~~ Априлско сърчице вече тупка и расте ~~ 2

  • 33 153
  • 719
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 76
Честито ембрионче   bouquet
Бреех че голямо бе, в коя седмица си ?!

7ма..., нямам идея, Доки каза, че нормалното за този период е 2.1.. тоест е малко по-голямо Simple Smile

# 61
  • Мнения: 706
Kleo, мерси, Марси ме оправи днес, нещо опцията с мейла ми е била проблемна.  Hug А размера,който са ти дали е на сакчето мисля, не на самото ембрионче ooooh!

# 62
  • Мнения: 171
Страхотна нова темичка,  благодаря!
Да, аз бях на ехограф в 7 седмица и ембриона беше 0,33 мм,  а сакчето 3,5 см.
В момента съм в 9 и ембриона е 1,7 см.

# 63
  • Мнения: 95
Здравейте,мамчета!Ще се радвам и аз да съм в отбора на априлки 2015:).Терминът ми е 30.04/ по калкулаторите в нета/,втора бременност.Имам момченце на 6г и съм от Пловдив.Все още не съм ходила на лекар,защото съм в търсене при кой лекар да отида и при кой да раждам,т.е да ме следи през цялата бременност и в търсенето и чуденото все си казвам че ще изчакам още малко за първи преглед,за да се чуе и сърчицето и да не ме стресират нещо,че не е наред.Моя лекар не води ЖК.Ориентирала съм се да ме следят по здравна каса в Селена,Петрова.Мамите от Пловдив,които ходят в Селена чували ли са отзиви за нея?Имам доста повече болки от предната бременност и се притеснявам,а също и проблеми с хроничен цистит,който се засилиха от бременността и ще трябва по скоро да се ориентирам за лекар. newsm78

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 344
deizalia аз съм при д-р Топалова в Селена, а тъй като тя вече не води ЖК каза, че ще ме запише и при Петрова за изследванията и документите.

# 65
  • Мнения: 19
Честито ембрионче   bouquet
Бреех че голямо бе, в коя седмица си ?!

7ма..., нямам идея, Доки каза, че нормалното за този период е 2.1.. тоест е малко по-голямо Simple Smile

Май сте доста големички Laughing. Аз ходих на преглед в сряда, което се падаше начало на 9г.с. и моето ембрионче беше 2,3 см. от главата до опашката. yes yes

# 66
  • Мнения: 76
Честито ембрионче   bouquet
Бреех че голямо бе, в коя седмица си ?!

7ма..., нямам идея, Доки каза, че нормалното за този период е 2.1.. тоест е малко по-голямо Simple Smile

Май сте доста големички Laughing. Аз ходих на преглед в сряда, което се падаше начало на 9г.с. и моето ембрионче беше 2,3 см. от главата до опашката. yes yes
Не мога да си намеря място от радост, нека си расте Simple Smile Ще ходя пак след 03.10. Simple Smile

# 67
  • Варна
  • Мнения: 843
В 7-мата нас ни измериха 0,99 мм., това беше при спешният преглед, в понеделник имам преглед при моята докторка, да видим тя какво ще каже.

# 68
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен мами Simple Smile
От съвсем скоро разбрах , че отново ще ставам майка. Пожелавам на всички лека и безпроблемна бременност Simple Smile

# 69
  • Мнения: 73
Здравейте маменца много целувки и прегръдки от мен! Да ви попитам имате ли някакво наблюдение за бусколизина,че на мен доки ми го предписа и мъжа ми се скара че ги пия и пишеше че не е хубаво да се пият първия триместър. Благодаря предварително !

# 70
  • София
  • Мнения: 5 541
Не се тревожи,щом лекар ти го е изписал.В болницата системата,която на всички момичета с кървене в ранните месеци ни вливаха беше смеска от  Папаверин,Бусколизин и Но Шпа.
Всичко ще е наред!

# 71
  • Мнения: 27
Здравейте априлски мами Simple Smile. Присъединявам се към групата с термин за 27.04.16,по изчисления на калкулатора в нета.Това ми първа бременност и съм малко притеснена.Искам да попитам дали някоя от вас има болки ниско долу,говорих с лекаря ми и той ми каза,че матката не се е отпуснала,също от две седмици пия дуфастон и нош па.Благодаря предварително и пожелавам на всички лека и приятна бременност.  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 05 сеп 2015, 15:29 от Ibcinka

# 72
  • Мнения: 26
Здравейте априлски мами Simple Smile. Присъединявам се към групата с термин за 27.04.16,по изчисления на калкулатора в нета.Това ми първа бременност и съм малко притеснена.Искам да попитам дали някоя от вас има болки ниско долу,говорих с лекаря ми и той ми каза,че матката не се е отпуснала,също от две седмици пия дуфастон и нош па.Благодаря предварително и пожелавам на всички лека и приятна бременост.  Heart Eyes
Добре дошла  Hug Аз също съм с болки в яйчниците и пия дуфастон.Не постоянни,но ги имам.Излязох в болнични,почивам повече и гледам много да не се филмирам.И на мен ми е първа бременност и всичко ми е ново и непознато.Терминът ми според календара в интернет е 28.04.
Пожелавам ти леко бременеене и красиви моменти  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 27
А понеже аз работя на бюро и не ми е много натоварено,не мисля да пускам болничен.Просто много се бях притеснила от болките,въпреки че 6г.с.  бяха по начесто и имах зацапване,но за сега уж всичко е наред.   bouquet Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 385
Здравейте и от мен!
Скоро не съм се разписвала.Благодаря за новата тема на Marcy Green!
Добре дошли на новите бъдещи мами!Лека бременност до пухкав финал!
В понеделник и аз бях на преглед и чухме най-прекрасният звук  Heart Eyes Ембриончето отговаряше на 6г.с +1ден,върви малко назад,но аз съм с късна О и вярвам,че всичко е наред!Прибрахме се в Англия,регистрирах се и сега чакам писмо за първия си преглед тук.Предполагам ще е след около месец.Боря гаденето(доколкото мога) с често похапване и чай от джинджифил чакам с нетърпение следващата ни среща с бебчо.
Стискам палци на всички със зацапвания да спират и за лека бременност до термин!Пийте си лекарствата и си почивайте и всичко ще бъде наред!  Hug
И аз имах зацапване в началото и съм на Утрогестан 2х2 до 12г.с.Много е притеснително,знам,но мислете позитивно!Прегръдки!

Общи условия

Активация на акаунт