Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~60~

  • 26 609
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
Тя винаги е подпухнала там, много рядко е да не е. Явно трябва да е много гримирана, в началото на вечерта не беше така .

# 722
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
Ти пък кво егн та гони, за съседната тема има в предвид, че там едни цифри като се завъртят, става като държавната лотария  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 30 820
Ти пък кво егн та гони, за съседната тема има в предвид, че там едни цифри като се завъртят, става като държавната лотария  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 724
# 725
  • Мнения: 326
Продължение...
Скрит текст:
Тъкмо реших да се измъкна от дегизировката,че ми беше вече много горещо,завъртам се и се оказвам лице в лице с Бу. Аз ококорих едни очи, а той съвсем невинно ме попита дали може да използва моят костюм на храстче, че се криел от Жената. Хич не се поколеба след моето "да" и се скри там. Аз сложих своите черни очила и се отправих към по-далечна маса,откъдето можех да наблюдавам цялата суетня. Скрих се до една гостенка и се загледах в приближаващите гости,а те бяха като излезли от някое лъскаво списание. Тъкмо единият направи място на своята дама и се чу пронизителен рев,все едно някой лъв беше нападнат. Същият този мъж беше станал червен като домат,а от обувката му стърчеше една вилица.
Веднага вдигнах покривката и застинах-Фе беше дегизирана като Жената-котка и в краката й имаше поне 20 вилици. Мяташе гневни погледи,докато издирваше Бу. Явно беше убедена,че той се забавлява с някоя друга,а той се криеше ...
Е,но и тя беше разобличена набързо и отведена инкогнито от сватбата. Отидох да видя какво става с Бу,но той беше изчезнал,оставяйки костюма ми и една бележка с простичкото "благодаря!". Е,тежко му и горко на момчето...

# 726
  • Мнения: 22 258



Пресата не е била допусната вътре и журналята са причаквали излизащите.
Кадир: Много се изпотихме.
Журналист: Знаем, представяме си, и сакото сте свалили, а вие /към Несли/ и обувките сте събули, спортни обувки сте обули.
Кадир: Постарахме се да сме в дрескода.
Неслихан: Веселихме се, танцувахме.
Журналист: А как беше там вътре? малко да поклюкарстваме...
Кадир: Нека не прозвучи като сплетни. Разбира се, това е техният най-щастлив ден.
Неслихан: Много добре се повеселихме
Кадир: Веселихме се с тях.
Неслихан: Беше много красива сватба. На вас, приятна вечер, а ние бягаме.
Журналист: А нещо за много дългата брада, харесва ли ви? това е за новият проект, но все пак...
Неслихан: Много ми харесва, да.
Кадир: Благодарим ви.
Журналист: Ние ви благодарим.

# 727
  • Мнения: 15 884
Продължение...
Скрит текст:
Тъкмо реших да се измъкна от дегизировката,че ми беше вече много горещо,завъртам се и се оказвам лице в лице с Бу. Аз ококорих едни очи, а той съвсем невинно ме попита дали може да използва моят костюм на храстче, че се криел от Жената. Хич не се поколеба след моето "да" и се скри там. Аз сложих своите черни очила и се отправих към по-далечна маса,откъдето можех да наблюдавам цялата суетня. Скрих се до една гостенка и се загледах в приближаващите гости,а те бяха като излезли от някое лъскаво списание. Тъкмо единият направи място на своята дама и се чу пронизителен рев,все едно някой лъв беше нападнат. Същият този мъж беше станал червен като домат,а от обувката му стърчеше една вилица.
Веднага вдигнах покривката и застинах-Фе беше дегизирана като Жената-котка и в краката й имаше поне 20 вилици. Мяташе гневни погледи,докато издирваше Бу. Явно беше убедена,че той се забавлява с някоя друга,а той се криеше ...
Е,но и тя беше разобличена набързо и отведена инкогнито от сватбата. Отидох да видя какво става с Бу,но той беше изчезнал,оставяйки костюма ми и една бележка с простичкото "благодаря!". Е,тежко му и горко на момчето...
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy аууу, ма ква романтика само от страна на Жената-котка Joy Joy Joy Joy

Малчо  bouquet и първата част е много готина от репортажа Party

# 728
  • Мнения: 15 884



Пресата не е била допусната вътре и журналята са причаквали излизащите.
Кадир: Много се изпотихме.
Журналист: Знаем, представяме си, и сакото сте свалили, а вие /към Несли/ и обувките сте събули, спортни обувки сте обули.
Кадир: Постарахме се да сме в дрескода.
Неслихан: Веселихме се, танцувахме.
Журналист: А как беше там вътре? малко да поклюкарстваме...
Кадир: Нека не прозвучи като сплетни. Разбира се, това е техният най-щастлив ден.
Неслихан: Много добре се повеселихме
Кадир: Веселихме се с тях.
Неслихан: Беше много красива сватба. На вас, приятна вечер, а ние бягаме.
Журналист: А нещо за много дългата брада, харесва ли ви? това е за новият проект, но все пак...
Неслихан: Много ми харесва, да.
Кадир: Благодарим ви.
Журналист: Ние ви благодарим.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 729
  • Мнения: 22 258
Продължение...
Скрит текст:
Тъкмо реших да се измъкна от дегизировката,че ми беше вече много горещо,завъртам се и се оказвам лице в лице с Бу. Аз ококорих едни очи, а той съвсем невинно ме попита дали може да използва моят костюм на храстче, че се криел от Жената. Хич не се поколеба след моето "да" и се скри там. Аз сложих своите черни очила и се отправих към по-далечна маса,откъдето можех да наблюдавам цялата суетня. Скрих се до една гостенка и се загледах в приближаващите гости,а те бяха като излезли от някое лъскаво списание. Тъкмо единият направи място на своята дама и се чу пронизителен рев,все едно някой лъв беше нападнат. Същият този мъж беше станал червен като домат,а от обувката му стърчеше една вилица.
Веднага вдигнах покривката и застинах-Фе беше дегизирана като Жената-котка и в краката й имаше поне 20 вилици. Мяташе гневни погледи,докато издирваше Бу. Явно беше убедена,че той се забавлява с някоя друга,а той се криеше ...
Е,но и тя беше разобличена набързо и отведена инкогнито от сватбата. Отидох да видя какво става с Бу,но той беше изчезнал,оставяйки костюма ми и една бележка с простичкото "благодаря!". Е,тежко му и горко на момчето...
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 326
Да бе да! Те ще ми кажат,че защото са се веселили и затова са сменили обивките!Ние знаем каква е истината! Кой знае колко вилици още са валяли...

# 731
  • Мнения: 30 820
Eве  bouquet Heart Eyes Hug аз от целата работа на руски разбрах само ooooh! че  Неслито го харесва с брада rotfImao

НОВА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=867144.new#new

мАЛЧО Heart Eyes благодаря за колажите Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 732
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
Ами с тая брад нека му е жежко  Naughty
А тя какво да каже милата, разбира се че добре  Mr. Green
Тя добре че вилици, като не е почнала ножове да мята  hahaha hahaha

# 733
  • Мнения: 11 820
Поне Кадир ще и пе е  Mr. Green Чадо мое мандалто лопна  bishop bishop bishop

# 734
  • Мнения: 30 820
Чек че са гледах видеото Laughing как се измяха кат каза че го харесва с брада rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт