Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 39

  • 56 112
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 494
Ех,как обичам да отворя темата и да видя,че има 99 непрочетени отговора! Не знам, ,откъде да ви почна, та затова само запис от мен!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ах, Ема, от сутринта ни зареждаш с позитивизъм. Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 438
тъкмо и аз пия кафе и си внушавам че ям кроасани с вишни Grinning Grinning

# 33
  • Мнения: 2 426
Ема, благодаря за темата!   newsm51
Зареждате ме. Чета с удоволствие всеки ден.
От мен - картини на един американец /скоро се "запознах" виртуално с него/. Много позитивен човек, който обожава България.
Скрит текст:



И да добавя нещо интериорно - тук ми хареса решението със завесите и как са скрили радиаторите. Цветът на столовете е разкошен Heart Eyes
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 01 сеп 2015, 09:31 от dafinov list

# 34
  • Майничка
  • Мнения: 12 700
Като стана дума за тераси - за неохотни градинари са супер аранжировки от този тип, особено със сукулентни растения, които всеки читав цветар би могъл да направи, а са много лесни за поддръжка
Скрит текст:



П.П. Сутринта си купих от пазара малки свински тиквички и кратунки /сега са по 20-50ст., към 25-30 октомври стават по 5-7лв./ и макар че още е далеч Хелоуин,  нещо тематично
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 01 сеп 2015, 09:51 от gargamela

# 35
  • София
  • Мнения: 16 218
Засега само запис.

# 36
  • Мнения: 267
Отдавна Ви чета с голямо удоволтвие!
Поздравления за чудесната атмосфера на всички пишещи тук и на Ема за красивото оформление на заглавната страница!
Снощи открих тази маса и си помислих, че ще е добра идея да за запис!



http://deavita.com/mobel/modernes-esstisch-design-cattelan.html

# 37
  • Мнения: 1 748
Много красива маса. Особено ме впечатлиха ръбовете й, не са ги направили идеално отсечени и е супер така.

Ето и от мен една идея, по която много съм се зарибила и мисля да реализирам - висящи на вериги рафтове:



Иначе всичко може да се провеси: маса, барплот, легло, въпросът е доколко е практично, защото няма да може да се премести и сантиметър при нужда.



# 38
  • Мнения: 1 685
Ох Ема, сега ще тичам за кроасани. Аз знам, че терасата от къщата ти е с прекрасната зелена гледка, но мислих, че имаш и апартамент и някак онази тераска я свързах с теб.
Ако на някой му се занимава с мен, има малко свободно време и му се композира, би ли ми нахвърлил идея за таванско  newsm56 Вчера покрихме вече къщата. Има греди които се чудим дали да запазим видими. Метални са и трябва да ги обличаме. Банята ще е най-голямата в къщата. Там ще има вана. Кухнята трябва да е около банята заради канализацията. Най-важното, ще се помещава от 17 годишен младеж. Не виждам трапезна маса и столове. Някаква идея имам с бар/полуостров за хранене който и да служи като парапет към стълбите. Майсторите ни посъветваха да махнем прозореца (те още не са поставени) между банята и стълбището ако там ще е кухненския бокс, защото е ниско (1,5 м + трегера отгоре който не знам колко е) Всъщност има как да стане, но както и да е. Двата странични прозореца са най-големи, другите 4 са малки правоъгълничета. Размерите не са ми много точни, нито пък местоположенията на прозорците, розовото е комин.
Редакция: Няма изградена баня. Така е в момента. Дори и точно така не е, защото вси още не сме поставили прозорците, така че можете и тях да местите  Grinning

Последна редакция: вт, 01 сеп 2015, 14:49 от карамелена

# 39
  • Мнения: 2 140
krasito_d, помисли какво от кухнята да изнесеш и какво да оставиш в бокса - например в бокса може да имаш шкафове, в които да държиш неща, които не ползваш всекидневно, плата, гювечи, тенджери, буркани, сокове, даже можеш да си сложих голям хладилник с фризер, пералня, сушилня /освен ако не си ги предвидила за другаде/. В дневната да организираш - печка с котлони, мивка, миялна /ако ще има/ и може би малък вграден хладилник, за да не влизаш за всичко в бокса, в който да държиш плодове, зеленчуци и колбаси. За това ти трябва стена 240 см. , но тези идеи са спрямо това как аз си организирам нещата - може би ти имаш друга организация, готвиш повече, други навици.   

Боги, аз на мястото на ТМ не само бих награбила съседа, ами направо ще го набия без да се обяснявам.  #2gunfire

Лейди, много ми хареса обяснението за разпределението на ап.  Peace И в наша спалня има само легло и гардероб, ами стига ми и хич не ми пречи, че е малка.

Ема, прекрасно започва деня с твоите снимки. От доста време се чудя в колко часа ставаш, че в 7 показваш вече такива красоти?  Laughing

Дафинов лист, как се казва художникът?

Гаргамела, съседката беше оставила миналия Хелоуин подобна тиква пред къщата.

Карамелена, цялото ли е 1.50 или само на места? Банята и прозорците с какви размери са? Цялото нещо едно отворено пространство, нали така?

# 40
  • Мнения: 1 685
Големите прозорци са 120/120 , малките 120/50
Банята не е позиционирана все още. В момента е чисто, така че с удоволствие ще разгледам и други идеи. Размерите на така дадената заради комина са горе-долу 3 на 2.5м.
Някой да знае/правил изграждане на баня с гипскартон? Вчера ни убеждаваха, че това е най-доброто.
Да, навсякъде е еднаква височина
Ще редактирам предния чертеж за да не заблуждавам, че има вече изградена баня.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2015, 14:24 от карамелена

# 41
  • Мнения: 4 291
тези на веригите като ги гледам ме хваща морска болест, особено леглото.

# 42
  • Мнения: 2 140
so what?, аз съм спала на такова легло на вериги и ми беше много удобно - като в люлка си.

Карамелена, не е ли много ниско 1.50? Ще трябва да се ходи приведен постоянно. Иначе ние сме слагали в банята зелен гипсокартон, води се водоустойчив, но чак изграждане на стени - не.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Големите прозорци са 120/120 , малките 120/50
Банята не е позиционирана все още. В момента е чисто, така че с удоволствие ще разгледам и други идеи. Размерите на така дадената заради комина са горе-долу 3 на 2.5м.
Някой да знае/правил изграждане на баня с гипскартон? Вчера ни убеждаваха, че това е най-доброто.
Да, навсякъде е еднаква височина
Ще редактирам предния чертеж за да не заблуждавам, че има вече изградена баня.

Да, не е най-доброто баня с гипсокартон, макар по хотелите всичките са такива. Има аква панели, които са по-удачни http://www.tashev-galving.com/304347-20-1/0/%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D … D0%BD%D0%B5%D0%BB

# 44
  • Мнения: 1 685
Аз не разбрах логиката защо се пренебрегва тухлата, тогава се занимавах с детето, но някак абсурдно ми се видя. Ще разпитам.
Съпружка, мислих че ме питаш дали навсякъде по краищата е тази височина  Laughing Не, не е навсякъде 1.50, това е в най-ниската част. Иначе наистина ще е странно.

Общи условия

Активация на акаунт