Есенции на Бах?

  • 6 165
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 371
Моя приятелка е доктор, освен това е изкарала и курс за цветята на БАХ, така че, ако искаш ще те свържа с нея!

# 16
  • Мнения: 1 737
Кой ви лекува, ако не е тайна?

Екатерина Чаморлийска  newsm47

Имаш ли идея как се нарича хомеопат в женски род?

# 17
Кой ви лекува, ако не е тайна?

Екатерина Чаморлийска  newsm47

Имаш ли идея как се нарича хомеопат в женски род?
президент, хомеопат,студент и др. нямат ж.род.

# 18
  • Мнения: 48
Екатерина ЧамУрлийска.. да, знам я Rolling Eyes, преподавател ми е..
И кво? Справя ли се..

Ми ако не си доволен от хомеопата си и ако той е жена може да я наречеш хомеоПАТКА  #Crazy Mr. Green, а иначе по-долу са ти отговорили.. т.е ще качен че Е. Ч. е клиничен психолог и хомеопат, тва е..

# 19
  • Мнения: 816
И ние сме при Екатерина Чамурлийска. Тя ни приготвя есенциите, но за сега сме ползвали само зелената ябълка. Доволна съм! В повечето случаи минаваме само с нея, при голямата щерка, когато я хване някое вирусче. Нищо друго не й давам,ако не е се задълбочи проблемът ( пр. хрема и кашлица).

# 20
  • Мнения: 1 737
Екатерина ЧамУрлийска.. да, знам я Rolling Eyes, преподавател ми е..
И кво? Справя ли се..

Ми ако не си доволен от хомеопата си и ако той е жена може да я наречеш хомеоПАТКА  #Crazy Mr. Green, а иначе по-долу са ти отговорили.. т.е ще качен че Е. Ч. е клиничен психолог и хомеопат, тва е..

Да, доволна съм, справи се с доста остро състояние на детето - бронхеолит, хрипове, за 2 дни изчезнаха, педиатърката чак не повярва колко бързо се е подобрил (тя си мисли че си пие антибиотиците). На мен също ми лекува разни работи, по-обикновени и също има ефект. Обаче всеки път когато става дума за проблем с детето иска първо диагноза от педиатърката. Не знам така ли е при др. хомеопати, наистина той няма как да и каже как се чуства, какво изпитва, кое го облекчава, но все пак - това е някаква зависимост и от педиатърката.  Thinking

А как е правилно да се каже тогава: "Нашия хомеопат ни предписа еди какво си..." или "Доволна съм от моя хомеопат", при положение че е жена, как се уточнява?

Общи условия

Активация на акаунт