Дългото чакане след трансфер-40

  • 74 643
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Хайде и аз тук .Чудя се дали ще има някакав проблем ако направя кръвният на 04.09 защото тук където съм в Събота не работят.Или първо да направя уринарният който попринцип ми е даден за 09.09 от клиниката ББ тест инвитро

Здрасти - ние имахме трансфер на същия ден нали? Чета, че имплантацията завършва до десетия ден след овулация/ пункция и тогава се отчита и в кръвта. Петък ни се пада 12-и ден след пункция тоест - 9 дни след трансфера.
Аз бих отишла в петък. Ако пък имаш търпение чакай до понеделник.
Много успех !!!!  Simple Smile

Исках и да кажа, че съм нова тук сред вас, но всичке сте много сладки и мили!   bouquet

Пункция на 21.08 трансфер на 26.08. На 5 ми е 11 ден кръвен но аз на 4 ще го направя.успех

# 16
  • Мнения: 43
Хайде и аз тук .Чудя се дали ще има някакав проблем ако направя кръвният на 04.09 защото тук където съм в Събота не работят.Или първо да направя уринарният който попринцип ми е даден за 09.09 от клиниката ББ тест инвитро

Здрасти - ние имахме трансфер на същия ден нали? Чета, че имплантацията завършва до десетия ден след овулация/ пункция и тогава се отчита и в кръвта. Петък ни се пада 12-и ден след пункция тоест - 9 дни след трансфера.
Аз бих отишла в петък. Ако пък имаш търпение чакай до понеделник.
Много успех !!!!  Simple Smile

Исках и да кажа, че съм нова тук сред вас, но всичке сте много сладки и мили!   bouquet

Пункция на 21.08 трансфер на 26.08. На 5 ми е 11 ден кръвен но аз на 4 ще го направя.успех


Аааа ясно Simple Smile  Как се чувстваш иначе? имаш ли оплаквания? Simple Smile

# 17
  • Мнения: 275
С тези прекрасни пост-ове, изпълнени с позитивна енергия и оптимизъм, с които Метличка-та и Кафенце-то започнаха темата - как да не се запише човек?!
Аз имам още (малко надявам се) време до официалното вписване в темата, но се включвам като "наблюдател"  за сега.
От все сърце пожелавам много успех на всички в процедури и само хубави новини от чакащите кандидат мами Simple Smile

# 18
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Успех момичета! Ето и от мен малко прашец
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 19
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не мога да не се наредя за розов прашец  Hug
Трули  добре дошла   bouquet
Амини дано  Hug
 И аз да пожелая много успех   bouquet !
Кажете да тествам ли утре или не? 7 ден след трансфер на 2 дневен човек  Heart Eyes .

# 20
  • София
  • Мнения: 10 642
Не мога да не се наредя за розов прашец  Hug
Трули  добре дошла   bouquet
Амини дано  Hug
 И аз да пожелая много успех   bouquet !
Кажете да тествам ли утре или не? 7 ден след трансфер на 2 дневен човек  Heart Eyes .
Според мен е много рано

# 21
  • Мнения: 212
Хайде и аз тук .Чудя се дали ще има някакав проблем ако направя кръвният на 04.09 защото тук където съм в Събота не работят.Или първо да направя уринарният който попринцип ми е даден за 09.09 от клиниката ББ тест инвитро

Здрасти - ние имахме трансфер на същия ден нали? Чета, че имплантацията завършва до десетия ден след овулация/ пункция и тогава се отчита и в кръвта. Петък ни се пада 12-и ден след пункция тоест - 9 дни след трансфера.
Аз бих отишла в петък. Ако пък имаш търпение чакай до понеделник.
Много успех !!!!  Simple Smile

Исках и да кажа, че съм нова тук сред вас, но всичке сте много сладки и мили!   bouquet

Пункция на 21.08 трансфер на 26.08. На 5 ми е 11 ден кръвен но аз на 4 ще го направя.успех


Аааа ясно Simple Smile  Как се чувстваш иначе? имаш ли оплаквания? Simple Smile
Не са спирали гърдите да ме болят и са станали като балони.И леки придръпвания но като станах вчера изведнъж рязко че мъж ми си сряза ръката няма да ти казвам как ме преряза.Иначе малко кръста но аз не търся симптоми а чакам до тест за да видя

# 22
  • Мнения: 166
Здравейте и от мен!Аз не съм се вписвала отдавна, но след положителния тест ме беше много страх да се похваля. Около една дата съм с Мечтичка и Кафенце. Искам да разкажа моята история, защото смятам, че може да е полезно за някой. Първият ми тест бе на 11-ти ден-87.5,вторият на 12-ти ден-125,на15-ти ден 279,на 17-ти ден-562. Бях много уплашена, че много бавно се покачваше (по това време другите момичета стойността беше в хиляди). Сега съм в началото на 10-та седмица, а миналата седмица чухме сърчице. Дано да дам кураж на момичетата с по ниски резултати,защото аз тогава изчетох форумите и не можах да намеря подобен случай.
На всички желая късмет и повече вяра. Не избързвайте с пикливи  тестове. Кръвните са много бързи и дават много точен резултат. Моят пиклив на 20-ти ден беше много бледа втора. Успех!

# 23
  • Мнения: 43
Хайде и аз тук .Чудя се дали ще има някакав проблем ако направя кръвният на 04.09 защото тук където съм в Събота не работят.Или първо да направя уринарният който попринцип ми е даден за 09.09 от клиниката ББ тест инвитро

Здрасти - ние имахме трансфер на същия ден нали? Чета, че имплантацията завършва до десетия ден след овулация/ пункция и тогава се отчита и в кръвта. Петък ни се пада 12-и ден след пункция тоест - 9 дни след трансфера.
Аз бих отишла в петък. Ако пък имаш търпение чакай до понеделник.
Много успех !!!!  Simple Smile

Исках и да кажа, че съм нова тук сред вас, но всичке сте много сладки и мили!   bouquet


Пункция на 21.08 трансфер на 26.08. На 5 ми е 11 ден кръвен но аз на 4 ще го направя.успех


Аааа ясно Simple Smile  Как се чувстваш иначе? имаш ли оплаквания? Simple Smile
Не са спирали гърдите да ме болят и са станали като балони.И леки придръпвания но като станах вчера изведнъж рязко че мъж ми си сряза ръката няма да ти казвам как ме преряза.Иначе малко кръста но аз не търся симптоми а чакам до тест за да видя

Така е - права си - по добре да не търсим симптоми.

# 24
  • Мнения: 43
Не мога да не се наредя за розов прашец  Hug
Трули  добре дошла   bouquet
Амини дано  Hug
 И аз да пожелая много успех   bouquet !
Кажете да тествам ли утре или не? 7 ден след трансфер на 2 дневен човек  Heart Eyes .

Две в едно ; ама на истина е рано. Можеш да видиш дали нямаш останки от тригера, но иначе бих почакала още 2 дни най- малко. Поне да си 11 дни след пункция.. Имай търпение  Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 251
Запис и от мен. Ако всичко е наред след две седмици се прехвърлям и аз тук  Praynig
 newsm79 newsm79 newsm79

# 26
  • Мнения: 275
Не мога да не се наредя за розов прашец  Hug
Трули  добре дошла   bouquet
Амини дано  Hug
 И аз да пожелая много успех   bouquet !
Кажете да тествам ли утре или не? 7 ден след трансфер на 2 дневен човек  Heart Eyes .
Добре заварила и успех до ревлив финал.
Според мен също е доста рано. Доколкото знам трябва да са минали 12-14 дни от пункцията, за да се изчисти организма от лекарството и съответно теста да бъде показателен.
Знам, че е адски трудно чакането - спомням си май месец три пъти тръгвах към лаборатории, аха да си направя тест, но накрая удържах до 11 ден на 5 дневна снежинка... е доктора го искаше на 14тия ден, но чак такова търпение нямах. след това, докато траеше бремеността си ходих на тест около 4-5 пъти - за мой кеф да гледам как расте ЧХГ (луда работа).
Моя съвет е - чети книжка, гледай филми, спи и издръж още седмица...и после да се похвалиш с едно тлъсто ЧХГ   bouquet

_ritta_ честито ти сърчице Simple Smile лека и безпроблемна бременност ти пожелавам

# 27
  • София
  • Мнения: 1 844
Записвам се и аз - не спирам да ви следя и да стискам палци  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 784
Записвам се и аз. В тази теми чак и аз ще "дългочакам". Още не сме стартирали, но ще е този месец та събирам прашец още от сега, но ще оставя по-голямата част за чакащите сега  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 796
Момичета искам да попитам при трансфер на 6-дн бластоцист кога се прави "пиклив" тест, от клинисата ми казаха на 14ден, но аз все си мисля, че на 9-ти, разбира се ако не дойде цикъл  newsm12 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт