..::В.е.л.и.к.о Т.ъ.р.н.о.в.о::..

  • 86 840
  • 732
  •   1
Отговори
# 225
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Д-р Белчилов - 0888844857
В кабинета му - 062/659348

# 226
  • Мнения: 41
Д-р Белчилов - 0888844857
В кабинета му - 062/659348

Благодаря!

# 227
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Къде мога да извадя на сина ми карта за градския транспорт и какво да нося?

# 228
  • Мнения: 11 641
Роси- някъде в автогара Юг, ама къде точно...Снимка, за всеки случай, и акт за раждане.

# 229
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Аз не уточних, че не е от ония детски карти до 7 годишна възраст, а нормална ученическа карта за градския транспорт, ако се делят на ученически и за възрастни въобще.

# 230
  • Мнения: 806
Здравейте! Къде в Търново може да се напълни минерална/ изворна вода?

# 231
  • Мнения: 1 781
Здравейте! Влизам в темата с една молба - нужен ми е актуален тел. номер на доктор Белчилов - УНГ и адресът на кабинета му. От Габрово съм и той ще е 4-тият специалист, който искам да прегледа детето ми ( 3 г.). До тук мненията на останалите при които ходихме са - "нищо му няма на детето, ще го израстне", " хронично възпалени сливици, трябва да се махнат", " възпалена трета сливица, откъдето идват проблемите - нужно е да се махне"...... трима специалисти - три мнения .....
Благодаря предварително!  
От личен опит колкото повече доктори толкова повече мнения. Ти трябва да го решиш- дали детето ти боледува тежко как се справя дали има сериозни възпалителни процеси- примерно ако вече го удря в ушите и може да се намали слуха от това и т.н. Иначе ние не успяхме да стигнем до операцията , защото дъщеря ми беше ужасно болна и не можеше да се оперира така после лятото- не можело и на следващата есен нещата се успокоиха значително и аз се отказах. Сега ходихме наистина сливицата е изсъхнала. капахме доста време капки все пак по препоръка на специалист, но пък дечко се измъчи доста и не знам кое беше правилно и кое не.
Искам да кажа че дори и с изсъхнала трета сливица тя се върви болнава дете и не мисля че нещата са се подобрили съществено. Смятам, че дори да я бяхме махнали щеше да се премести на другите сливици или другаде и пак щеше да си боледува.

# 232
  • Мнения: 938
http://grabo.bg/veliko-tarnovo/chisto-litze-0u64zbw?affid=4248

Някой да има впечатления от салона и от процедурата?

Точно днес бях на тази процедура. Беше страхотно, кожата ми стана чиста и мекичка, а козметичката бе невероятно мила и добра. Определено препоръчвам  Simple Smile

# 233
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
http://grabo.bg/veliko-tarnovo/chisto-litze-0u64zbw?affid=4248

Някой да има впечатления от салона и от процедурата?

Точно днес бях на тази процедура. Беше страхотно, кожата ми стана чиста и мекичка, а козметичката бе невероятно мила и добра. Определено препоръчвам  Simple Smile
И аз си взех от този ваучер , но мисля да отида към края на месеца.Колко време трае процедурата?

# 234
  • Мнения: 938
rosinau, към час някъде беше.

# 235
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Благодаря! Simple Smile

# 236
  • Мнения: 938
Пак заповядай. Simple Smile

# 237
  • Мнения: 23
Къде мога да извадя на сина ми карта за градския транспорт и какво да нося?

Както казаха по-горе може от автогара Юг, автогара Запад, а може и от кондукторките в автобуса. Нищо не трябва да носиш, казваш 3 имена на детето и къде учи. Стаята, в която трябва да си поръчаш карта е в ляво като влезеш(говоря ти за входа от към пътя, а не задния). Казваш дали ще е за автобусите в Търново или не. Карта за 1 месец е 22лв, за 2 мес. - 40лв и за 3 мес. - 60лв.(за вътрешноградски транспорт)

# 238
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Много благодаря! Simple Smile

# 239
  • Мнения: X
Искам да си боядисам косата, но не знам къде да отида. Препоръчаха ми "Ellia", но не знам как вървят цените. Някой наясно ли е? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт