Преди изправяне на косата

  • 3 322
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 643
С какво я третирате? С кристали за коса или , с някакъв флуид за преса.Преди време я мацах с един флуид от фризьорката , със силикон вътре, биваше , но не го намирам вече.от доста време нищо не слагам и...бая я изгорих.сега обаче се чудя , какво да си взема.нещо което да не я прави мазна още след нанасянето му , имах един такъв спрей от Тафт и след като я дръпна с пресата стоеше сплеската и мазнееща.предложения , мнения-споделете Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 453
Има си специални термозащитни средства. Ето тук например:
http://www.zlatnaribka.com/TERMO-ZAshtITA

Аз лично ползвам това:

# 2
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Medy , а от къде си го вземаш това?Аз имам лак за коса на същата марка,но ми го донесоха от чужбина. Иначе термопротектора ми е на Тressemme(който пак от чужбина ми го носят).От няколко години все него ползвам. Незная каква защита има,но напоследък доста ми цъфти косата,което е ужасно.

# 3
  • София
  • Мнения: 453
Купих го от Германия, но най-вероятно и тук в България може да се намери. Имам предвид, че е съвсем обикновен, сравнително евтин продукт на световна марка.

# 4
  • Мнения: 3
Може да използваш кристали за коса, ще трябва да избереш подходящи за твоята коса (подходящото за мен не винаги става и за другите, нали Simple Smile
Ако краищата ти изсветляват и придобиват странен цвят, използвай същите кристали само в краищата, веднага след оформяне с преса. Не разресвай, остави да "попие".


# 5
  • Варна
  • Мнения: 7 733



 Аз ползвам това и съм изключително доволна

# 6
  • Варна
  • Мнения: 452
Принцеса , виждам че си от Варна , откъде го купуваш ?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 7 733
 Мари-то на колхозния средния ред гаражи третия магазин откъм Пискюлиев мисля. Има цялата гама там. Освен това ползвам други благинки от серията.

# 8
  • Мнения: 7
Аз използвам продукт на козметичната серия CHI- професионална козметика за коса,много е добър !

# 9
  • Мнения: 25 861
С какво я третирате? С кристали за коса или , с някакъв флуид за преса.
Слагам термозащита, предпочитам спрей.
Кристалите са по скоро финиш, но някои ги слагат на мокра коса с идеята да защитават.
Купи си продукт който е специално предпазващ от температурата на пресата. Виж в сайтовете за професионална козметика,щом си изгорила косата, инвестирай в качествена термозащита.
Има няколко теми в подфорума КМ, ще те насочат, питай там. Peace

Общи условия

Активация на акаунт