Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~134

  • 35 162
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850


Сиси, аз обаче нямам това търпение и бързам като пърле пред майка си.... Joy Joy Joy Joy

# 706
  • Мнения: 36 773
Момичета, готова съм с новата тема...
Мислех си, че като има толкова снимки и озет тази вечер ще изпишем тази, но съм в грешка...



Ха-ха-ха...Максут го гони шубето, какво аджеба прави Елиф на саме с Кахраман....

# 707
  • Мнения: 36 773


Нямам представа Елиф как ще се целува с тази маймуна....Максут  Thinking

# 708
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Момичета, готова съм с новата тема...
Мислех си, че като има толкова снимки и озет тази вечер ще изпишем тази, но съм в грешка...



Ха-ха-ха...Максут го гони шубето, какво аджеба прави Елиф на саме с Кахраман....
Ани, за много хора появата на Елиф ще е неприятна изненада......Джелял обаче сега какво ще каже на Кахраман....нали точно преди тържеството го съветваше "...живота да не тече покрай него...."

# 709
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850


Нямам представа Елиф как ще се целува с тази маймуна....Максут  Thinking
аз не вярвам да се стигне до целувки.... Stop

# 710
  • Мнения: 36 773
Гости аз мисля, че и Зия и Джелал ще се чувстват виновни пред Кахраман. Защото те двамата бяха причината Кахраман да се ожени повторно за бозавата змия.
Изобщо в този сериал цялото обкръжение на Кахраман му мисли "доброто". Всички Къймет, Зия, Джелал уж правят "доброто" на Кахраман, но го държат на дъното на бездната и не му позволяват да излезе от там....
Не знам дали след като Кахраман видя, че Елиф е жива, толкова лековато ще им вярва и ще позволява да му се бъркат в живота....

# 711
  • Мнения: 36 773


Нямам представа Елиф как ще се целува с тази маймуна....Максут  Thinking
аз не вярвам да се стигне до целувки.... Stop

Ще видим....Елиф както предложи брак на Максут, така може и да го нацелува, на инат на Кахраман....

# 712
  • Мнения: 36 773



Paramparça [Röportaj] Erkan Petekkaya - Nurgül Yeşilçay - Ebru Özkan - Barış Falay

https://youtu.be/DAZ0bfD39oc

# 713
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Гости аз мисля, че и Зия и Джелал ще се чувстват виновни пред Кахраман. Защото те двамата бяха причината Кахраман да се ожени повторно за бозавата змия.
Изобщо в този сериал цялото обкръжение на Кахраман му мисли "доброто". Всички Къймет, Зия, Джелал уж правят "доброто" на Кахраман, но го държат на дъното на бездната и не му позволяват да излезе от там....
Не знам дали след като Кахраман видя, че Елиф е жива, толкова лековато ще им вярва и ще позволява да му се бъркат в живота....
Ани, в един момент розовите очила падат и човек колкото и да го боли вижда, че понякога най близките му хора са и най големите му душмани..... Peaceнадявам се Кахраман да види най после истинските лица на роднините си, защото всички те имат вина за сегашното положение.... Naughty
 и нещо което ми харесва....още една инатлива /Джерен/   и трудна любов....


# 714
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850



Paramparça [Röportaj] Erkan Petekkaya - Nurgül Yeşilçay - Ebru Özkan - Barış Falay

https://youtu.be/DAZ0bfD39oc
Кеии в другата тема е разказала за това интервю..... Peace

# 715
  • Мнения: 36 773
Гости не искам Елиф да е като Джерен. В момента много ме е яд на Елиф, но въпреки това не искам да е като Джерен. Не я харесвам тази героиня и това е.



Мисля си, за този телефон и не мога да измисля...Не е бил в чантата на Елиф, която водолазите извадиха от морето и дадоха на Кахраман.
Елиф беше с телефона в ръка, малко преди катастрофата говориха с Кахраман. Но нищо чудно сценаристите да са забравили и сега Кахраман да дава телефона на Елиф...Но това ще е апарат чудо, да работи след като е бил във водата....
Но този телефон ще има някаква връзка с миналото.
 
Видеото с актьорите от Парченцата го взех от Еzоo от фейса. Не знам какво си говорят, но всички са усмихнати, като зад кадър....

# 716
  • Мнения: 36 773


С такива тоалети ще бъдат в мюзикъла в който играе Айча Варлъер...Обувките са специални, за да могат да танцуват...

# 717
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Гости не искам Елиф да е като Джерен. В момента много ме е яд на Елиф, но въпреки това не искам да е като Джерен. Не я харесвам тази героиня и това е.



Мисля си, за този телефон и не мога да измисля...Не е бил в чантата на Елиф, която водолазите извадиха от морето и дадоха на Кахраман.
Елиф беше с телефона в ръка, малко преди катастрофата говориха с Кахраман. Но нищо чудно сценаристите да са забравили и сега Кахраман да дава телефона на Елиф...Но това ще е апарат чудо, да работи след като е бил във водата....
Но този телефон ще има някаква връзка с миналото.
 
Видеото с актьорите от Парченцата го взех от Еzоo от фейса. Не знам какво си говорят, но всички са усмихнати, като зад кадър....


от разказа на Кеии разбрах, че са ги разпитвали за това дали са си починали добре....Нюргул е казала, че е отделила много време на сина си, а Еркан е пътувал и е имал проблем с паспорта си.... Thinking
Ани , Елиф и Джерен си приличат по ината и са емоционални и действат първо, а после мислят за последствията......при Джерен нещата приключиха добре, ще видим сега Елиф....
Маги, също изчезна.... ooooh!

# 718
  • Мнения: 3 485
Хей момичета !  Hug
Ани какъв цвят ще е темата ? Сега е есен и хубаво би било ако е оранжев /ако не си готова вече/

Нещо ще накара Зия бей да се усъмни в кобрата Дафне ,за да я следи и предприеме конкретни действия срещу нея.Дано кобрата няма възможност да убие Ибрахим преди да се е разбрало ,че тя е поръчител за убийството на Елиф. Смятам че в първа серия Зия тъкмо ще се опита да направи нещо и хоп ще получи сърдечен удар ,а може и сърдечният удар да е импровизиран и по този начин да види какво ще направи Дафне и я хване на местопрестъплението .Дали плана не е такъв ,че Дафне знаеейки за диска да се опита да убие и Зия?  newsm78
От тази кобра всичко може да се очаква….
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 719
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 850
Хей момичета !  Hug
Ани какъв цвят ще е темата ? Сега е есен и хубаво би било ако е оранжев /ако не си готова вече/

Нещо ще накара Зия бей да се усъмни в кобрата Дафне ,за да я следи и предприеме конкретни действия срещу нея.Дано кобрата няма възможност да убие Ибрахим преди да се е разбрало ,че тя е поръчител за убийството на Елиф. Смятам че в първа серия Зия тъкмо ще се опита да направи нещо и хоп ще получи сърдечен удар ,а може и сърдечният удар да е импровизиран и по този начин да види какво ще направи Дафне и я хване на местопрестъплението .Дали плана не е такъв ,че Дафне знаеейки за диска да се опита да убие и Зия?  newsm78
От тази кобра всичко може да се очаква….
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
тая работа на Зия бей ще е малко след дъжд качулка , ама хайде от мен да мине... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт