неприятни мъжки погледи

  • 4 012
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,
Как бихте реагирали ако някой ви заглежда нагло на улицата и този човек ви е супер неприятен? Къде да се оплача? Омръзна ми вече от такива психота.

# 1
  • Мнения: 3 760
Купи си бурка.
Тогава всички ще  те заглеждат, но няма да ти прави впечатление.
 Peace

# 2
  • Мнения: 267
Къде да се оплачеш-при арменския поп,естествено!

# 3
  • Мнения: 8 163
Как бихте реагирали ако някой ви заглежда нагло на улицата и този човек ви е супер неприятен? Къде да се оплача? Омръзна ми вече от такива психота.
За един и същи човек ли става дума?

# 4
  • Мнения: 609
Омръзна ми вече от такива психота.

Мхммм...И на нас ни омръзна.  Mr. Green

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... Къде да се оплача?...
Ти вече го направи, но нещо не те взеха на сериозно.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 611
   Нищо не можеш да направиш срещу тези заглеждания. Нали знаеш, че са като менструацията- много дразнещи, но когато ги няма, значи или си бременна, или си прекалено стара  Grinning

# 7
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Дай да се оплакваме от всеки, който не ни е приятен.

# 8
  • Мнения: 609
  Нали знаеш, че са като менструацията- много дразнещи, но когато ги няма, значи или си бременна, или си прекалено стара  Grinning

 Joy Това беше добро.

# 9
  • Мнения: 25 745
Здравейте,
Как бихте реагирали ако някой ви заглежда нагло на улицата и този човек ви е супер неприятен? Къде да се оплача? Омръзна ми вече от такива психота.
Едва ли ще го видиш пак, ако е непознат...и какво лошо има? Харесал те е човечеца.

# 10
  • Мнения: 12 988
Защо ги гледаш, как те гледат? Върви си по пътя и не се занимавай. Ако не те притесняват вербално или физически от какво точно ще се оплакваш и на кого? Или рече да се похвалиш, колко неустоима си и как, като минаваш всички замръзват и баш теб гледат? Ашколсун! Ако се подмотаваш с някоя гъзовейка или с деколте до пъпа, може и да ти нахалстват, но прилично изглеждаща жена да стане обект на чак такова зяпане, че да търси  помощ, малко не ми се вярва:)

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Баси недоволните женки ...
Или  се цупят  що ги гледат
или  се депресират защо не
ги гледат. Няма угодия.  Joy

# 12
  • Мнения: 593
 Rolling Eyes ами имат очи хората и зяпат

Къде да се оплачеш-при арменския поп,естествено!
Mr. Green и аз там щях да я пратя

Защо ги гледаш, как те гледат? Върви си по пътя и не се занимавай. Ако не те притесняват вербално или физически от какво точно ще се оплакваш и на кого? Или рече да се похвалиш, колко неустоима си и как, като минаваш всички замръзват и баш теб гледат? Ашколсун! Ако се подмотаваш с някоя гъзовейка или с деколте до пъпа, може и да ти нахалстват, но прилично изглеждаща жена да стане обект на чак такова зяпане, че да търси  помощ, малко не ми се вярва:)
Joy hahaha гъзовейка... юхууу  Whistling  Joy якоооо

не се заглеждам много и аз по такива теми, но днес се смях с глас  Joy

# 13
  • Мнения: 4 418
Здравейте,
Как бихте реагирали ако някой ви заглежда нагло на улицата и този човек ви е супер неприятен? Къде да се оплача? Омръзна ми вече от такива психота.

А ти, как разбираш, че те заглеждат? Да не би и ти да се заглеждаш?

# 14
  • Мнения: 25 619
Баси недоволните женки ...
Или  се цупят  що ги гледат
или  се депресират защо не
ги гледат. Няма угодия.  Joy


Абе, зависи...
Има разлика между един заинтригуван или откровено възхитен поглед и мръснишкия поглед на някой чичак, което е определено гнусно.

Аз не разбрах драмата на авторката - всички мъже ли я гледат гадно или само един определен?

Общи условия

Активация на акаунт