Отказах се да карам кола в Индия!

  • 1 652
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 369
Аз само като гледам и станах  #Silly , а пък и каквато съм бойна ще има да се разправям на всяко кръстовище  newsm66 .

# 16
  • Мнения: 5 475
Вижте това видео... направо не е за вярване #Crazy

http://youtube.com/watch?v=RjrEQaG5jPM



 Аз съм живяла в Индия и само да ви кажа, че това видео е от някой голям град, в който няма много движение. Обикновено има толкова много коли и рикши на пътя, че карат с 20-30 км в час.

 Aз също съм живяла в Индия,обаче преди около 20 години,но  имам спомени,че макар и да изглежда хаотично,всъщност донякъде е много по-подредено,защото карат  много по -внимателно,а и скоростта е минимална. Wink

# 17
  • Мнения: 7 914
 ooooh!
То движението е май на принципа " който превари той завари"  rotfImbo

# 18
  • usa
  • Мнения: 2 113
амчи те индийците и тук така си карат...

# 19
  • Мнения: 522
Леле станах разногледа, ако случайно се озова там със сигурност няма да се справя...това е луда работа бе  smile3557  Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 1 043
А, това не е нищо. То почти няма трафик  Grinning. Там дето аз живеех беше мнооого по- зле Grinning Тук липсват рикшите и камилските каруци. Но наистина скоростите са сравнително ниски и не е толкова опасно, колкото изглежда на клипчето. За 6-7 месеца там, не съм видяла нито една катастрофа. И не знаят за какво служи пешеходната пътека    #Cussing out Градът от клипчето най-вероятно е Хайдерабад - градът на Майкрософт  Crazy

# 21
  • Мнения: 2 257
Брех! Как пък нито един не наби спирачки! Crazy  Тия удариха София в земята....

# 22
  • Мнения: 822
Не им липсва адреналин на хората... Mr. Green ooooh!

# 23
  • Мнения: 3 394
знаменито Mr. Green

и все пак няма дори и една по-лека катастрофа Crazy

Общи условия

Активация на акаунт