Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №18

  • 30 368
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Това с лука съм го проспала. Що не се дава лук? Готвен дадох преди годинката, а суров от салатата хрупаше през лятото, т.е. бил е на година и малко.

Гуги, Моме, големи изборни драми в Пловдив. Мислех си, че пловдивчани са доволни от Тотев, но явно съм грешала.

Моята племенница и след 3-годишна възраст продължи на кухня, но на частна. Толкова беше свикнала, че не харесваше манджите на баба си, а кухнята.

Видях, че излязох на 51-ва стр. Ще ме извините, но с правенето на теми съм гола вода. Хеле пък и през телефона.

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Мире, при вас е по-неудобно с предварителното носене на буркани сякаш Rolling Eyes ама, каквото, такова, няма как да си избираме Rolling Eyes
Гале, и аз моите засега без кухня не ги виждам Rolling Eyes да видим кога ще почнат повечко различни неща да опитват, че като каза и салати не ядат Laughing
иначе хич не ме вълнуват изборните драми тук, не симпатизирам на нито единия от кандидатите, та реших, че няма защо да се хабя да гласувам Laughing

# 752
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Гале, тук имам един файл за захранването според СЗО и пише, че суровия крумид лук спада към силните алергерни, но не пише нищо за сготвения. И затова не го бях давала, но днес дадох със супата.

# 753
  • София
  • Мнения: 23 165
единия кандидат кмет за пловдив се оказа че ми е роднина, за втора братовчедка бил женен.
ама аз и нея не познавам  Crazy
тоя дето загуби на балотажа, славчо се казвал.

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
веднага се сетих за кого говориш, че нали сме с едни и същи корени Laughing иначе и аз го имам това инфо Mr. Green

# 755
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Заповядайте в новата тема:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=882527.new#new

Общи условия

Активация на акаунт