Какво четете бъдещи мами?

  • 959
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 307
"Аз съм бременна" от Мари-Клод Дьолае
Ръководството на д-р Спок
"9 месеца", "Моето бебе и аз", "Мама"
Лоранс Перну smile3529
Форума също.
Хубаво е да си информиран, но след толкова четене ми минаха какви ли не мисли през главата.

# 16
Единственото, което четох беше "Спок" за бременни. Към края 3-4 списания 9 месеца.
"Спок" четях така - като навлизам в някакъв месец - прочитах онова, което пишеше за него, никога не избързвах напред. (то си беше воля!) Обаче, всичко, което пишеше, че може да се появи като дискомфорт, си го отнасях на сто % Simple Smile
А през цялото време четях много, страшно много, но неща, свързани с бременността, раждането, отглеждането на деца. Никакви форуми и други "глобални" източници. Така ми беше по - спокойно. Вярно, че като ми връчиха бебка да я кърмя, нямах и най-малката идея какво се прави. Добре, че беше акушерката да ми покаже.
Нямах около себе си никой, дето да ме напътства. Обаче си слушах докторите - каквото кажеха, това правех. Ако можех да върна времето назад, пак така бих подходила. Просто не се посветих изцяло на бременеене, а износвах просто като от живота си, без да я правя централна.
 

# 17
  • Мнения: 992
Мари- Клод Дьолае -"Аз съм бременна"
Джун Томпсън- "Бременността от зачеването до раждането"
Много списания и информация от интернет.

# 18
  • Мнения: 1 489
Мари Клод Дьолае-Аз съм бременна и на д-р Спок.

# 19
  • Мнения: 2 040
Д-р Спок четях по време на бременноста и в нета къде какво видя ...  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 401
Всички четем едно и също!  Grinning Най-активно любимия ни форум, поне аз така..   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз чета Спок и Ан Бакюс "Моето бебе от 1 ден до 3 години". Освен това редовно си купувам списания. Форума също ми е полезен, донякъде.

# 22
  • Мнения: 518
общо - взето пишат едно и също, ако има противоречия само ще се объркам.

По същата причина съм решила да слушам само лекарката си, вдъхва ми доверие. Приказки на познати и бабини деветини не желая да слушам. По тази причина (ще ме прощавате) и по форумите чета и приемам информация мнооого избирателно.
newsm10
най-сетне някой да мисли точно като мен!!!
смятам да чета Спок

# 23
  • Мнения: 280
Спок,всички книги на Ан Бакюс (4 са май или 5 ),на Мари Клод Дьолае "Аз съм бременна",която е и като дневник и си я попълвах всяка седмица,една енциклопедия на Ла Рус за бременността и раждането със страхотни снимки,обяснения и съвети,на Лоранс Перну също,но наследих от сестра ми соц.изданието и май повече се забалвявах с безумния превод и комунистическите добавки,отколкотода обърна внимание на полезните неща  Grinning  и много романтично-лигави романчета  Heart Eyes
Цитат

Радвам се, че се сдобих и с нови автори.Чудесно е разбира се да се чете избирателно.
Блонди, Руби,  Снимките ви са страхотни!!! Много сте фотогенични!От преди или след майчинството са?Можете да се явите за мисис България!/не се шегувам/
Благодаря на всички за авторите и съветите Simple Smile
До скоро!

Общи условия

Активация на акаунт