Brita

  • 2 793
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 403
Да ви питам даволни ли сте от канитe  за пречистване на водата  brita? Днес видях ,че са пуснали и бутилки и мисля да се обзаведа , но да ви попитам добре ли пречистват водата според вас ??  newsm78

# 1
  • Мнения: 727
Аз също се интересувам от каните Брита. Също ми е интересно, водата от тях подходяща ли е за малки деца

# 2
  • Мнения: 252
Здравейте, аз имам кана Брита от 3 години и съм много доволна.
На моето дете взех да давам от нея след като стана на 1,6 г.

# 3
  • Мнения: 5 215
Доволна съм. Във форума има цяла тема за тях.

# 4
  • Мнения: 289
Много съм доволна от години я ползваме:-) Ако сина сложи в кината за топла вода вода от чешмата  веднага се отлага котлен камък и водата е мътна и е  на парцали  Sad Когато се сложи от филтриранатавода го няма този проблем Simple Smile

# 5
  • Мнения: 172
Ползвам я и съм много доволна, дори когато варя яйца слагам от каната , мисля че предпазва доста съдовете. За дъщеря ми преварявах вода само от Брита , много рядко съм купувала изворна при пътуване само. Използвам я за готвене, за кафе, за директна консумация, харесва ми и на вкус. Има единствен недостатък след определено време самата кана се захабява, като материал , моята е пред подмяна . Сменям филтъра ежемесечно, мисля че е и доста изгодно финансово, вместо да се купува вода.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 535
Може да прочетеш и тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290710.0;topicrefid=19
Има доста писано по темата  Peace

# 7
  • Мнения: 403
Мерси много , не знам защо не успях да намеря темата преди това  Simple Smile  Hug

# 8
  • Мнения: 553
Каква е разликата между Aluna и Marella? Коя да избера! Освен това Aquaphore или Brita?

Изкушава ме тази промоция! 2.4 литра вода ли събира горния контейнер?

http://www.technopolis.bg/bg/Water-cleaning-out/Water-cleaning-o … A0%D0%98/p/820135

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Не съм имала Aluna,но помня,че при нея наливането на вода за пречистване става,като всеки път сваляш капака.Имам Marella и съм доволна.Само с едно пръстче повдигаш капачето през което да налееш вода.
2,4 литра май е общия обем.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 547
Имаме Алуна. Много е досадно това с махането на капака, за да се сипва вода. После трябва внимателно да се намести, за да не си изсипеш цялата кана в чашата. 2,4 л е целият обем на каната.
Виждала съм и разни кани по 10 лв., в които могат да се слагат филтрите на Брита.

Някой да е виждал някъде филтри на промоция? Може и да не са Maxfor.

# 11
  • Мнения: 727
А аз искам да попитам за филърна кана, но да е стъклена, не пластмасова. Някой срещал ли е такава някъде? На Брита май всички са пластмасови.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Филтри на промоция има в Била-4 бр. за 32,90лв.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 547
Благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт