"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 33

  • 52 271
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 643
Наде , Честит Имен Ден мила , жива и здрава   love001 newsm51

И един подарък от мен .

# 676
  • Мнения: 1 238
Наде, честит имен ден! Да си жива,здрава и много щастлива!



Честит празник на всички, които празнуват днес!  bouquet

# 677
  • Мнения: 2 177
Наде, честит имен ден и от мен. Със здраве да си носиш името.

# 678
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Hug.......Hug
Не може да си представите Вие hug.....hug и другите ми дружки hug......hug hug Виленцеее hug тенкс и на теб, че ми писа и на лични, колко много ме зарадвахте с милите си пожелания към мен въпреки, че не съм влизала от онзи ден мисля. newsm78
Да Ви се връщат в пъти умножени, страхотни стеее Heart Eyes.....и толкова много цаки Crazy Blush само за меняяя. Flutter
Скрит текст:

Изчетох Ви и много се радвам, че Цвети отново я е посетила музата, Славенче и Сезонче, чакаме Ви и Вас.
Прекрасна новина за сериала ни, че покорява и Латинска Америка, супееер. Party

# 679
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Топ 10 най-секси турски актьори
според босненките

http://flajer-online.wix.com/flajer-online#!top-10-najseksipilnijih-turskih-glumaca/c1tqm

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Добре, но тази класация е на мадамите от Босна, нали? Те затова са го сложили нашето момче на 5-то място чавките. Този Кенан, който е на 1-во място в действителност, имам предвид по филмите, не е чак толкова хубавец, докато нашият хубавец точно там е перфектен!!!! Босненска му работа! newsm78 newsm78 newsm78

# 681
  • Мнения: 10 828
Честит празник ,момичета ! Hug Hug Hug



Наде...  love001 Hug



Честит празник и...на софиянки... newsm51 Hug

Нека градът ви расте и хубавее  Peace,НО  Naughty...не забравяйте ,че София не е център на света Naughty Joy Joy Joy

# 682
  • Мнения: 2 532
Здравей те Прекрасници чаровници Hug
НАДЕНЦЕ, честит имен ден Hug  bouquet Heart Eyes имаш прекрасно име, и нека Вярата, Ндеждата и Любовта, да са вечни гост в твоя дом!
Момичета, че то днес, може да бъде и празник на темата ни! Защото вярата ни и надеждата ни, че нашата любов, ще върне отново, наш Мехмет на екрана, ни е събрала тук Wink

# 683
  • Мнения: 2 063
Здравейте скъпи момичета!

Честит празник, в края на деня!

Честит Имен Ден Наде! Честит Имен Ден на всички празнуващи!  bouquet  bouquet  bouquet

Цвети, дали да не помислиш и върху чувствата и вълненията на Джу в твоите разкази? Може би и тя има да ни каже нещо?! newsm78 newsm78  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 18 сеп 2015, 00:12 от helen.nona

# 684
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
 Лека нощ!  Heart Eyes

# 685
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Снимката МАА е публикувал на стената си - известният баскетболист Ръсел Уестбрук .




# 686
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125

Успешен ден и прекрасни почивни дни!  Hug Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 1 238
Добро утро и прекрасен ден от мен Simple Smile

и от него Wink

# 688
  • Мнения: 435
Добро утро и хубав  и слънчев ден!
Каквото и послание да иска да отправи с тази снимка,истината е че,напоследък е по скоро pass guard. Mr. Green

# 689
  • Мнения: 12 009
Скрит текст:


Добро утро!



Май не само Алакурт се е изьпокрил, но и бат'Абай

Интересно излъчват Съла в латинска Америка, а как се възприемат порядките на комшиите там като си нвямат понятие от тур манталитет и обичаи

Общи условия

Активация на акаунт