Kъм раждалите секцио!

  • 3 204
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
Не ги пукат, аспирират се по време на секциото.
newsm10

# 16
  • Мнения: 5 370
Ми аз си останах без никакви води, нямах и никаква родова дейност-та затова и секцио.
На мене разкритие насила не ми е правено-помня много добре. А и лохиите текоха доста яко......над 30 дни май си имах.

# 17
  • Мнения: 195
Не ги пукат.

# 18
  • Мнения: 3 069
Благодаря ви за отговорите.Съмнявам се да правят разкритие, а при мен именно за да се избегне това, ще ми правят секцио.Лохиите ще трябва да си изтичат по малко, както по време на цикъл.

Отново благодаря за бързите отговори, сега се чувствам много по-спокойна smile3525

# 19
  • Мнения: 46 526
Разкритието ще го правят докато си под упойка, няма и да разбереш  Simple Smile
Водите не ги пукат  Naughty

# 20
  • Мнения: 7 803
Разкритието ще го правят докато си под упойка, няма и да разбереш  Simple Smile
Водите не ги пукат  Naughty

именно  Peace
аz това и 99 % не zнаят zа таzи манипулация

# 21
  • Мнения: 44
не се притеснявай докторите си знаят работата.нищо няма да усеч. с каква упойка ще бъдеш?пълна или спинална

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 18:41 от Аурелия

# 22
  • Мнения: 3 069
ne se pritesnqvai doktorite si znaqt rabotata.ni6to nqma da usetsh. s kakva upoika 6te badesh?palna ili spinalna

С пълна упойка ще бъда.Не мога да разбера защо ще трябва да ми се прави разкритие, като именно това трябва да се избагва при мен???Аз съм с оперирана шийка и не трябва да я пипат... Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 418
Ами именно за да могат да изтичат лохиите. И не си го представяй като 9-10 см. разкритие. При мен беше един см. и това беше достатъчно. Никой няма да ти разтяга шийката.

# 24
  • Мнения: 2 673
при мен си изтекаха сами

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
при мен си изтекаха сами
Peace

# 26
  • Мнения: 7 640
Благодаря ви за отговорите.Съмнявам се да правят разкритие, а при мен именно за да се избегне това, ще ми правят секцио.Лохиите ще трябва да си изтичат по малко, както по време на цикъл.

разкритие на се прави както си представяш, това си е етап от самата операция и без него не може, з-то стават страхотни проблеми.
А това за секциото хич не го разбрах, какво имаш предвид newsm78

# 27
  • Мнения: 3 069
Благодаря ви за отговорите.Съмнявам се да правят разкритие, а при мен именно за да се избегне това, ще ми правят секцио.Лохиите ще трябва да си изтичат по малко, както по време на цикъл.

разкритие на се прави както си представяш, това си е етап от самата операция и без него не може, з-то стават страхотни проблеми.
А това за секциото хич не го разбрах, какво имаш предвид newsm78

Сега, аз съм с планово секцио, интересуваше ме даки вагинално се пукат водите или се аспирират през разреза който се прави за самото секцио.Момичетата ми отговориха на въпроса, но не разбирах защо трябва да се прави някакво разкритие, защото съм оперирана шийка и не трябва да се травмира, а ако се прави някакво разкритие няма как да не я засегнат.
Но сега като се размислям, има резон в това за разкритието, защото ако тапата ми не падне сама, те трябва да я стимулират и може да стане само с малко разкритие.Е, не ми харесва тази работа , но явно няма как по друг начин да стане.

# 28
  • Мнения: 7 640
аха. Разкритието се прави по време на операцията със специални разширители и то отвътре навън. Споко, а тапата няма ама съвсем нищо общо. Успех!

# 29
  • Мнения: 1 866
И на мен лекарят ми обясни, че ми е направил малко разкритие, защото аз нямах абсолютно никакво при това бях 4 дни след термин. Правели го за да изтекат лохиите, но това ако не ти го кажат няма и да разбереш. Аз бях със спинална упойка, но въобще не разбрах какво са ми правили.

Общи условия

Активация на акаунт