Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това?

  • 2 576 564
  • 50 159
  •   1
Отговори
# 17 400
  • София
  • Мнения: 4 031
Като се абстрахира човек от Слави, интересен разговор с Елена Йончева от вчера:
http://www.slavishow.com/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B9%D … 0%B8-2015-%D0%B3/

# 17 401
  • Мнения: 4 479
Грандиозния руско-турски поток получи зелена светлина от ЕС преди седмица и се очакваше да има новини за сделка при посещението на Ердоган в Москва на 15 декември.
Това естествено се промъкна тук-там из нашата преса, ма няма значение, как така турския мина, а южния - не Mr. Green.
Предполагам, че в скоро време няма да има никакви новини за него и силно се надявам Европа да си даде сметка какво рискува като  се съгласява Турция да е енергийния  център за достъп до ЕС от юг.

Не са се разбрали двамата президенти и приказките не са пред медии и хора.
По-различна е руската политика Peace.

# 17 402
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Не вярвам аз и на Путин, няма значение какво е казал, нека видим какво ще направи.

Между другото, ето какво още казва защитникът на християнството: Mr. Green
той допълни, че ислямът е велика световна религия: „Ние подкрепяме исляма и ще продължим да го подкрепяме. ”.[/i]

Абе поне един турски самолет ще даде фира, така мисля.
E, какво искате да каже - ние ще изтребим всички мюсюлмани до крак, това ли да каже? Да не е от брадатите? ОСвен това, много добре е пояснено - бори се срещи радикалния ислям, срещу което сме и ние. Не вярвам тук някой да мисли, че всички мюсюлмани трябва да се откажат от религията си или да бъдат избити ooooh!. Не те заплашват християнския свят.

Що се отнася до последното - той си го заяви недвусмислено - това нападение ще има трагични последици за отношенията Турция-Русия. Точка. За кое не му вярваш? Да не е е изпял Let it be, случайно hahaha.

# 17 403
  • Мнения: 6 122
Грандиозния руско-турски поток получи зелена светлина от ЕС преди седмица и се очакваше да има новини при посещението на Ердоган в Москва на 15 декември.
Това естествено се промъкна тук-там из нашата преса, ма няма значение Mr. Green.

Не са се разбрали двамата президенти и приказките не са пред медии и хора.
По-различна е руската политика Peace.

Мерси. То точно така става, тихомълком важните неща се промъкват в пресата, с малки букви.

Как знаеш, че не са се разбрали? Политиците не си ли говорят на четири очи, не се ли чуват по разни телефони и т.н.? Аз изобщо не вярвам, че политика се прави пред медии, нито вярвам на изявления пред хората. За един свален самолет изобщо няма да си влошат отношенията, според мен, но популистки трябва да покажат малко мускули, че много страдат. Още повече ако наистина на 15 декември ще се срещат за такъв мащабен инфраструктурен поект като турският поток, хич не вярвам във влошените отношения. Действията говорят най - добре, не изявленията, според мен.Peace

# 17 404
  • Мнения: 8 567

E, какво искате да каже - ние ще изтребим всички мюсюлмани до крак, това ли да каже? Да не е от брадатите? ОСвен това, много добре е пояснено - бори се срещи радикалния ислям, срещу което сме и ние. Не вярвам тук някой да мисли, че всички мюсюлмани трябва да се откажат от религията си или да бъдат избити ooooh!. Не те заплашват християнския свят.

Значи не е единственият защитник на християнството, нищо повече. Цяла Европа е против радикалния ислям.

# 17 405
  • Мнения: 14 478
Грандиозния руско-турски поток получи зелена светлина от ЕС преди седмица
получи зелена светлина до Турция. Потом ще делят една труба за към Европа с още доста други доставчици и който даде по-ниска цена-от него ще купуват.

E, какво искате да каже - ние ще изтребим всички мюсюлмани до крак, това ли да каже? Да не е от брадатите? ОСвен това, много добре е пояснено - бори се срещи радикалния ислям, срещу което сме и ние. Не вярвам тук някой да мисли, че всички мюсюлмани трябва да се откажат от религията си или да бъдат избити ooooh!. Не те заплашват християнския свят.

Значи не е единственият защитник на християнството, нищо повече. Цяла Европа е против радикалния ислям.


И не само цяла Европа. Самите обикновени, редови мюсюлмани са против. Те самите са наясно, че радикалният ислям ще съсипе първо тях.

# 17 406
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Цяла Европа е против радикалния ислям.


Да, и се бори с цветя, любов и песнопения. Да не забравяме и курабийките на Мама.

# 17 407
  • Мнения: 14 478
Цяла Европа е против радикалния ислям.


Да, и се бори с цветя, любов и песнопения. Да не забравяме и курабийките на Мама.
Европа бори радикалния ислям по същия начин, по който бореше левият екстремизъм.

# 17 408
  • Мнения: 958
Значи не е единственият защитник на християнството, нищо повече. Цяла Европа е против радикалния ислям.
Aха, само че действията им говорят друго! На думи и американците са против тях, ама виж как думите нямат нищо общо с действията, даже напротив!

# 17 409
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Европа бори радикалния ислям по същия начин, по който бореше левият екстремизъм.

Ама с тая нищожна разлика, че левият екстремизъм не ходеше да се взривява по стадионите и не стреляше с картечници в кафенетата на западна Европа, нито сваляше пътнически самолети. А пък и отдааавна вече не съществува.
Та Европа не е зле малко да си посмени тактиката или още да ни трепят трябва?

# 17 410
  • Мнения: 4 479
Грандиозния руско-турски поток получи зелена светлина от ЕС преди седмица и се очакваше да има новини при посещението на Ердоган в Москва на 15 декември.
Това естествено се промъкна тук-там из нашата преса, ма няма значение Mr. Green.

Не са се разбрали двамата президенти и приказките не са пред медии и хора.
По-различна е руската политика Peace.

Мерси. То точно така става, тихомълком важните неща се промъкват в пресата, с малки букви.

Как знаеш, че не са се разбрали? Политиците не си ли говорят на четири очи, не се ли чуват по разни телефони и т.н.? Аз изобщо не вярвам, че политика се прави пред медии, нито вярвам на изявления пред хората. За един свален самолет изобщо няма да си влошат отношенията, според мен, но популистки трябва да покажат малко мускули, че много страдат. Още повече ако наистина на 15 декември ще се срещат за такъв мащабен инфраструктурен поект като турският поток, хич не вярвам във влошените отношения. Действията говорят най - добре, не изявленията, според мен.Peace

Просто ги познавам и следя публичното им говорене, т.е. усещам нюансите.
Не са си говорили по тел. Говорили са Лавров и турския външен и след разговора Лавров беше изключително груб. Отказал е всякакви срещи.
Не разбираш руснаците - горделиви са, това за тях е публично и умишлено унижение.
Ако не бяха филмирали убития пилот и веднага бяха влезли във връзка с тях, можеше да го замотат. Турците обаче действаха точно така, както не би трябвало при такъв инцидент.

# 17 411
  • Мнения: 14 478

Та Европа не е зле малко да си посмени тактиката или още да ни трепят трябва?
Ако се налага ще я смени. В момента гледам, че не са особено притеснени, щом и къщи в Холандия им купуват.
 ПП: Тези купуващите имат ли координати? Аз имам вопиюща нужда от къща в Холандия. Социално слаба съм и съм репресирана от продавача на тоалетна хартия в бакалията до нас...-много скъпо я продава и ми нарушава човешките права по този начин.

# 17 412
  • Мнения: 4 479
Ето го най-дипломатичния в руския отбор - Песков, говорителя на Путин.

Представителят на Кремъл припомни, че руският лидер неведнъж е говорил за това, че борбата срещу тероризма в Сирия не може да бъде напълно ефективна без създаването на широка коалиция. „Що се отнася до Турция, то, разбира се, тук може да се подложи на съмнение сътрудничеството, поне на този етап. Но безусловно, това не се отнася до другите членове на коалицията“, каза Песков

Прочети цялата статия тук: http://www.cross.bg/peskov-tyrskata-otnasya-1489429.html#ixzz3sVw4M05O

# 17 413
  • Мнения: 6 122
Скрит текст:
Грандиозния руско-турски поток получи зелена светлина от ЕС преди седмица и се очакваше да има новини при посещението на Ердоган в Москва на 15 декември.
Това естествено се промъкна тук-там из нашата преса, ма няма значение Mr. Green.

Не са се разбрали двамата президенти и приказките не са пред медии и хора.
По-различна е руската политика Peace.

Мерси. То точно така става, тихомълком важните неща се промъкват в пресата, с малки букви.

Как знаеш, че не са се разбрали? Политиците не си ли говорят на четири очи, не се ли чуват по разни телефони и т.н.? Аз изобщо не вярвам, че политика се прави пред медии, нито вярвам на изявления пред хората. За един свален самолет изобщо няма да си влошат отношенията, според мен, но популистки трябва да покажат малко мускули, че много страдат. Още повече ако наистина на 15 декември ще се срещат за такъв мащабен инфраструктурен поект като турският поток, хич не вярвам във влошените отношения. Действията говорят най - добре, не изявленията, според мен.Peace

Просто ги познавам и следя публичното им говорене, т.е. усещам нюансите.
Не са си говорили по тел. Говорили са Лавров и турския външен и след разговора Лавров беше изключително груб. Отказал е всякакви срещи.
Не разбираш руснаците - горделиви са, това за тях е публично и умишлено унижение.
Ако не бяха филмирали убития пилот и веднага бяха влезли във връзка с тях, можеше да го замотат. Турците обаче действаха точно така, както не би трябвало при такъв инцидент.

Не знам Фламбе, разсъжденията ми са от гледна точка на политиката и политиците.
Да, съгласна съм публично унижение е, така е, особено ако претендираш за велика сила, това да ти свалят самолета си е голям шамар. Сигурна съм, че егото боли, но политическият разум ще вземе връх над емоциите, защото Турция има какво да предложи на Русия. Да предположим, че си права и Лавров е бесен. Колко дълго ще е бесен? Все си мисля, че не много време.

# 17 414
  • Мнения: 2 752

Европа бори радикалния ислям по същия начин, по който бореше левият екстремизъм.

Ама с тая нищожна разлика, че левият екстремизъм не ходеше да се взривява по стадионите и не стреляше с картечници в кафенетата на западна Европа, нито сваляше пътнически самолети. А пък и отдааавна вече не съществува.
Та Европа не е зле малко да си посмени тактиката или още да ни трепят трябва?
А знаеш ли наистина какво точно е ляв екстремизъм? Разликата, за която ти пишеш, не е никак нищожна. Не е сигурно, че вече не съществува. Има подозрения за четвърто поколение.

Потърси за RAF в Германия. Сигурна съм, че след това ще си промениш мнението за левия екстремизъм.

П.С. Левия екстремизъм го свързвам с вече покойния Хелмут Шмид, който успя да овладее кървавото десетилетие Германия в края на 70-те години.

Общи условия

Активация на акаунт