Звездни компромати - 258 част

  • 77 030
  • 734
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 181
Музикалният шоубизнес отвъд океанчето винаги е бил кич и безумие (Мадони, Гуен Стефанита, Джей Ло-та и прочее "кралици" също са циганка до циганката, нека не се лъжем Laughing), но в последно време просто удрят дъното на пошлостта с новото поколение виещи хиени. Затова и много отдавна тези, които правят истинска музика, не се явяват въобще на подобни церемонии. То да те е срам да си Майкъл Стайп и да те снимат на едно място с Майли ... Tired

joy_r
благодаря за хумора! Разсмя ме страхотно.
И аз се смях на червения текст

# 466
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Жената на Джон Леджънт е рядко противно същество. Колкото пъти я видя на червения килим, толкова ми се затвърждава мнението  Sick
На мен ми прилича на прасе във физиономията. Има една кръгла глава и е доста бузеста. Тя модел ли беше?

# 467
  • Вестерос
  • Мнения: 38 399
На Вики Бекън все едно момчетата й са снимали на снимката преди.

# 468
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Да де, ама тия "шокиращи" снимки на звездите дали са истински всичките Thinking Особено ми направи впечатление тази на Вики Бекъм, като млада. Сякаш е била с по-плътни и дебели устни, а е решила да си направи малки и тънки Tired.....нещо не ми се вижда много достоверна тази снимчица от преди Peace Кой ще иска да си поправи по този начин устните Thinking

# 469
  • Вестерос
  • Мнения: 38 399
И на мен това ми направи впечатление  Peace

# 470
  • Мнения: 4 303
С годините устните губят младежката си пухкавост. Справка - вашите майки.

# 471
# 472
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
А, не знаех, че устните намаляват Rolling Eyes
Моята си седи, като преди......сега се гледах Peace

А, и нещо друго.
Нали не се коментират в статията естествени промени на звездите, а хирургични намеси. Та, моя въпрос май си седи по повод снимката на Вики Бекъм, дали е оригинална и какво си е правила на устните Thinking

# 473
  • Мнения: 4 199
Доколкото знам при Бекъм намесата е в зъбите. Не си харесвала усмивката, не че сега се усмихва, де.

# 474
  • Мнения: 1 685
Прекалено внимание отделихте на тези снимки. Нищо интересно, учудващо, шокиращо. Още в началото някой каза и моето мнение - промяната е в грима и годините. Малко разкрасителни процедури, но чак шок от разлика заради пластики няма при нито една снимка. Дори и при така променената Рене Зелуегър не са подбрали точните снимки.

# 475
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Килиън Мърфи в супер едър план
Тия камери, изкарващи на показ всяка поричка, сигурно са бич за всяка застаряваща красавица Laughing

# 476
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
С извинение към Джой, че му е фенка, но за мен този Килиън има физиономия на психопат - сериен убиец.

# 477
  • в Кошера
  • Мнения: 2 236
Доколкото знам при Бекъм намесата е в зъбите. Не си харесвала усмивката, не че сега се усмихва, де.

 Peace + десетина килца надолу и двайсетина години нагоре.  Peace

# 478
  • Мнения: 46 657
....нещо не ми се вижда много достоверна тази снимчица от преди Peace

Има много снимки от периода с групата, на всички е с такива устни. Просто драстичното отслабване и годините са си казали думата.
Скрит текст:

С извинение към Джой, че му е фенка, но за мен този Килиън има физиономия на психопат - сериен убиец.

+1
Точно така го приемам и аз  Embarassed

# 479
  • Мнения: 17 546
Ще се съберем доста, мисля... И за мен има лице на психопат. Embarassed Сравнявам го някак си с брата на Анджелина Дж. Но аз мисля, че и тя самата има налудност в погледа, както всъщност и някои от постъпките и го доказват. Не ми се ще да почва дискусия на тази тема, обаче.

Общи условия

Активация на акаунт