамента ни е 120кв.м , две спални, голям хол, кухня, две бани, две тераси и двоен гараж.
Тук цените на жилиЩата са безумни и продължават да вървят нагоре,както е написала и Giorgia по_горе.  #Crazy
Ме4тата ми е един ден да се преместим в къЩа с градина и да е някъде извън големите градове, на 4ист въздух, сред природата  Blush

# 19
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
под наем за сега. 2 спални, хол+трапезария, кухня, тоалетна и перално. достатъчен е за нас тримата . наема е много нисък за тук, защото сградата е на братовчет на мъжа ми и плащаме символично. местоположението е супер.
чакаме си безплатната къща от шейха и се надявам до края на годината да я дочакаме. на 2 етажа с 4 спални и голям двор.
ако не стане ще вземем заем и ще направим наша си. тук дават кредит без лихва на местните.

# 20
  • Italia
  • Мнения: 4 492
под наем за сега. 2 спални, хол+трапезария, кухня, тоалетна и перално. достатъчен е за нас тримата . наема е много нисък за тук, защото сградата е на братовчет на мъжа ми и плащаме символично. местоположението е супер.
чакаме си безплатната къща от шейха и се надявам до края на годината да я дочакаме. на 2 етажа с 4 спални и голям двор.ако не стане ще вземем заем и ще направим наша си. тук дават кредит без лихва на местните.

Мария,ти ми скри Шайбата  ooooh! Безплатна къЩа ? Я разкажи пове4ко,плийз..  Praynig
Btw,4увала ли си се скоро с Ина? Онзи ден ми е звъняла ама аз не съм си 4ула тел...Писах и мейл ама оЩе не ми е отговорила  newsm78

# 21
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
под наем, zа сега....2 спални, голям гол, малка трапеzария и кухня....zа по нататък ще видим...тука къщиите не са толкова скъпи, колкото zемята..

# 22
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
чакаме си безплатната къща от шейха и се надявам до края на годината да я дочакаме. на 2 етажа с 4 спални и голям двор.
искам и аz Mr. Green...какво трябва да направя?
шегувам се, но и на мен ми стана иинтересно....

# 23
  • Мнения: 7 605
Под наем, zаЩото при нас не се zнае, колко време Ще стоим на едно място... Наехме долният етаж на къЩа, 3 спални, голям хол, голяма тераса и 700кв.м. градина с панорамен иzглед на Лаzурния Бряг  Sunglasses  Не съм 100% съгласна с това, 4е по добре отколкото да дадеШ наме, да дадеШ съЩите пари zа иzплаЩането на zаем. Да, по принцип си е така, но като собственик трябва сам да си оправиШ вси4ко в дома, било то отпуШване на канал, било то ново парно или някаква друга голяма инвестиция. 4есто на хората не йм остават пари от големите рати на zаема  Sad  Като наемател е по лесно, обаждаШ се на хаzаина и е негова грижа да оправя вси4ко  Wink

# 24
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
знаех си аз Mr. Green
http://www.uaeinteract.com/news/?ID=35
ето някои от проектите
имота си е твой, но нямаш право да продаваш и даваш под наем до 20 години. след това- каквото искаш.
двора е огромен.
ако някой не иска да живее в "еднакви" къщи и има земя, му дават парите да си строи. други си ги променят( в нормални граници) докато ги строят.....
става въпрос само за местни Simple Smile
сега строят и нещо като градове за хора с ниски доходи, където наемите ще са по-ниско.
но няма нищо общо с гето.

# 25
  • Мнения: 1 425
Живеем в собствено жилище, ако може да се нарече така, защото е купено срещу ипотека, но тя не се изплаща, а плащаме само лихвите. Жилището се води 4 стаи и половина, имаме и голям балкон.

# 26
  • Мнения: 6 390
В гарсониера, под наем живеем, в супер квартал, с парк до нас, и сме близко до центъра.
Един ден ще вземем кредит, и ще го изплащаме до края на живота си Rolling Eyes но в нашия квартал мисля, че няма да можем да си купим дом... мнооооого скъпо Tired

# 27
  • Мнения: 11 315
Собствена къща на 3 етажа. Наследство на мъжа ми от родителите му.
И в България имам собствено жилище

# 28
  • Мнения: 293
Ние също живеем в собствена къща от 453 квадтрата. Но да уточня, да са ми живи и здрави родителите.

# 29
  • Мнения: 1 269
За сега под наем.3 спални,отделна стая за прислугата.4 бани.мокро помещение.малък килер,кухня и огромен хол и тераса.
Надявам се много скоро да по4нем да строин собствена вила
Ина4е в България в къща  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт