Пазаруване от Асос - тема 59

  • 142 728
  • 755
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 461
Стандартна доставка - в пощата ли пристигат? Доста са вдигнали цената на експресната доставка, която ползвах преди.

последната ми поръчка беше със стандартна безплатна доставка, дойде с куриер на DHL

# 316
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Стандартна доставка - в пощата ли пристигат? Доста са вдигнали цената на експресната доставка, която ползвах преди.

Доставката е с DHL. Стандартната пристига за седмица.

# 317
  • Мнения: 3 731
Не знаех,че сега идват с DHL,добре,че споделихте! Имам поръчка от 4.01.и мислех да  я търся в пощата.
Аз също поръчах в лири,но сега,като си влязох в поръчката цените на поръчаните неща са в лири,но,като цъкна на линка се отваря с цена в Евро и държава България. Опитвам да сменя държавата,но не става,не се сменя. А в евро са доста по-високи цените.

# 318
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Доставките с DHL са бетон! Като си влезеш с проследяващия номер в сайта им, виждаш движението на пратката във всеки един момент. Пазарувам винаги в лири от Asos.

# 319
  • Бургас
  • Мнения: 2 141
Куриерите от DHL звънят ли ви по телефона преди да достававят пратката. Защото в петък е минал куриер дори не ми е звъннал на домофона а залепил бележка на входната врата, че не съм била в къщи, а аз си бях в къщи. Сега в понеделник пак ще минава, ама боб ли да хвърлям кога да съм съм в къщи и ако пак не звънне как ще разбера, че е минал.

# 320
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Куриерите от DHL звънят ли ви по телефона преди да достававят пратката. Защото в петък е минал куриер дори не ми е звъннал на домофона а залепил бележка на входната врата, че не съм била в къщи, а аз си бях в къщи. Сега в понеделник пак ще минава, ама боб ли да хвърлям кога да съм съм в къщи и ако пак не звънне как ще разбера, че е минал.

Куриерът винаги е звънял преди да достави пратката. Ама си е до куриер май,май. Нищо, че в правилата на фирмата със най-вероятно  са задължени да звънят предварително...

# 321
  • Варна
  • Мнения: 3 415
При мен никой не звъни. Звънят, ако не съм на адреса, а те са направили опит за доставка. СМС също нямат навика да пращат предварително, както другите куриерски фирми.

# 322
  • Мнения: 992
Ще ми помогнете ли с размерите на Vero moda, харесала съм си много една блузка. Нося размер ес, но посочените размери за ес са огромни. Чудя се xs ли да взема, но малко ме е страх..От друга страна пък това за ес което е написано е огромно  newsm78

# 323
  • София
  • Мнения: 2 512
Ще ми помогнете ли с размерите на Vero moda, харесала съм си много една блузка. Нося размер ес, но посочените размери за ес са огромни. Чудя се xs ли да взема, но малко ме е страх..От друга страна пък това за ес което е написано е огромно  newsm78
Доколкото знам от личния опит, на Vero moda дрехите са уголемени. Аз бих взела по-малкия номер от този, който нося Simple Smile

# 324
  • Варна
  • Мнения: 3 415
А мен винаги ме ориентира манекенката. Гледам височината и размера, който носи и преценявам за моята височина този размер. Никога не съм се подвеждала по този начин.Simple Smile

# 325
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Уголемени са на Vero Moda, тяхното XS е UK8.

# 326
  • Мнения: 329
+1 за Веро мода, че са уголемени. Ето таблица с размерите им в см: http://www.veromoda.in/veromoda-size-guide.

# 327
  • Бургас
  • Мнения: 2 141
Здравейте ще помоля ако някой има рокля с марка Paper Dolls, моля да ми пише дали си отговарят на размера или са умалени. Двуумя се мисля, че в УК10 ще ми е тясна в бюста Ук12 няма а 14ката мисля ще ми е голяма....

maya_76 Hug,
дано не е късно ,имам рокля купена  е  от амазон. По принцип нося 34-36 /8UK
Добре ,че имаше отзиви ,че е умалена и взех 12UK и се оказа точна.
Успех! Peace

Благодаря Hug
Аз поръчах двата номера 10 и 14, надявам се 14-та да ми е Ок и да няма нужда от корекция. А 10-та ще си ходи обратно явно.

Получих си роклите и както и очаквах 10 ми е тясна в бюста, 14 стои по добре и ще задържа може би ще има лека корекция в гърба.

Въпросът ми е сега за връщането на ненужната рокля. Генерирах си безплатен етикет в БГ пощи, пише да погледна в кои станции може да се върне и най близката до мен я няма. Според вас ако отида дали ще ме върнат, хич не ми се ходи до централния офис, а за Бургас само той е даден. Не е честно в София има 32 станции дори във Варна са повече от нашия прованс Rage

# 328
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ще те върнат, да. Мен са ме връщали в кварталните пощи. Дори и пощите посочени в сайта се затрудняват с това връщане и правят физиономии, така че не рискувай. Отиди в тези, които са посочени в сайта, за да не се разкарваш излишно...Simple Smile

# 329
  • Мнения: 294
Привет дами. Искам да си поръчам този бански: http://www.asos.com/calvin-klein/calvin-klein-bandeau-bikini-top … mp;totalstyles=28
Обаче са с кофти номерация за горно S, M, L. В такъв случай си нямам идея кой размер да си поръчам. Някой, ако има бански на CK или има представа кое на какво отговаря ще се радвам мнооооого да ми помогне. Аз нося 75 C. Чудя се между М и L. Тъпото е, че L вероятно ще е ОК на гърдите, но ще е много широк на гърба и доколкото виждам не може да се стегне. Ох голяма драма, винаги като супер много се навия и си харесам нещо не става по лесния начин :Д

Общи условия

Активация на акаунт