Сваляли ли са ви жени (които харесват жени)?

  • 46 773
  • 321
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 247
Много от момичетата тук бяха казали, че са сваляли, били сваляни и имали привличане към своя пол. Въпросът ми е към този тип жени. Имам симпатия към една колежка-разликата ни е малко повече от 10 г., като аз съм по-млада. Мисля, че й аз не съм и безразлична, но като по-голяма и заради работната ситуация спазва лека дистанция. Моля, за съвет как да подходя към нея, за да бъда с нея?
А, и, когато й направя дори обикновен комплимент- никога не казва "благодаря" /което е нормална реакция, даже между хетеро/, ами винаги отвръща със смях-това значи ли нещо в тая посока?

# 301
  • Мнения: X
Първо разбери дали си пада по жени. Ако не, престани да й досаждаш.

# 302
  • Мнения: 247
Първо разбери дали си пада по жени. Ако не, престани да й досаждаш.
Как да разбера, че май не става с директно питане?

# 303
  • Мнения: 4 871
Първо разбери има ли човек до себе си. Ако има, не нахалствай. Ако е свободна, тогава давай със закачките. Ама полека, не изведнъж да я стреснеш, ако не е обратна. А и обикновено обратните си личат. Не можеш ли да кажеш по начина ù на обличане, говорене, маниерите?

# 304
  • Мнения: 247
Първо разбери има ли човек до себе си. Ако има, не нахалствай. Ако е свободна, тогава давай със закачките. Ама полека, не изведнъж да я стреснеш, ако не е обратна. А и обикновено обратните си личат. Не можеш ли да кажеш по начина ù на обличане, говорене, маниерите?
Няма човек до себе си, поне не сериозно обвързване, дали се вижда с някой за нещо-не знам. Не мисля, че е обратна в смисъл 100 процентова лесбийка, но мисля, че има интереси и в тая посока. Красива е, облича се нормално, но е малко мъжкарана. Какво имаш предвид под маниери?

# 305
  • Мнения: 4 871
Имат едни особени жестове с ръцете. Като говорят, си държат ръцете във въздуха, но без много да ръкомахат. Обикновено съм доста точна в това да позная дали някой/я е гей/лесбийка или поне има наклонности и към собствения си пол. Има нещо специфично в жестовете им. Дори не знам как точно да ги опиша. Използват си ръцете за допълнително пояснение относно това, което обясняват. Само че не са леки, плавни, нежни движения, а едни по-резки, отчетливи.

# 306
  • Мнения: 247
Ок. Мерси много. Ако имаш още съвети или такива познания, споделяй Simple Smile

# 307
  • Мнения: 7 690
Може ли грам въображение да нямаш? Измисли си някаква история:

- Вчера (миналата седмица, наскоро, един път ) бяхме с приятелки в един бар/дискотека и някаква мадама се присъедини към нас и започна да ме сваля (добавяш закачлив кикот). Нищо не се получи, обаче, не че не бих експериментирала, просто дамата не беше мой тип.

Тук евентуално може да ти зададе въпроса какъв е твоя тип. Ти си решаваш дали ще опишеш нещо приличащо на нея или не. Може и да изкоментира "Оф, ужас!, " На мен няма да ми е приятно." и други подобни, които ще са ти достатъчна подсказка, че самата тя влечение към жени няма.

- Моя приятелка най-после реши да не крие сексуалната си ориентация и го сподели с близките и роднините си. Много се радвам за нея, крайно време беше да се почувства свободна и щастлива такава каквато е. В днешно време кой не е експериментирал с това-онова в секса.

В зависимост от това как колежката ще продължи разговора можеш да вмъкнеш "Ти не си ли експериментирала?/ Нямала ли си желание да го направиш?"

И още хиляди подобни.

# 308
  • Мнения: 4 871
Ех, гледай Антигона как ти обясни нещата. Действай по този начин! Със сигурност ще даде отговор!

# 309
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Мен са ме сваляли жени и дърти перверзници на млади години. Сега явно не ги привличам.

# 310
  • Мнения: 4
Здравейте! Аз идвам с едно странно допитване, тъй като не знам какво се случва и всичко ми е много объркано.
Досега не съм харесвала жени, не съм си и помисляла за нещо с жена, дори ми е и лек противно като се замисля за това, че мога да правя разни интимни неща с жена, но.... Има едно голямо НО, което много ме обърква.
От няколко месеца работя с едно момиче и всичко ми е много странно с нея. Харесвам я, а и тя се държи някак си по-така с мен... А си има приятел.
Хваща ме за ръката, преплита си пръстите с моите, ей така, както си стоим седнали и ме хваща за ръката. Забелязвам, че доста често ме гледа, закача се понякога с мен по такъв начин, по който се закачат хора, които имат привличане един към друг... А не съм забелязвала да се държи така с другите си приятелки.
Когато някой ми пише постоянно ми хледа в телефона, винаги ме пита с кого си пиша, дори имам чувството, че понякога се дразни.
Имаше случай, в който се опитваше да дразни една моя приятелка, мяташе ми се по врата пред нея, прегръщаше ме, хващаше ме за ръката....
И всичко това ми е много странно и не мога да си го обясня. Според вас какво се случва?
Наистина дори и аз с никоя приятелка не се държа така, както с нея, в общи линии, както се държи тя с мен, така и аз с нея... И не знам. Има нещо, но не знам какво е, и не мога да си го обясня, защото с никоя друга жена не съм се чувствала така и не мисля, че някога ще се чувствам така... Просто не харесвам жени, но някак д нея всичко е различно.
Искам да си го обясня.....

# 311
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Поласкана си от вниманието. Въпреки, че не те привличат жени, все пак ти е хубаво и ти гали егото.

# 312
  • Мнения: 4
Не знам, възможно е, но не мога да си обясня и защо тя се държи по този начин...

# 313
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Питай я. Щом го възприемаш като не много нормално, можеш да я питаш.

# 314
  • Мнения: 2 760
При мен се случи нещо подобно и нарани приятелка, която се беше влюбила в мен. Ако не си готова да експериментираш, гледай да не подхранваш напразни надежди.

Общи условия

Активация на акаунт