Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Може да ти вземе цитонамазката и без спекулум,но - да бърка директно, но не с клечка, а с четчица (в почти 100% от случаите) Simple Smile


Оф всичко е толкова ужасно , чудя се как ще издържа ... знам че трябва да свиквам от тук нататък това ще е , но ми е много гадно като не знам какво ме чака .. усещане , протичане на прегледа и т.н. Имате ли идея колко долу-горе средно продължава самия преглед на магарето ... 2-3 -5 минути ?

# 16
  • Мнения: 107
Няма как да разбереш,ако не отидеш Simple Smile Продължителността на прегледа е различен.

# 17
  • Мнения: 18
Няма как да разбереш,ако не отидеш Simple Smile Продължителността на прегледа е различен.


Благодаря до момента за отговорите , докато стане време да ходя , пак ще пиша ако се сетя за някой друг въпрос , ако не ще пиша след прегледа Simple Smile стискайте ми палциии  Sad Wink Praynig

# 18
  • Мнения: 18
Момичетааа още днес отидох на преглед не можах да изчакам до утре Simple Smile  всичко мина нормално.. Не си заслужаваше притеснението от спекулума Честно казано по - гадно ми беше прегледа с пръсти... Ноо жива съм Simple Smile  хубавото в че нищо ми няма Simple Smile  оказа се, че няма конкретна причина за продължителното ми зацапване след цикъл. Сеършва ми цикъла на 4-ти ден.а след това на 5,6,7 ден когато ходя до тоалетната имам леко зацапване кафяво-червено, което за мен не е нормално , то се появи от 2месеца насам но каза че ее  най-вероятно нна хормонален дисбалансзатова и ми изписа противозачатъчни - Жанин. Какво мислите за тях? Има ли логика във всичко това.. Ще се радвам да споделите мнения Simple Smile  лека вечер от мен


Ще спя спокойно тази вечер.камък ми падна Simple Smile

# 19
  • Мнения: X
зДРАВЕЙТЕ! То спекулума не е толкова неприятен като се отпуснеш и само малко е студен, иначе като се нагласиш психически че ще мине добре прегледа всичко е по-лесно.

# 20
  • Мнения: 18
зДРАВЕЙТЕ! То спекулума не е толкова неприятен като се отпуснеш и само малко е студен, иначе като се нагласиш психически че ще мине добре прегледа всичко е по-лесно.



Да така е , вече го разбрах Simple Smile Само че сега ме притеснява друго , както написах по горе , втори месец вече след обилният цикъл ,който ми е 4 дена , още 4 дена имам едно зацапване кафяво - червено , а когато се избърша в тоалетната си е мъничко и червено , на ккакво се дължи това  според Вас , лекарката след прегледа каза ,че няма конкретна причина затова и най-вероятно някакъв дисбаланс в организма ми ..

# 21
  • Мнения: X
При повечето жени е така, аз и сестра ми също имаме остатъци от цикъла, но след като мине последния ден аз се измивам с дамски душ-иригатор и тогава всичко останало се маха и нямам зацапвания. Но може би не става въпрос за това при теб!

# 22
  • Мнения: X
Здравейте, искам да ви попитам ако някой знае какво значат написаните в амбулсторния лист думи на латински?

При последен преглед при д-р Данаил Илиев ми е написал:
Впо хипотрофични, влагалище- хипотрофично, тънка влагалищна лигавица.  PVCU- хипотрофично, OECC- напр.- овален; ex utero- nihil, матка- AVF/ RVF ПОДВИЖНА, НЕБОЛЕЗНЕНА, аднекси- б.о. CD- свободен.

Засега съм се насочила към няколко лекари, включително си мисля да полежа в майчин дом и д- р Божидар Коларов да ми направи още изследвания, също може да направя консултация с д- Владимиров.
 

Общи условия

Активация на акаунт