Магистратура по Педагогика

  • 1 103
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Здравейте, изчетох старата тема за магистратурата Педагогика, но все пак изпитвам нужда да направя нова такава, и да си задам въпросите, защото доста се отчаях напоследък с това как да постъпя. Искам да ви помоля за съвет, защото в момента се лутам какво да правя и изживявам страхотен стрес. Записах бакалавър Бизнес администрация и имам вече една завършена успешно година. Проблемът е, че не виждам никаква перспектива с тази специалност, просто не мисля че ще мога да си намеря работа по нея, и няма дефакто да изляза с професия. Осъзнах, че обичам работата с деца, както и тях самите, и че искам да стана начален учител. Проблемът обаче е следният - не ми се иска да се отписвам от това, което уча,. тъй като съм минала 1 година, но не ми се и иска да запиша изцяло бакалавър с Педагогика, защото магистратурите, които искам да карам, нямат никаква допирна точно със специалността Начална училищна педагогика... Преди се успокоявах, че винаги мога да запиша една магистратура Педагогика, но като четох мненията ви, че никой няма да вземе учител, придобил тази квалификация за 1-2 години, се отчаях още повече...
    Има ли някой по-запознат с тези магистратури за неспециалисти, някой, който е записал и завършил, намерил ли си е работа като учител или действително никъде не взимат такива хора? Много е важно да знам, така че ще се надявам да си кажете мнението, защото имам нужда от подкрепа  Confused

# 1
  • Мнения: 1 412
Аз мисля и до колкото знам, за да запишеш педагогика магистратура, трябва и бакалавъра да ти е в това направление имаче не става. Не, че няма да те вземат на работа, просто за 1/2 години учител не се става. Та то последната година ти е почти практика и изпити. Не знам в кой университет ако си завършил БА ще те вземат педагогика магистратура. Поне преди беше така

Общи условия

Активация на акаунт