Симеоново

  • 3 844
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
ааааа, значи можеш да търсиш сама  Mr. Green


Това го знам мноооооогоооооооо преди ти да ми го кажеш, може би то 3-4 месеца  Rolling Eyes

аз нищо никога не съм ти казвала. ще трябва да поработиш върху четене на тест с вникване и разбиране на мат'риала Mr. Green

# 16
  • Мнения: 30 802
Шшшшт, тихо ся, потребителката може вече да е ченге и да слухти в БГ-Мама, за да напипа народните настроения.

# 17
  • Мнения: 781
аз съм в чужбината, а от това, което чета по новините тя със сигурност ще трябва да се научи да го пипа...народното настроение т'ва  Mr. Green на едни такива мургави субекти дето полицията нищо друго не може да ги прави  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 30 802
В Русия съм...в Русия съм...

Пишете, пишете по форумите, гражданко, а съответните служби си водят записки:)

Сериозно, някой ден може да се окаже, че в ченгеджийската школа е защитен докторат "Инфилтриране на форуми и социални мрежи с цел скрининг и предотвратяване на потенциални престъпни и конспиративни действия".

Minority report направо...

# 19
  • Мнения: 781
В Русия съм...в Русия съм...

Пишете, пишете по форумите, гражданко, а съответните служби си водят записки:)

Сериозно, някой ден може да се окаже, че в ченгеджийската школа е защитен докторат "Инфилтриране на форуми и социални мрежи с цел скрининг и предотвратяване на потенциални престъпни и конспиративни действия".

Minority report направо...


аз знам, че си водят записки. то и гугъл много надлежно н уведомява с новите търмс енд кондишънс. и марк цукърбърг си каза 'бати тъпаците, сами ми дават цялата си информация'. но хич не ми и дреме. тия записки могат да си ги наврат дълбоко в четирибуквието. за друго няма да им послужат  Peace

# 20
  • Мнения: 463
Абе какви изпити ти трябват за магистратура не се ли влиза просто с дипломата от съответният университет в който завършил преди това. Изпитите мисля са ако кандидастваш бакалавър

# 21
  • Мнения: 9
Браво много ви отива да си изказвате мъдрите мисли!!!
Няма смисъл да коментирате повече тази тема, след като няма какво да кажете, а само се подигравате и злобеете. Просто не ви отива!!!!

# 22
  • Мнения: 9
Абе какви изпити ти трябват за магистратура не се ли влиза просто с дипломата от съответният университет в който завършил преди това. Изпитите мисля са ако кандидастваш бакалавър

Ами не за да влезеш магистратура трябва да се държи изпит, след като бакалавъра ми е различен

# 23
  • Мнения: 463
Посочените линкове са за бакалаварска степен аз продължавам да мисля че ти трябва просто дипломата .Не съм сигурна разбира се .  За влизане в академията са нужни да минеш през медицински изследвания после физически и накрая психо . Simple Smile .Колкото до примерните тестове в интеренет едва ли ще намериш .Задават супер объркани и подвеждащи въпроси по няколко пъти по различен начин следят ти мисълта.

# 24
  • Мнения: 9
Посочените линкове са за бакалаварска степен аз продължавам да мисля че ти трябва просто дипломата .Не съм сигурна разбира се .  За влизане в академията са нужни да минеш през медицински изследвания после физически и накрая психо . Simple Smile .Колкото до примерните тестове в интеренет едва ли ще намериш .Задават супер объркани и подвеждащи въпроси по няколко пъти по различен начин следят ти мисълта.


Кандидати за придобиване на образователно-квалификационна степен "магистър" в задочна форма на обучение
 
Чл. 35. (1) Кандидатите за студенти в задочна форма на обучение, субсидирано от държавата, и студенти срещу заплащане по реда на чл. 21, ал. 3 от ЗВО за придобиване на ОКС „магистър“ полагат конкурсен изпит - тест за всяка избрана специалност.

Общи условия

Активация на акаунт