Полети от Германия до БГ

  • 4 255
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 945
О, ама ти ще летиш чак след няколко месеца. Те чартарите zа това време още не са zапланирани. Най иzгодни оферти zа таzи дата ще намериш края на май, началото на Юни. Сега не бърzай. А точно момента, в който ще летиш, самолетите са още полупраzни и цените падат и до 70 евро.

# 16
  • UK
  • Мнения: 1 334
е това вече звучи успокоително  Grinning понеже от тук заради световното билетите са доста скъпи,а и за някои полети вече продадени го мислим този вариант с БГ (понеже така и така и до там ще ходим) и мъжа ми дава зор да купим сега билети. Не знам дали ще мога да го удържа до края на май  Grinning

# 17
  • Мнения: 7 605
Мила,

ли4но аz с Хемус не пътувам пове4е, бях пуснала една тема zа приклю4енията ми с тях, ако искаШ я про4ети.
Ина4е zа 4артърите само да те предупредя, 4е при тях 4асът на иzлитане винаги може да се променя в последния момент, примерно вместо ве4ерта да иzлитате сутринта, или обратно. Понякога, когато няма много пътници, комбинират и 2 полета, примерно вместо един полет от Варна до Берлин и един от Варна до Дюселдорф, пускат само един самолет от Варна до Берлин и от там в Дюселдорф. Или пък комбинират полети от Варна и Бургас, така 4е все някой трябва да пътува с автобус. Каzвам ти го, zаЩото на ли трябва да си вzемеШ и билет от Англия до Германия и обратно. За да си спокойна, трябва по принцип да пристигнеШ в Германия един ден преди да летиШ zа БГ, и да се върнеШ един ден след zавръЩането от БГ....а това са допълнителни раzходи по хотели, все пак. Не zнам да ли си струва...  Thinking
А 4артър с Болкан Холидейс?

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 334
Татяна, мерси, ще ти погледна темата да съм подготвена отвсякъде  Grinning Ние ще останем в Германия поне една седмица, за още 1-2 дена няма да е проблем, но все пак сме и с бебе,а и хотела ще го запазим предварително-ако се наложи да останем още 1 нощ, а няма места какво правим ? Затова сигурно отсега ще вземем билетите, освен ако темата ти не ме разколебае съвсем  Grinning

# 19
  • Мнения: 649
не е вярно, че чартърите още ги няма... обаче ако изчакаш може да станат по-евтини!!!! ние вече си купихме, защото ни трябваха на точно определени дати, имаме общо само 2 седмици отпуска и не можем да рискуваме да останем без билети   Whistling както са ти казали обаче, на чартарите наистина може да им се променят часовете- на мен ми се е случвало вече 2 пъти! иначе може и на www.superlastminute.de , www.neckermann.de - reise, charter flüge да провериш! късмет!!!

# 20
  • Мнения: 1 947
   Набързо се сещам за MALEV - http://www.malev.de/ . Ще летим с тях за Варна от Мюнхен. Имат много варианти и са сравнително евтини. Лятото има чартъри на AIRVIA (бълг. авиолнии).
А каква е цената на двупосечен билет знаеш ли?
   Пристигнахме вече - двама за ок. 680 евро в двете посоки /с прекачване в Будапеща/.
   
Ще летим с тях за Варна от Мюнхен.

Ти да не живееш в Мюнхен? Mr. Green
   Ами не, на 2 часа с кола оттам Sad

# 21
  • Мнения: 502
Ани,
не си заключвайте куфарите. В Будапеща разбиват абсолютно всеки заключен куфар, обръщат всичко вътре. Нашите куфари станаха неизползваеми.  #Cussing out

Кога ще пътувате? Лек път и да пазиш тумбака!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт